mate-panel 1.27.0 - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: _Preferences
jv: _Paling disenengi

en: _About
jv: _Watara

en: Weather
jv: Cuaca

en: Unknown
jv: Boten dingerteni

en: Could not display help document '%s'
jv: Boten saged nampilake dokumen bantuan '%s'

en: Show windows from all workspaces
jv: Nuduhake jendhela saka kabeh ruang kerja.

en: Starting %s
jv: Miwiti %s

en: Not a launchable item
jv: Sanes barang sing saged dilakokna

en: Disable connection to session manager
jv: Mateni sambungan menyang manager sesi

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
jv: Destop

en: Computer
jv: Komputer

en: Network
jv: Jaringan

[ctx: Size]
en: Small
jv: Cilik

[ctx: Size]
en: Large
jv: Gedhe
