MATE Desktop Environment - en to ks translation catalogue (10 entries)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

en: General
ks: आम

en: _Edit
ks: संपादन (_E)

en: seconds
ks: सेकण्ड्स

en: Separator
ks: अलग कर्रन वोल

en: _Reload
ks: बय्य लोड करिव (_R)

[ctx: Orientation]
en: Left
ks: खव्वुर

[ctx: Orientation]
en: Right
ks: दचछुन
