mate-panel 1.27.0 - en to nl translation catalogue (626 entries)

en: Locations
nl: Locaties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Calendar
nl: Kalender

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
nl: %a %e %b

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date. Please leave "%%s" as it is: * it will be used to insert the timezone name later.
en: %A %B %d (%%s)
nl: %A %d %B (%%s)

en: Click to hide month calendar
nl: Klik om de maandkalender te verbergen

en: Click to view month calendar
nl: Klik om de maandkalender te zien

en: Computer Clock
nl: Computerklok

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
nl: %A %d %B %Y

en: Set System Time...
nl: Systeemtijd instellen…

en: Set System Time
nl: Systeemtijd instellen

en: Failed to set the system time
nl: Kon de systeemtijd niet instellen

en: _Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: _Info

en: Copy _Time
nl: _Tijd kopiëren

en: Copy _Date
nl: _Datum kopiëren

en: Ad_just Date & Time
nl: Datum en tijd _wijzigen

en: Choose Location
nl: Locatie kiezen

en: Edit Location
nl: Locatie bewerken

en: City Name
nl: Naam van stad

en: City Time Zone
nl: Tijdzone van stad

en: Clock
nl: Klok

en: About Clock
nl: Over Klok

en: The Clock displays the current time and date
nl: De klok toont de huidige tijd en datum

en: Copyright © 1998-2004 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1998-2004 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Time & Date
nl: Datum en tijd

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Set System Time
nl: _Systeemtijd instellen

en: _Time:
nl: _Tijd:

en: Current Time:
nl: Huidige tijd:

en: Clock Preferences
nl: Klokvoorkeuren

en: Time _Settings
nl: Tijdin_stellingen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: Clock Format
nl: Klokweergave

en: _12 hour format
nl: _12-uursklok

en: _24 hour format
nl: _24-uursklok

en: Panel Display
nl: Werkbalkweergave

en: Show the _date
nl: _Datum tonen

en: Show seco_nds
nl: _Seconden tonen

en: Show wee_k numbers in calendar
nl: Toon wee_k nummers in kalender

en: Show _weather
nl: _Weer tonen

en: Show _temperature
nl: _Temperatuur tonen

en: General
nl: Algemeen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Display
nl: Weergave

en: _Visibility unit:
nl: _Zicht-eenheid:

en: _Pressure unit:
nl: _Luchtdrukeenheid:

en: _Wind speed unit:
nl: _Windsnelheid-eenheid:

en: _Temperature unit:
nl: _Temperatuureenheid:

en: Weather
nl: Weer

en: East
nl: Oost

en: North
nl: Noord

en: South
nl: Zuid

en: _OK
nl: _Oké

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
nl: <small><i>Tik de naam in van een stad, regio of land en maak een keuze uit de lijst die verschijnt.</i></small>

en: _Timezone:
nl: Tijd_zone:

en: _Location Name:
nl: _Locatienaam:

en: <i>(optional)</i>
nl: <i>(optioneel)</i>

en: L_ongitude:
nl: _Lengtegraad:

en: L_atitude:
nl: _Breedtegraad:

en: Failed to set the system timezone
nl: Kon de tijdzone van het systeem niet instellen

en: <small>Set...</small>
nl: <small>Instellen…</small>

en: <small>Set</small>
nl: <small>Instellen</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
nl: Stel locatie in als huidige locatie en gebruik de bijbehorende tijdzone voor deze computer

en: Unknown
nl: Onbekend

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
nl: %s, voelt als %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
nl: Zonsopkomst: %s / Zonsondergang: %s

en: Could not display help document '%s'
nl: Kon hulpdocument ‘%s’ niet weergeven

en: Error displaying help document
nl: Fout bij weergeven van hulpdocument

en: Hour format
nl: Uurweergave

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
nl: Deze sleutel geeft aan welke urenweergave het klok-werkbalkhulpje gebruikt.  Mogelijke waarden zijn ‘12-hour’, ‘24-hour’, ‘internet’, ‘unix’ en  ‘custom’. Als ingesteld op ‘internet’, dan geeft de klok internettijd weer. Het internet-tijdssysteem verdeelt de dag in 1000 ‘.beats’. Er zijn geen tijdzones in dit systeem, dus de tijd is overal ter wereld hetzelfde. Indien ingesteld op ‘unix’, dan geeft de klok het aantal seconden weer sinds Epoch (1 januari 1970). Als ingesteld op ‘custom’, dan geeft de klok de tijd weer aan de hand van de weergave die is ingesteld in de sleutel ‘custom_format’.

en: Custom format of the clock
nl: Aangepaste klokweergave

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
nl: Deze sleutel geeft aan welke weergave het klok-werkbalkhulpje gebruikt wanneer de weergavesleutel is ingesteld op ‘custom’. U kunt opmaakcodes voor de functie ‘strftime()’ gebruiken om een bepaalde weergave te verkrijgen. Zie het handboek van 'strftime()' voor meer informatie.

en: Show time with seconds
nl: Toon tijd inclusief seconden

en: If true, display seconds in time.
nl: Indien ingeschakeld worden ook seconden weergegeven.

en: Show date in clock
nl: Toon datum in klok

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
nl: Indien ingeschakeld wordt naast de tijd ook de datum getoond in de klok.

en: Show date in tooltip
nl: Toon datum in zweeftip

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
nl: Indien ingeschakeld wordt de datum getoond in een zweeftip wanneer de muisaanwijzer boven de klok staat.

en: Show weather in clock
nl: Toon weer in de klok

en: If true, display a weather icon.
nl: Indien ingeschakeld wordt het weerpictogram getoond.

en: Show temperature in clock
nl: Toon temperatuur in de klok

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
nl: Indien ingeschakeld wordt de temperatuur getoond naast het weerpictogram.

en: Show week numbers in calendar
nl: Toon weeknummers in kalender

en: If true, show week numbers in the calendar.
nl: Indien ingeschakeld worden weeknummers in de kalender getoond.

en: Expand list of locations
nl: Locatielijst uitklappen

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
nl: Indien ingeschakeld wordt de locatielijst in het kalenderscherm uitgeklapt.

en: List of locations
nl: Locatielijst

en: A list of locations to display in the calendar window.
nl: Een lijst van locaties om weer te geven in het kalendervenster.

en: Temperature unit
nl: Temperatuureenheid

en: The unit to use when showing temperatures.
nl: Eenheid voor het tonen van temperaturen.

en: Speed unit
nl: Snelheidseenheid

en: The unit to use when showing wind speed.
nl: De eenheid voor het tonen van windsnelheid.

en: Clock Applet Factory
nl: Fabriek voor klok-werkbalkhulpje

en: Factory for clock applet
nl: Fabriek voor het klok-werkbalkhulpje

en: Get the current time and date
nl: Verkrijg de huidige tijd en datum

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
nl: Waarschuwing: deze opdracht lijkt daadwerkelijk iets nuttigs te doen.
    Omdat dit een nutteloos werkbalkhulpje is, wilt u zich misschien wel bedenken.
    We raden u ten zeerste af om %s te gebruiken voor iets dat het
    werkbalkhulpje nuttig zou maken.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: %s the Fish
nl: %s de vis

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
nl: %s is totaal nutteloos. Het kost slechts schijfruimte en processortijd, en indien geladen, ook kostbare ruimte in de werkbalk en in het geheugen. Als iemand betrapt wordt op het gebruik ervan is een psychiatrisch onderzoek een logische volgende stap.

en: (with minor help from George)
nl: (met enige hulp van George)

en: Fish
nl: Vis

en: About Fish
nl: Over Vis

en: Copyright © 1998-2002 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2002-2005 Vincent Untz
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1998-2002 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2002-2005 Vincent Untz
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: %s the Fish, a contemporary oracle
nl: %s de vis, een eigentijds orakel

en: Unable to locate the command to execute
nl: Kan de uit te voeren opdracht niet vinden

en: %s the Fish Says:
nl: %s de vis zegt:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
nl: Niet in staat uitvoer van opdracht te lezen
    
    Details: %s

en: _Speak again
nl: Opnieuw _spreken

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
nl: De ingestelde opdracht werkt niet en is vervangen door: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
nl: Niet in staat ‘%s’ uit te voeren
    
    Details: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
nl: Niet in staat te lezen van ‘%s’
    
    Details: %s

en: The water needs changing
nl: Het water moet ververst worden

en: Look at today's date!
nl: Welke dag is het vandaag?

en: %s the Fish, the fortune teller
nl: %s de Vis, de waarzegster

en: Fish Preferences
nl: Vis-voorkeuren

en: _Name of fish:
nl: _Naam van de vis:

en: Co_mmand to run when clicked:
nl: Uit te voeren o_pdracht wanneer aangeklikt:

en: Animation
nl: Animatie

en: _File:
nl: _Bestand:

en: Select an animation
nl: Selecteer een animatie

en: _Total frames in animation:
nl: _Totaal aantal beeldjes in animatie:

en: _Pause per frame:
nl: Pau_ze per beeldje:

en: frames
nl: beeldjes

en: seconds
nl: seconden

en: _Rotate on vertical panels
nl: _Kantelen in verticale werkbalken

en: The fish's name
nl: De naam van de vis

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
nl: Een vis zonder naam is behoorlijk saai. Geef het beestje een naam om er leven in te blazen.

en: The fish's animation pixmap
nl: Het animatiepictogram van de vis

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
nl: Deze sleutel geeft de bestandsnaam aan van de afbeelding die gebruikt wordt voor de animatie in het vis-werkbalkhulpje, relatief aan de map waarin de afbeelding zich bevindt.

en: Command to execute on click
nl: Uit te voeren opdracht bij een muisklik

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
nl: Deze sleutel geeft de opdracht aan die getracht wordt uit te voeren wanneer de vis wordt aangeklikt.

en: Frames in fish's animation
nl: Het aantal beeldjes in de vis-animatie

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
nl: Deze sleutel geeft het aantal beeldjes aan voor weergave van de vis-animatie.

en: Pause per frame
nl: Pauze per beeldje

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
nl: Deze sleutel geeft het aantal seconden aan voor weergave van elk beeldje.

en: Rotate on vertical panels
nl: Kantelen in verticale werkbalken

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
nl: Indien ingeschakeld wordt de vis-animatie gekanteld wanneer de werkbalk verticaal georiënteerd is.

en: Wanda Factory
nl: Wanda fabriek

en: From Whence That Stupid Fish Came
nl: Waar Kwam Die Stomme Vis Vandaan

en: Display a swimming fish or another animated creature
nl: Toon een zwemmende vis of een ander geanimeerd wezen

en: Notification Area
nl: Meldingengebied

en: About Notification Area
nl: Over Meldingengebied

en: Copyright © 2002 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2003-2006 Vincent Untz
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2002 Red Hat, Inc.
    Auteursrecht © 2003-2006 Vincent Untz
    Auteursrecht © 2011 Perberos
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Panel Notification Area
nl: Meldingengebied voor werkbalk

en: Notification Area Preferences
nl: Voorkeuren voor meldingsgebied

en: _Minimum Icon Size:
nl: _Minimale pictogramgrootte:

en: pixels
nl: beeldpunten

en: Minimum icon size
nl: Minimale pictogramgrootte

en: The minimum size an icon can have.
nl: De minimale grootte die een pictogram kan hebben.

en: Notification Area Factory
nl: Meldingengebied-fabriek

en: Factory for notification area
nl: Fabriek voor meldingengebied

en: Area where notification icons appear
nl: Gebied waar de meldingspictogrammen verschijnen

en: Show windows from all workspaces
nl: Vensters van alle werkbladen tonen

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
nl: Indien ingeschakeld toont de vensterlijst alle vensters van alle werkbladen. Anders slechts de vensters van het huidige werkblad.

en: When to group windows
nl: Wanneer vensters te groeperen

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
nl: Bepaalt wanneer vensters van eenzelfde toepassing op de vensterlijst worden gegroepeerd. Geldige waarden zijn: ‘never’, ‘auto’, en ‘always’.

en: Move windows to current workspace when unminimized
nl: Verplaats vensters bij herstellen naar het huidige werkblad

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
nl: Indien ingeschakeld zal het herstellen van een venster dit naar het huidige werkblad brengen. Anders zal worden gewisseld naar het oorspronkelijke werkblad van het venster.

en: Whether to enable mouse scrolling in the switch window list
nl: Of schuiven met de muis moet worden ingeschakeld in de vensterwissellijst

en: If true, enable mouse scrolling in window list, otherwise disable mouse scrolling in window list.
nl: Indien waar, wordt schuiven met de muis ingeschakeld in de vensterlijst, anders wordt dit uitgeschakeld.

en: Display workspace names
nl: Werkbladnamen weergeven

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
nl: Indien ingeschakeld zullen de werkbladen in de werkbladwisselaar de namen van de werkbladen tonen, anders tonen ze de vensters op het werkblad. Deze instelling werkt alleen bij het gebruik van Marco voor vensterbeheer.

en: Display all workspaces
nl: Alle werkbladen weergeven

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
nl: Indien ingeschakeld zal de werkbladwisselaar alle werkbladen tonen, anders slechts het huidige werkblad.

en: Rows in workspace switcher
nl: Rijen in werkbladwisselaar

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
nl: Deze sleutel geeft aan in hoeveel rijen (voor horizontale lay-out) of kolommen (voor verticale lay-out) de werkbladwisselaar de werkbladen weergeeft. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel 'display_all_workspaces' waar is.

en: Wrap around on scroll
nl: Omslaan bij schuiven

en: If true, the workspace switcher will allow wrap-around, which means switching from the first to the last workspace and vice versa via scrolling.
nl: Als dit aanstaat is het mogelijk om bij het schuiven in de werkbladwisselaar van het eerste werkblad naar het laatste te gaan en vice versa.

en: Window Navigation Applet Factory
nl: Fabriek voor vensternavigatie-werkbalkhulpje

en: Factory for the window navigation related applets
nl: Fabriek voor de werkbalkhulpjes die gerelateerd zijn aan vensternavigatie

en: Window Selector
nl: Vensterkiezer

en: Switch between open windows using a menu
nl: Wissel tussen open vensters door middel van een menu

en: Workspace Switcher
nl: Werkbladwisselaar

en: Switch between workspaces
nl: Tussen werkbladen wisselen

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: Switch between open windows using buttons
nl: Wissel tussen open vensters door middel van knoppen

en: Show Desktop
nl: Bureaublad tonen

en: Hide application windows and show the desktop
nl: Verberg toepassingsvensters en toon het bureaublad

en: Failed to load %s: %s
nl: Het laden van %s is mislukt: %s

en: Icon not found
nl: Pictogram niet gevonden

en: Click here to restore hidden windows.
nl: Klik hier om verborgen vensters te herstellen.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
nl: Klik hier om alle vensters te verbergen en het bureaublad te tonen.

en: Show Desktop Button
nl: Bureaublad tonen-knop

en: About Show Desktop Button
nl: Over de knop Bureaublad tonen

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
nl: Deze knop stelt u in staat om alle vensters te verbergen en het bureaublad te tonen.

en: Copyright © 2002 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2002 Red Hat, Inc.
    Auteursrecht © 2011 Perberos
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
nl: Uw vensterbeheerder ondersteunt de 'bureaublad tonen'-knop niet, of u gebruikt geen vensterbeheerder.

en: _System Monitor
nl: _Systeembewaker

en: About Window List
nl: Over Vensterlijst

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
nl: De vensterlijst toont een lijst van alle vensters als een reeks knoppen waar u doorheen kunt bladeren.

en: Window List Preferences
nl: Vensterlijst-voorkeuren

en: Window Thumbnails
nl: Vensterminiaturen

en: Show _thumbnails on hover
nl: Miniaturen tonen bij zweven

en: Thumbnail width in pixels. Window aspect ratio will be maintained.
nl: Miniatuurbreedte in beeldpunten. Vensterverhouding blijft behouden.

en: Thumbnail width:
nl: Miniatuurbreedte:

en: px
nl: bp

en: Window Grouping
nl: Venstergroepering

en: _Never group windows
nl: Vensters _nooit groeperen

en: Group windows when _space is limited
nl: Vensters groeperen wanneer de _ruimte beperkt is

en: _Always group windows
nl: Vensters _altijd groeperen

en: Mouse Scrolling
nl: Schuiven met de muis

en: _Enable mouse scrolling
nl: Schuiven met de muis _inschakelen

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Window List Content
nl: Inhoud vensterlijst

en: Sh_ow windows from current workspace
nl: Toon vensters van _huidige werkblad

en: Show windows from a_ll workspaces
nl: Toon vensters van a_lle werkbladen

en: Restoring Minimized Windows
nl: Geminimaliseerde vensters herstellen

en: Restore to current _workspace
nl: Naar het huidige _werkblad herstellen

en: Restore to na_tive workspace
nl: Naar het _oorspronkelijke werkblad herstellen

en: Workspaces
nl: Werkbladen

en: About Window Selector
nl: Over Vensterkiezer

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
nl: Het vensterselectiemenu toont een lijst van alle vensters in een menu waar u doorheen kunt bladeren.

en: Copyright © 2000 Helix Code, Inc.
    Copyright © 2001 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2003 Sun Microsystems, Inc.
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2000 Helix Code, Inc.
    Auteursrecht © 2001 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2003 Sun Microsystems, Inc.
    Auteursrecht © 2011 Perberos
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: rows
nl: rijen

en: columns
nl: kolommen

en: About Workspace Switcher
nl: Over Werkbladwisselaar

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
nl: De werkbladwisselaar laat een verkleinde versie van uw werkruimte zien zodat u de vensters hierin kunt beheren.

en: Workspace Switcher Preferences
nl: Werkbladwisselaar-voorkeuren

en: Show _only the current workspace
nl: Alleen _huidige werkblad tonen

en: Show _all workspaces in:
nl: _Alle werkbladen tonen in:

en: Switcher
nl: Wisselaar

en: Number of _workspaces:
nl: Aantal _werkbladen:

en: Workspace na_mes:
nl: Werkbladna_men:

en: Workspace Names
nl: Werkbladnamen

en: Show workspace _names in switcher
nl: Toon werkblad_namen in de wisselaar

en: Allow workspace _wrap around in switcher
nl: Omslaan van _werkbladen in de wisselaar inschakelen

en: Default panel layout
nl: Standaardvormgeving van werkbalk

en: The default panels layout to use when panels are created or resetted.
nl: De te gebruiken standaardwerkbalkvormgeving wanneer er een werkbalk gemaakt wordt of wordt teruggezet op de standaardwaarden.

en: Enable program list in "Run Application" dialog
nl: Programma-opsomming inschakelen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
nl: Indien ingeschakeld is de lijst van bekende toepassingen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster beschikbaar. Of de lijst is uitgeschoven of niet wanneer het dialoogvenster getoond wordt, hangt af van de sleutel ‘show_program_list’.

en: Expand program list in "Run Application" dialog
nl: Programmalijst uitschuiven in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
nl: Indien ingeschakeld is de lijst van bekende toepassingen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster uitgeschoven wanneer dit venster wordt geopend. Deze sleutel is slechts relevant wanneer de sleutel enable_program_list ingeschakeld is.

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
nl: Automatische aanvulling inschakelen in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
nl: Indien ingeschakeld is automatische aanvulling in het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster beschikbaar.

en: History for "Run Application" dialog
nl: Geschiedenis voor het dialoogvenster 'Toepassing uitvoeren'

en: This is the list of commands used in "Run Application" dialog. The commands are sorted descendingly by recency (e.g., most recent command comes first).
nl: Dit is de lijst met opdrachten die in het dialoogvenster 'Toepassing uitvoeren' worden gebruikt. De opdrachten worden aflopend gesorteerd op recent gebruik (dus de meest recente opdracht staat bovenaan).

en: Maximum history size for "Run Application" dialog
nl: Maximale geschiedenisgrootte voor 'Toepassing uitvoeren'-dialoogvenster

en: Controls the maximum size of the history of the "Run Application" dialog. A value of 0 will disable the history.
nl: Bepaalt de maximale grootte van de geschiedenis van het dialoogvenster 'Toepassing uitvoeren'. Een waarde van 0 zal de geschiedenis uitschakelen.

en: Reverse the history of the "Run Application" dialog
nl: Omkeerde geschiedenis van het dialoogvenster 'Toepassing uitvoeren'

en: Displays the history in reverse. Provides a consistent view for terminal users as the up key will select the most recent entry.
nl: Geeft de geschiedenis in omgekeerde volgorde weer. Biedt een samenhangende weergave voor terminalvenstergebruikers, aangezien de omhoog-toets de meest recente invoer selecteert.

en: Panel ID list
nl: Lijst van werkbalk-ID's

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
nl: Een lijst van werkbalk-ID's. Elke ID identificeert een individuele topniveau-werkbalk. De instellingen voor elk van deze werkbalken zijn opgeslagen in /apps/panel/toplevels/$(id).

en: Panel object ID list
nl: Lijst van ID's van werkbalkobjecten

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
nl: Een lijst van ID's van werkbalkobjecten. Elk ID staat voor een individueel werkbalkobject (bijv. een starter, actieknop of menuknop / -balk). De instellingen voor elk van deze objecten zijn opgeslagen in /apps/panel/objects/$(id).

en: Enable tooltips
nl: Zweeftips inschakelen

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
nl: Indien ingeschakeld worden zweeftips getoond voor werkbalkobjecten.

en: Enable animations
nl: Animaties inschakelen

en: Autoclose drawer
nl: Opberglade automatisch sluiten

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
nl: Indien ingeschakeld wordt de opberglade automatisch gesloten wanneer de gebruiker klikt op een starter die erin zit.

en: Confirm panel removal
nl: Verwijderen van werkbalk bevestigen

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
nl: Indien ingeschakeld wordt er een bevestigingsdialoogvenster getoond wanneer de gebruiker een werkbalk wil verwijderen.

en: Highlight launchers on mouseover
nl: Starters laten oplichten wanneer muispijl eroverheen beweegt

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
nl: Indien ingeschakeld licht een starter op wanneer de gebruiker de muispijl eroverheen beweegt.

en: Complete panel lockdown
nl: Werkbalk volledig vergrendelen

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Indien ingeschakeld laat de werkbalk geen enkele wijziging toe van de instellingen. Individuele werkbalkhulpjes moeten echter wellicht afzonderlijk vergrendeld worden. De werkbalk dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: Applet IIDs to disable from loading
nl: Niet te laden IID's van werkbalkhulpjes

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Eem lijst van IID's van werkbalkhulpjes die de werkbalk negeert. Op deze manier kunt u bepaalde werkbalkhulpjes verhinderen om te laden of om zichtbaar te worden in het menu. Bijvoorbeeld, om het werkbalkhulpje mini-commander uit te schakelen voegt u 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' toe aan deze lijst. De werkbalk dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: Disable Force Quit
nl: 'Afsluiten forceren' uitschakelen

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
nl: Indien ingeschakeld staat de werkbalk een gebruiker niet toe om een toepassing te dwingen om af te sluiten, door geen toegang te geven tot de knop 'Afsluiten forceren'.

en: Enable SNI support
nl: SNI-ondersteuning inschakelen

en: If true, the panel provides support for SNI.
nl: Indien dit is ingeschakeld zal de werkbalk ondersteuning bieden voor SNI.

en: Show applications menu
nl: Toon toepassingenmenu

en: If true, show applications item in menu bar.
nl: Indien ingeschakeld, toon Toepassingen-element in de menubalk.

en: Show places menu
nl: Locatiemenu tonen

en: If true, show places item in menu bar.
nl: Indien ingeschakeld, toon Locaties-element in de menubalk.

en: Show desktop menu
nl: Bureaubladmenu tonen

en: If true, show desktop item in menu bar.
nl: Indien ingeschakeld, toon bureaublad-element in de menubalk.

en: Show icon
nl: Toon pictogram

en: If true, show icon in menu bar.
nl: Indien ingeschakeld, toon pictogram in de menubalk.

en: Icon to show in menu bar
nl: Te tonen pictogram in menubalk

en: Set the theme icon name to use in menu bar.
nl: Stel de naam van het themapictogram in om te gebruiken in de menubalk.

en: Menu bar icon size
nl: Menubalk pictogramafmetingen

en: Set the size of an icon used in menu bar. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Stel de grootte in van pictogrammen in de menubalk. De werkbalk moet herstart worden vooraleer dit van kracht wordt.

en: Menu items icon size
nl: Menu-onderdelen pictogramgrootte

en: Set the size of icons used in the menu. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Stel de grootte in van pictogrammen in het menu. De werkbalk moet herstart worden vooraleer dit van kracht wordt.

en: Threshold of menu items before submenu is created
nl: Drempel voor menu-onderdelen voordat er een submenu wordt aangemaakt

en: Maximum number of menu items (i.e. bookmarks) that are displayed without being put in a submenu.
nl: Maximumaantal menu-onderdelen (bijv. bladwijzers) dat wordt getoond zonder in een submenu te worden geplaatst.

en: Maximum number of recent documents displayed in the Places menu
nl: Maximaal aantal recente documenten getoond in het Locatiesmenu

en: Maximum number of recent documents that are displayed in the Places menu at a time. If this is set to -1, all known recent documents will be displayed.
nl: Maximaal aantal recente documenten dat wordt getoond in het Locatiesmenu. Als dit is ingesteld op -1, worden alle bekende recente documenten getoond.

en: Panel object type
nl: Werkbalkobject-type

en: The type of this panel object.
nl: Het type van dit werkbalkobject.

en: Toplevel panel containing object
nl: De topniveau-werkbalk die het object bevat

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
nl: De identificatie van de topniveau-werkbalk die dit object bevat.

en: Object's position on the panel
nl: De positie van het object op de werkbalk

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
nl: De positie van dit werkbalkobject. De positie wordt bepaald door het aantal beeldpunten vanaf de linkerrand van de werkbalk (of bovenrand wanneer verticaal).

en: Interpret position relative to bottom/right edge (DEPRECATED)
nl: Interpreteer positie ten opzichte van rand rechts/onder (verouderd)

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel. This key is provided only for backward compatibility with old panel layouts; please set the "relative-to-edge" property instead.
nl: Indien waar, dan wordt de positie van het object geïnterpreteerd ten opzichte van de rechterrand (of onderste rand) van de werkbalk. Deze sleutel wordt alleen maar geboden voor achterwaartse verenigbaarheid met oude werkbalkvormgevingen; stel in plaats daarvan a.u.b. de 'relative-to-edge'-eigenschap in.

en: Whether to interpret the value of the "position" key relative to the start, center or end of the panel
nl: Of de waarde van de 'positie'-sleutel geïnterpreteerd moet worden ten opzichte van het begin, het midden of het einde van de werkbalk

en: The position of the object is interpreted relative to one edge of the panel. The value of this key determines whether the object is positioned relative to the start (left/top edge), center, or end (right/bottom edge) of the panel. Valid values for this key are 'start', 'center', and 'end'.
nl: De positie van het object wordt geïnterpreteerd ten opzichte van één rand van de werkbalk. De waarde van deze sleutel bepaalt of het object wordt geplaatst ten opzichte van het begin (linker/bovenste rand), midden of einde (rechter/onderste rand) van de werkbalk. Geldige waarden voor deze sleutel zijn 'start', 'center' en 'end'.

en: Lock the object to the panel
nl: Het object vergrendelen op de werkbalk

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
nl: Indien ingeschakeld mag de gebruiker het werkbalkhulpje niet verplaatsen zonder eerst het object ontgrendeld te hebben met het menu-onderdeel ‘Ontgrendelen’.

en: Applet IID
nl: IID van werkbalkhulpje

en: The implementation ID of the applet - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "external-applet" (or the deprecated "matecomponent-applet").
nl: Het implementatie-id van het werkbalkhulpje - bijv. 'ClockAppletFactory::ClockApplet'. Deze sleutel is alleen relevant als de sleutel object_type is ingesteld op 'external-applet' (of het afgeschreven 'matecomponent-applet').

en: Panel attached to drawer
nl: Werkbalk verbonden aan opberglade

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
nl: De identificatie van de werkbalk die verbonden is aan deze opberglade. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘object_type’ gelijk is aan ‘drawer-object’.

en: Tooltip displayed for drawer or menu
nl: Weer te geven zweeftip voor opberglade of menu

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
nl: De weer te geven tekst in een zweeftip voor deze opberglade of dit menu. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘object_type’ gelijk is aan ‘drawer-object’ of ‘menu-object’.

en: Use custom icon for object's button
nl: Aangepast pictogram gebruiken voor de knop van het object

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
nl: Indien ingeschakeld wordt de custom_icon sleutel gebruikt voor een aangepast pictogram op de knop. Indien uitgeschakeld wordt de custom_icon instelling genegeerd. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘object_type’ gelijk is aan ‘menu-object’ of ‘drawer-object’.

en: Icon used for object's button
nl: Het pictogram voor de objectknop

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
nl: De locatie van het afbeeldingsbestand dat als pictogram dient voor de knop van het object. Deze sleutel is slechts relevant als ‘object_type’ gelijk is aan ‘drawer-object’ of ‘menu-object’ en de sleutel ‘use_custom_icon’ ingeschakeld is.

en: Use custom path for menu contents
nl: Aangepast pad gebruiken voor de menu-inhoud

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
nl: Indien ingeschakeld wordt de sleutel ‘menu_path’ gebruikt als het pad waarvandaan de menu-inhoud moet worden opgebouwd. Indien uitgeschakeld wordt de sleutel ‘menu_path’ genegeerd. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘object_type’ gelijk is aan ‘menu-object’.

en: Menu content path
nl: Pad van menu-inhoud

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
nl: Het pad van waaruit de menu-inhoud wordt samengesteld. Deze sleutel is slechts relevant als ‘use_menu_path’ ingeschakeld is en de sleutel ‘object_type’ gelijkt is aan ‘menu-object’.

en: Draw arrow in menu button
nl: Pijl tekenen op de menuknop

en: If true, an arrow is drawn over the menu button icon. If false, menu button has only the icon.
nl: Als dit aanstaat zal er een pijl worden getekend over het menuknoppictogram. Als dit uitstaat heeft de menuknop alleen het pictogram.

en: Launcher location
nl: Starter-locatie

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
nl: De locatie van het .desktop-bestand dat deze starter beschrijft. Deze sleutel is slechts relevant als het ‘object_type’ gelijk is aan ‘launcher-object’.

en: Action button type
nl: Type actieknop

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
nl: Het actietype dat deze knop representeert. Mogelijke waarden zijn ‘lock’, ‘logout’, ‘run’, ‘search’ en ‘screenshot’. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘object_type’ gelijk is aan ‘action-applet’.

en: Name to identify panel
nl: Naam om werkbalk mee te identificeren

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
nl: Dit is een voor mensen leesbare naam welke u kunt gebruiken om een werkbalk te identificeren. Het voornaamste doel hiervan is om te dienen als de venstertitel van de werkbalk, wat handig is bij het navigeren tussen werkbalken.

en: X screen where the panel is displayed
nl: Het X-scherm waarop de werkbalk zich bevindt

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
nl: Met een multi-scherminstelling kunt u werkbalken op elk scherm apart hebben. Deze sleutel identificeert het huidige scherm waarop de werkbalk getoond wordt.

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
nl: Het Xinerama-beeldscherm waarop de werkbalk wordt getoond

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
nl: In een Xinerama-omgeving kunt u op elk beeldscherm aparte werkbalken hebben. Deze sleutel identificeert het huidige beeldscherm waarop de werkbalk wordt weergegeven.

en: Expand to occupy entire screen width
nl: Uitschuiven zodat hele schermbreedte wordt gebruikt

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
nl: Indien ingeschakeld, beslaat de werkbalk de gehele breedte van het scherm (hoogte als dit een verticale werkbalk is). In die toestand kan de werkbalk alleen aan een schermrand geplaatst worden. Indien uitgeschakeld zal de werkbalk slechts zo groot zijn als nodig is om de werkbalkhulpjes, starters en knoppen te bevatten.

en: Panel orientation
nl: Oriëntatie van werkbalk

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
nl: De oriëntatie van de werkbalk. Mogelijke waarden zijn ‘top’, ‘bottom’, ‘left’, ‘right’. In uitgeklapte toestand bepaalt deze sleutel aan welke schermrand de werkbalk zich bevindt. In ingeklapte toestand is het verschil tussen ‘top’ en ‘bottom’ minder belangrijk (beide geven aan dat dit een horizontale werkbalk is) maar het geeft nog altijd een bruikbare aanwijzing voor het gedrag van sommige werkbalkobjecten. Bijvoorbeeld: op een ‘top’-werkbalk zal een menuknop zijn menu onder de werkbalk weergeven, terwijl op een ‘bottom’-werkbalk het menu erboven verschijnt.

en: Panel size
nl: Grootte van werkbalk

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
nl: De hoogte (breedte voor een verticale werkbalk) van de werkbalk. De werkbalk zal dynamisch een minimumgrootte bepalen, gebaseerd op de lettertypegrootte en andere factoren. De maximumgrootte is vastgesteld op een kwart van de hoogte (of breedte) van het scherm.

en: X co-ordinate of panel
nl: X-coördinaat van de werkbalk

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van de werkbalk op de x-as. Deze sleutel is alleen relevant in ingeklapte toestand. In uitgeklapte toestand wordt deze sleutel genegeerd en wordt de werkbalk geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatiesleutel.

en: Y co-ordinate of panel
nl: Y-coördinaat van de werkbalk

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van de werkbalk op de y-as. Deze sleutel is alleen relevant in ingeklapte toestand. In uitgeklapte toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt de werkbalk geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatiesleutel.

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
nl: X-coördinaat van de werkbalk, gerekend van de rechterzijde van het scherm

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van de werkbalk op de x-as, gerekend vanaf de onderzijde van het scherm. Indien de waarde -1 wordt ingesteld, wordt deze sleutel genegeerd en wordt de waarde van de x-sleutel gebruikt. Indien de waarde groter dan 0 is, wordt de waarde van de x-sleutel genegeerd. Deze sleutel is alleen relevant in ingeklapte toestand. In uitgeklapte toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt de werkbalk geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatiesleutel.

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
nl: Y-coördinaat van de werkbalk, gerekend van de onderzijde van het scherm

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van de werkbalk op de y-as, gerekend vanaf de onderzijde van het scherm. Indien de waarde -1 wordt ingesteld, wordt deze sleutel genegeerd en wordt de waarde van de y-sleutel gebruikt. Indien de waarde groter dan 0 is, wordt de waarde van de y-sleutel genegeerd. Deze sleutel is alleen relevant in ingeklapte toestand. In uitgeklapte toestand wordt deze waarde genegeerd en wordt de werkbalk geplaatst op de schermrand zoals aangegeven door de oriëntatiesleutel.

en: Center panel on x-axis
nl: Werkbalk centreren op de x-as

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
nl: Indien ingeschakeld worden de sleutels ‘x’ en ‘x_right’ genegeerd en staat de werkbalk in het midden van de x-as van het scherm. Wanneer de werkbalk van grootte wordt veranderd, blijft hij op die positie; d.i. de werkbalk wordt aan beide kanten groter. Indien uitgeschakeld bepalen de sleutels ‘x’ en ‘x_right’ de locatie van de werkbalk.

en: Center panel on y-axis
nl: Werkbalk centreren op de y-as

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
nl: Indien ingeschakeld worden de sleutels ‘y’ en ‘x_bottom’ genegeerd en staat de werkbalk in het midden van de y-as van het scherm. Wanneer de werkbalk van grootte wordt veranderd, blijft hij op die positie; d.i. de werkbalk wordt aan beide kanten groter. Indien uitgeschakeld bepalen de sleutels ‘y’ en ‘x_bottom’ de locatie van de werkbalk.

en: Automatically hide panel into corner
nl: Werkbalk automatisch in de hoek verbergen

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
nl: Indien ingeschakeld wordt de werkbalk automatisch verborgen in een hoek van het scherm wanneer de aanwijzer het werkbalkgebied verlaat. De werkbalk verschijnt als de aanwijzer weer naar het werkbalkgebied bewogen wordt.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
nl: Indien ingeschakeld zal het verbergen en tevoorschijn brengen van deze werkbalk geanimeerd worden in plaats van op slag te verdwijnen en te verschijnen.

en: Enable hide buttons
nl: Verbergknoppen inschakelen

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
nl: Indien ingeschakeld worden aan beide zijden van de werkbalk knoppen geplaatst die gebruikt kunnen worden om de werkbalk naar de rand van het scherm te verplaatsen, waardoor er slechts een knop zichtbaar blijft.

en: Enable arrows on hide buttons
nl: Pijltjes op verbergknoppen inschakelen

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
nl: Indien ingeschakeld worden er pijltjes geplaatst op de verbergknoppen. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel ‘enable_buttons’ waar is.

en: Panel autohide delay
nl: Vertraging voor automatisch verbergen van werkbalk

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat de werkbalk automatisch wordt verborgen nadat de aanwijzer het werkbalkgebied verlaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Panel autounhide delay
nl: Vertraging voor wederom zichtbaar maken van werkbalk

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat de werkbalk automatisch weer wordt afgebeeld nadat de aanwijzer het werkbalkgebied ingaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Visible pixels when hidden
nl: Aantal zichtbare beeldpunten wanneer verborgen

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal zichtbare beeldpunten aan wanneer de werkbalk automatisch in een hoek verborgen is. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
nl: De snelheid om werkbalkanimaties mee af te spelen. De mogelijke waarden zijn ‘slow’, ‘medium’ en ‘fast’. Deze sleutel is slechts relevant als de enable_animations sleutel waar is.

en: Background type
nl: Achtergrondtype

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
nl: Welk type achtergrond er moet worden gebruikt voor deze werkbalk. Mogelijke waarden zijn 'none' - de standaard GTK+-widgetachtergrond wordt gebruikt, 'color' - de color-sleutel zal worden gebruikt als achtergrondkleur, of 'image' - de afbeelding die is opgegeven in de image-sleutel zal worden gebruikt als achtergrond.

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
nl: Bepaalt de achtergrondkleur voor de werkbalk in #RGB-opmaak.

en: Background color opacity
nl: Dekkingsgraad van de achtergrondkleur

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
nl: Geeft de (on)doorzichtigheid van de achtergrondkleur aan. Als de kleur niet volledig ondoorzichtig is (een waarde kleiner dan 65535), dan wordt de kleur gemengd met de achtergrondafbeelding van het werkblad.

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
nl: Geeft aan welk bestand er wordt gebruikt voor de achtergrondafbeelding. Als de afbeelding een alpha-kanaal bevat, dan wordt dit gemengd met de achtergrondafbeelding van het werkblad.

en: Fit image to panel
nl: Afbeelding passend maken voor werkbalk

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
nl: Indien ingeschakeld wordt de afbeelding op schaal gemaakt (met behoud van de afbeeldingsverhoudingen) naar de werkbalkhoogte (indien horizontaal).

en: Stretch image to panel
nl: Afbeelding uitrekken tot passend op de werkbalk

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
nl: Indien ingeschakeld wordt de afbeelding geschaald naar de werkbalkomvang. De afbeeldingsverhoudingen blijven niet behouden.

en: Rotate image on vertical panels
nl: Afbeelding kantelen in verticale werkbalken

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
nl: Indien ingeschakeld wordt de achtergrondafbeelding gekanteld wanneer de werkbalk verticaal georiënteerd is.

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar de werkomgeving via een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: _Open
nl: _Openen

en: Error
nl: Fout

en: Choose an icon
nl: Kies een pictogram

en: Could not launch '%s'
nl: Kon ‘%s’ niet starten

en: Could not launch application
nl: Kon toepassing niet starten

en: Could not open location '%s'
nl: Kon locatie ‘%s’ niet openen

en: No application to handle search folders is installed.
nl: Er is geen toepassing geïnstalleerd voor het openen van zoekmappen.

en: _Remove From Panel
nl: Ve_rwijderen van werkbalk

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: Loc_k To Panel
nl: Ver_grendelen op werkbalk

en: Cannot find an empty spot
nl: Kan geen lege plek vinden

en: Drawer
nl: Opberglade

en: _Add to Drawer...
nl: _Toevoegen aan opberglade…

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: Create new file in the given directory
nl: Maak een nieuw bestand in de opgegeven map

en: [FILE...]
nl: [BESTAND…]

en: - Edit .desktop files
nl: - .desktop-bestanden bewerken

en: Create Launcher
nl: Starter aanmaken

en: Directory Properties
nl: Mapeigenschappen

en: Launcher Properties
nl: Starter-eigenschappen

en: Panel
nl: Werkbalk

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
nl: Start andere toepassingen en biedt verschillende hulpmiddelen voor onder andere vensterbeheer en tijdweergave.

en: Could not show this URL
nl: Kan deze URL niet tonen

en: No URL was specified.
nl: Er is geen URL opgegeven.

en: Could not use dropped item
nl: Kon gesleept element niet gebruiken

en: No URI provided for panel launcher desktop file
nl: Geen URI aangegeven voor .desktop-bestand van werkbalkstarter

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
nl: Kan het .desktop-bestand %s van werkbalkstarter %s%s niet openen.

en: _Launch
nl: _Starten

en: Key %s is not set, cannot load launcher
nl: Sleutel %s is niet ingesteld, kan starter niet laden

en: Could not save launcher
nl: Kon starter niet opslaan

en: Replace a currently running panel
nl: Vervang een momenteel actieve werkbalk

en: Reset the panel configuration to default
nl: Standaardinstellingen voor de werkbalk terugzetten

en: Execute the run dialog
nl: Toon het dialoogvenster 'Toepassing uitvoeren'

en: Set the default panel layout
nl: Stel de standaardwerkbalkvormgeving in

en: Add this launcher to _panel
nl: Voeg deze _starter toe aan de werkbalk

en: Add this launcher to _desktop
nl: Zet deze starter op het _bureaublad

en: _Entire menu
nl: _Hele menu

en: Add this as _drawer to panel
nl: Voeg dit als _opberglade toe aan werkbalk

en: Add this as _menu to panel
nl: Voeg dit als _menu toe aan werkbalk

en: _Activate Screensaver
nl: _Schermbeveiliging inschakelen

en: _Lock Screen
nl: _Scherm vergrendelen

en: Could not connect to server
nl: Kon geen verbinding maken met server

en: Lock Screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Protect your computer from unauthorized use
nl: Bescherm uw computer tegen ongemachtigd gebruik

en: Log Out...
nl: Afmelden…

en: Log out of this session to log in as a different user
nl: Sluit deze sessie af zodat een andere gebruiker zich kan aanmelden

en: Run Application...
nl: Toepassing uitvoeren…

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
nl: Voer een toepassing uit door een opdrachtregel in te tikken of uit een lijst te kiezen

en: Search for Files...
nl: Bestanden zoeken…

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
nl: Zoek documenten en mappen op deze computer op naam of inhoud

en: Force Quit
nl: Afsluiten forceren

en: Force a misbehaving application to quit
nl: Dwing een zich misdragende toepassing tot afsluiten

en: Connect to Server...
nl: Verbinden met server…

en: Connect to a remote computer or shared disk
nl: Maak verbinding met een andere computer of een gedeelde schijf

en: Shut Down...
nl: Afsluiten…

en: Shut down the computer
nl: De computer afsluiten

en: Custom Application Launcher
nl: Aangepaste toepassingsstarter

en: Create a new launcher
nl: Nieuwe starter aanmaken

en: Application Launcher...
nl: Toepassingsstarter…

en: Copy a launcher from the applications menu
nl: Kopieer een starter vanuit het toepassingenmenu

en: Compact Menu
nl: Compact menu

en: A compact menu
nl: Een compact menu

en: Classic Menu
nl: Klassiek menu

en: The classic Applications, Places and System menu bar
nl: De klassieke menubalk met Toepassingen, Locaties en Systeem

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: A separator to organize the panel items
nl: Een scheidingsteken om de werkbalkelementen te organiseren

en: A pop out drawer to store other items in
nl: Een openspringende opberglade voor de opslag van andere elementen

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Not compatible with X11
nl: Niet verenigbaar met X11

en: Not compatible with Wayland
nl: Niet verenigbaar met Wayland

en: Find an _item to add to "%s":
nl: Zoek een elemen_t om aan ‘%s’ toe te voegen:

en: Add to Drawer
nl: In opberglade stoppen

en: Find an _item to add to the drawer:
nl: Zoek een elemen_t om in de opberglade te stoppen:

en: Add to Panel
nl: Toevoegen aan werkbalk

en: Find an _item to add to the panel:
nl: Zoek een elemen_t om aan de werkbalk toe te voegen:

en: _Back
nl: _Terug

en: "%s" has quit unexpectedly
nl: ‘%s’ heeft zichzelf onverwacht afgesloten

en: Panel object has quit unexpectedly
nl: Werkbalkobject heeft zichzelf onverwacht afgesloten

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
nl: Indien u een werkbalkobject herlaadt, wordt het automatisch teruggeplaatst op de werkbalk.

en: D_elete
nl: V_erwijderen

en: _Don't Reload
nl: _Niet herladen

en: _Reload
nl: He_rladen

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
nl: De werkbalk heeft een probleem geconstateerd bij het laden van ‘%s’.

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
nl: Wilt u het werkbalkhulpje uit uw instellingen verwijderen?

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: And many, many others…
nl: En heel veel andere...

en: The MATE Panel
nl: De werkbalk van MATE

en: Copyright © 1997-2003 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2004 Vincent Untz
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1997-2003 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2004 Vincent Untz
    Auteursrecht © 2011-2021 MATE-ontwikkelaars

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
nl: Dit programma zorgt voor het starten van andere toepassingen en biedt handige hulpmiddelen.

en: About the MATE Panel
nl: Over de werkbalk van MATE

en: Cannot delete this panel
nl: Kan deze werkbalk niet verwijderen

en: You must always have at least one panel.
nl: U dient altijd tenminste één werkbalk te hebben.

en: Reset all panels?
nl: Alle werkbalken terugzetten op de standaardinstellingen?

en: When the panels are reset, all 
    custom settings are lost.
nl: Als de werkbalken worden 
    teruggezet, gaan alle 
    wijzigingen verloren.

en: _Reset Panels
nl: Werkbalken _terugzetten

en: _Add to Panel…
nl: _Toevoegen aan werkbalk...

en: _Reset All Panels
nl: Alle werkbalken _terugzetten

en: _Delete This Panel
nl: Deze werkbalk _verwijderen

en: _New Panel
nl: _Nieuwe werkbalk

en: A_bout Panels
nl: Info

en: Application
nl: Toepassing

en: Application in Terminal
nl: Terminaltoepassing

en: Location
nl: Locatie

en: Choose an application...
nl: Kies een toepassing…

en: Choose a file...
nl: Kies een bestand…

en: Comm_and:
nl: _Opdrachtregel:

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: The name of the launcher is not set.
nl: De naam van de starter is niet ingesteld.

en: Could not save directory properties
nl: Kon mapeigenschappen niet opslaan

en: The name of the directory is not set.
nl: De naam van de map is niet ingesteld.

en: The command of the launcher is not set.
nl: De opdrachtregel van de starter is niet ingesteld.

en: The location of the launcher is not set.
nl: De locatie van de starter is niet ingesteld.

en: Could not display help document
nl: Kon hulpdocument niet weergeven

en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: _Ok
nl: _Oké

en: _Type:
nl: Soor_t:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: Co_mment:
nl: Co_mmentaar:

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
nl: Klik op een venster om de toepassing te dwingen af te sluiten. Om te annuleren drukt u op <ESC>.

en: Force this application to exit?
nl: Deze toepassing dwingen om af te sluiten?

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
nl: Als u een toepassing dwingt om af te sluiten, zullen niet-opgeslagen wijzigingen in haar geopende documenten verloren gaan.

en: Browse and run installed applications
nl: Geïnstalleerde toepassingen verkennen en uitvoeren

en: Access documents, folders and network places
nl: Benader documenten, mappen en netwerklocaties

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
nl: Wijzig gedrag en uiterlijk van de werkomgeving, zoek hulp, of meld u af

en: Applications
nl: Toepassingen

en: _Edit Menus
nl: Menu's be_werken

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
nl: '%s' openen

en: Unable to scan %s for media changes
nl: Kan %s niet doorzoeken op mediaveranderingen

en: Rescan %s
nl: Opnieuw doorzoeken %s

en: Unable to mount %s
nl: Kan %s niet aankoppelen

en: Mount %s
nl: %s aankoppelen

en: Removable Media
nl: Verwijderbare media

en: Network Places
nl: Netwerklocaties

en: Open your personal folder
nl: Open uw persoonlijke map

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Open the contents of your desktop in a folder
nl: Open de inhoud van uw bureaublad in een map

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
nl: Doorzoek alle schijven en mappen die benaderbaar zijn vanuit deze computer, ook als ze op afstand zijn

en: Network
nl: Netwerk

en: Browse bookmarked and local network locations
nl: Verken gebladwijzerde en plaatselijke netwerklocaties

en: Places
nl: Locaties

en: System
nl: Systeem

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log Out %s...
nl: %s afmelden…

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log out %s of this session to log in as a different user
nl: Meld %s af van deze sessie, zodat een andere gebruiker zich kan aanmelden

[ctx: Orientation]
en: Top
nl: Bovenaan

[ctx: Orientation]
en: Bottom
nl: Onderaan

[ctx: Orientation]
en: Left
nl: Links

[ctx: Orientation]
en: Right
nl: Rechts

en: Drawer Properties
nl: Eigenschappen van lade

en: Panel Properties
nl: Eigenschappen van werkbalk

en: Some of these properties are locked down
nl: Sommige van deze eigenschappen zijn vergrendeld

en: _Icon:
nl: P_ictogram:

en: _Orientation:
nl: _Oriëntatie:

en: _Size:
nl: Gr_ootte:

en: E_xpand
nl: Ui_tschuiven

en: _Autohide
nl: _Automatisch verbergen

en: Show hide _buttons
nl: Ver_bergknoppen tonen

en: Arro_ws on hide buttons
nl: Toon p_ijltjes op verbergknoppen

en: _None (use system theme)
nl: Gee_n (gebruik systeemthema)

en: Solid c_olor
nl: E_ffen kleur

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: <small>Transparent</small>
nl: <small>Doorzichtig</small>

en: <small>Opaque</small>
nl: <small>Dekkend</small>

en: Co_lor:
nl: _Kleur:

en: S_tyle:
nl: S_tijl:

en: Background _image:
nl: Achter_grondafbeelding:

en: Select background
nl: Kies achtergrond

en: Background
nl: Achtergrond

en: Image Background Details
nl: Details van achtergrondafbeelding

en: _Tile
nl: _Tegelen

en: _Scale
nl: _Schalen

en: St_retch
nl: Uit_rekken

en: Rotate image when panel is _vertical
nl: Afbeelding kantelen bij _verticale werkbalken

en: Could not open recently used document "%s"
nl: Kon het recent gebruikte document ‘%s’ niet openen

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
nl: Er is een onbekende fout opgetreden bij een poging om ‘%s’ te openen

en: Clear the Recent Documents list?
nl: Recente documentenlijst wissen?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
nl: Als u de Recente documentenlijst wist, dan gooit u het volgende weg:
    • Alle elementen in het menu-onderdeel Locaties → Recente documenten.
    • Alle elementen in de recente documentenlijst van alle toepassingen.

en: Clear Recent Documents
nl: Recente documenten wissen

en: Recent Documents
nl: Recente documenten

en: Clear Recent Documents...
nl: Recente documenten wissen…

en: Clear all items from the recent documents list
nl: Verwijder alle elementen uit de lijst van recente documenten

en: Could not run command '%s'
nl: Kon opdracht ‘%s’ niet starten

en: Could not convert '%s' from UTF-8
nl: Kon ‘%s’ niet vanuit UTF-8 omzetten

en: Choose a file to append to the command...
nl: Kies een bestand om aan de opdracht mee te geven…

en: Select an application to view its description.
nl: Kies een toepassing om de omschrijving ervan te bekijken.

en: Will run command: '%s'
nl: Opdracht ‘%s’ zal worden uitgevoerd

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
nl: URI-lijst die naar het uitvoeren-dialoogvenster is gesleept had een verkeerde opmaak (%d) of lengte (%d)

en: Run Application
nl: Toepassing uitvoeren

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
nl: Klik op deze knop om de geselecteerde toepassing, of de opdracht in het opdracht-invoerveld, uit te voeren.

en: Command icon
nl: Opdrachtpictogram

en: The icon of the command to be run.
nl: Het pictogram van de uit te voeren opdracht.

en: Run in _terminal
nl: Uitvoeren in een _terminalvenster

en: Select this box to run the command in a terminal window.
nl: Kies dit vakje om de opdracht in een terminalvenster uit te voeren.

en: Run with _file...
nl: Uitvoeren met _bestand…

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
nl: Klik op deze knop om te bladeren naar een bestand waarvan de naam aan de opdracht moet worden toegevoegd.

en: List of known applications
nl: Lijst met bekende toepassingen

en: Show list of known _applications
nl: Toon _lijst met bekende toepassingen

en: _Force quit
nl: Afsluiten _forceren

en: C_lear
nl: _Wissen

en: D_on't Delete
nl: _Niet verwijderen

en: Specify an applet IID to load
nl: Geef een te laden werkbalkhulpje-IID op

en: Specify a gsettings path in which the applet preferences should be stored
nl: Geef een GSettingpad op waarin de voorkeuren van het werkbalkhulpje moeten worden opgeslagen

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
nl: Geef de aanvangsgrootte op van het werkbalkhulpje (xx-klein, gemiddeld, groot enz.)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
nl: Geef de aanvankelijke oriëntatie op van het werkbalkhulpje (boven, onder, links of rechts)

[ctx: Size]
en: XX Small
nl: Miniem

[ctx: Size]
en: X Small
nl: Heel klein

[ctx: Size]
en: Small
nl: Klein

[ctx: Size]
en: Medium
nl: Gemiddeld

[ctx: Size]
en: Large
nl: Groot

[ctx: Size]
en: X Large
nl: Heel groot

[ctx: Size]
en: XX Large
nl: Gigantisch

en: Failed to load applet %s
nl: Het laden van werkbalkhulpje %s is mislukt

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
nl: Testwerkbalkhulpje-hulpprogramma

en: _Execute
nl: Uitvoeren

en: _Applet:
nl: _Werkbalkhulpje:

en: _Prefs Path:
nl: Voorkeuren_pad:

en: Hide Panel
nl: Werkbalk verbergen

en: Top Panel
nl: Bovenbalk

en: Bottom Panel
nl: Onderbalk

en: Left Panel
nl: Linkerbalk

en: Right Panel
nl: Rechterbalk

en: Icon '%s' not found
nl: Pictogram ‘%s’ niet gevonden

en: Could not execute '%s'
nl: Kon ‘%s’ niet uitvoeren

en: file
nl: bestand

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

note: Translators: this is the same string as the one found in * caja
en: File System
nl: Bestandssysteem

en: Search
nl: Zoeken

note: Translators: the first string is the name of a gvfs * method, and the second string is a path. For * example, "Trash: some-directory". It means that the * directory called "some-directory" is in the trash.
en: %1$s: %2$s
nl: %1$s, %2$s

en: You dropped an image on the panel, what do you want to do?
nl: U hebt een afbeelding versleept naar de werkbalk, wat wilt u doen?

en: You dropped the image "%s" on the panel.
nl: U hebt de afbeelding '%s' naar de werkbalk versleept.

en: Do you want to create a launcher for it or use it as the panel's background?
nl: Wilt u er een starter voor plaatsen of wilt u haar gebruiken als achtergrond?

en: Do you want to use it as the panel's background?
nl: Wilt u haar gebruiken als werkbalkachtergrond?

en: Create _Launcher
nl: _Starter maken

en: Set _Background Image
nl: Instellen als _achtergrondafbeelding

en: Delete this drawer?
nl: Deze opberglade verwijderen?

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
nl: Wanneer een opberglade verwijderd wordt, gaan de lade
    en de instellingen ervan verloren.

en: Delete this panel?
nl: Deze werkbalk verwijderen?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
nl: Wanneer een werkbalk verwijderd wordt, gaan
    zowel de werkbalk als zijn instellingen verloren.

en: Test DBus Applet Factory
nl: Fabriek voor Test DBus-werkbalkhulpje

en: Factory for Test DBus Applet
nl: Fabriek voor Test DBus-werkbalkhulpje

en: Test DBus Applet
nl: Test DBus-werkbalkhulpje

en: A simple applet for testing the MATE panel
nl: Een eenvoudig werkbalkhulpje voor het uitproberen van de MATE-werkbalk
