mate-panel 1.27.0 - en to pms translation catalogue (10 entries)

en: _Help
pms: _Agiut

en: _About
pms: _Al rësgard

en: General
pms: General:

en: _Edit
pms: _Modifica

en: _Open
pms: _Duverta

en: Error
pms: Eror

en: _Name:
pms: _Nòm:

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
pms: Duverta %s

en: Background
pms: Sfond

en: Open URL: %s
pms: Duverta URL: %s
