mate-panel 1.27.0 - en to sc translation catalogue (19 entries)

en: Locations
sc: Logos

en: Calendar
sc: Calendàriu

en: _About
sc: _A pitzu

en: Unknown
sc: Disconnotu

en: File is not a valid .desktop file
sc: Su file no balet comente file .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
sc: Versione '%s' de su file desktop disconnota

en: Starting %s
sc: Incarreramentu de %s

en: Application does not accept documents on command line
sc: S'aplicatzione no atzetat documentos in sa lìnia de cumandu

en: Unrecognized launch option: %d
sc: Preferèntzia de comintzu disconnota: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
sc: Non si podent colare sos URIs de su documentu a un'intrada desktop 'Type=Link'

en: Not a launchable item
sc: No est un'ogetu de incarrerare

en: Disable connection to session manager
sc: Imbàlida sa cunnessione cun su manigiadore de sessione

en: Specify file containing saved configuration
sc: Pretzisa su file chi cuntenet sa cunfiguratzione allogada

en: Specify session management ID
sc: Pretzisa su ID de manigiadura de sessione

en: Session management options:
sc: Preferèntzias de manigiadura de sessione:

en: Show session management options
sc: Mustra sas preferèntzias de manigiadura de sessione

en: Separator
sc: Chirriadore

en: Location
sc: Logu

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
sc: Iscriania
