mate-panel 1.27.0 - en to uk translation catalogue (626 entries)

en: Locations
uk: Місцевості

en: Edit
uk: Зміни

en: Calendar
uk: Календар

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display the date. Replace %e with %d if, when * the day of the month as a decimal number is a single digit, * it should begin with a 0 in your locale (e.g. "May 01" * instead of "May  1").
en: %a %b %e
uk: %a %e %b

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date. Please leave "%%s" as it is: * it will be used to insert the timezone name later.
en: %A %B %d (%%s)
uk: %A, %d %B (%%s)

en: Click to hide month calendar
uk: Натисніть, щоб сховати календар на місяць

en: Click to view month calendar
uk: Натисніть для перегляду календаря на місяць

en: Computer Clock
uk: Комп'ютерний годинник

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M:%S %p
uk: %H:%M:%S %p

note: Translators: This is a strftime format * string. * It is used to display the time in 12-hours * format with a leading 0 if needed (eg, like * in the US: 08:10 am). The %p expands to * am/pm.
en: %I:%M %p
uk: %H:%M %p

note: Translators: This is a strftime format string. * It is used to display a date in the full format (so that people can * copy and paste it elsewhere).
en: %A, %B %d %Y
uk: %A, %d %B %Y

en: Set System Time...
uk: Встановити системний час...

en: Set System Time
uk: Встановити системний час

en: Failed to set the system time
uk: Помилка при встановленні системного часу

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Help
uk: _Допомога

en: _About
uk: _Про програму

en: Copy _Time
uk: Копіювати _час

en: Copy _Date
uk: Копіювати да_ту

en: Ad_just Date & Time
uk: _Встановити дату та час...

en: Choose Location
uk: Оберіть розташування

en: Edit Location
uk: Змінити розташування

en: City Name
uk: Назва міста

en: City Time Zone
uk: Часовий пояс міста

en: Clock
uk: Годинник

en: About Clock
uk: Про годинник

en: The Clock displays the current time and date
uk: Годинник показує поточні дату та час

en: Copyright © 1998-2004 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1998-2004 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Time & Date
uk: Час і Дата

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Set System Time
uk: _Встановити системний час

en: _Time:
uk: _Час:

en: Current Time:
uk: Поточний час:

en: Clock Preferences
uk: Параметри аплету годинника

en: Time _Settings
uk: _Параметри часу

en: _Close
uk: _Закрити

en: Clock Format
uk: Формат годинника

en: _12 hour format
uk: _12 годинний формат

en: _24 hour format
uk: _24 годинний формат

en: Panel Display
uk: Показувати на панелі

en: Show the _date
uk: Показувати да_ту

en: Show seco_nds
uk: Показувати _секунди

en: Show wee_k numbers in calendar
uk: Показувати номери тижнів у календарі

en: Show _weather
uk: Показувати _погоду

en: Show _temperature
uk: Показувати т_емпературу

en: General
uk: Загальні

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Remove
uk: В_илучити

en: Display
uk: Зовнішній вигляд

en: _Visibility unit:
uk: Одиниці види_мости:

en: _Pressure unit:
uk: Одиниці т_иску:

en: _Wind speed unit:
uk: Одиниці швидкости _вітру:

en: _Temperature unit:
uk: _Температурні одиниці:

en: Weather
uk: Погода

en: East
uk: Східний

en: West
uk: Західний

en: North
uk: Північний

en: South
uk: Південний

en: _OK
uk: _Так

note: Languages that have a single word that translates as either "state" or "province" should use that instead of "region".
en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
uk: <small><i>Уведіть назву міста, области, чи країни й оберіть відповідне поле з виринного меню.</i></small>

en: _Timezone:
uk: Часовий _пояс:

en: _Location Name:
uk: Назва _місцевости:

en: <i>(optional)</i>
uk: <i>(не обов'язково)</i>

en: L_ongitude:
uk: Д_овгота:

en: L_atitude:
uk: _Широта:

en: Failed to set the system timezone
uk: Помилка при встановленні часового поясу

en: <small>Set...</small>
uk: <small>Встановити...</small>

en: <small>Set</small>
uk: <small>Встановити</small>

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
uk: Встановити місце розташування як типове та використовувати його часовий пояс для цього комп'ютера

en: Unknown
uk: Невідомий

note: Translators: The two strings are temperatures.
en: %s, feels like %s
uk: %s, самопочуття %s

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
uk: Схід сонця: %s / Захід сонця: %s

en: Could not display help document '%s'
uk: Не вдається вивести документ довідки '%s'

en: Error displaying help document
uk: При виведенні довідки виникла помилка

en: Hour format
uk: Формат виводу часу

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
uk: Цей ключ вказує формат часу, який використовується аплетом годинника. Можливі значення:  "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" і "custom" (власний). Якщо встановлено значення "internet", годинник виводить час у стилі Інтернет. У стилі Інтернет день ділиться на 1000 "бітів (.beats)". У цій системі немає часових поясів, час однаковий по всьому світі. Якщо встановлено "unix", годинник виводить час у секундах з початку "епохи", тобто з 01.01.1970. Якщо встановлено "custom", годинник виводить час відповідно до формату вказаного у ключі custom_format.

en: Custom format of the clock
uk: Власний формат годинника

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
uk: Цей ключ вказує формат, який використовує аплет годинника, якщо тип ключа формату встановлено у "custom". Для отримання бажаного формату можете використовувати параметри перетворення, що підтримуються функцією strftime(). Докладнішу інформацію дивіться у man-сторінці до strftime().

en: Show time with seconds
uk: Виводити секунди

en: If true, display seconds in time.
uk: Чи виводити секунди у часі.

en: Show date in clock
uk: Виводити дату в годиннику

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
uk: Чи виводити дату в годиннику, разом з часом.

en: Show date in tooltip
uk: Виводити дату в підказці

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
uk: Чи показувати дату в підказці, коли вказівник миші знаходиться над годинником.

en: Show weather in clock
uk: Виводити погоду в годиннику

en: If true, display a weather icon.
uk: Чи виводити піктограму погоди.

en: Show temperature in clock
uk: Виводити температуру в годиннику

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
uk: Чи виводити температуру поруч з піктограмою погоди.

en: Show week numbers in calendar
uk: Виводити номери тижнів у календарі

en: If true, show week numbers in the calendar.
uk: Чи виводити номери тижнів у календарі.

en: Expand list of locations
uk: Розкривати перелік місцевостей

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
uk: Чи розкривати перелік місцевостей у календарі.

en: List of locations
uk: Перелік місцевостей

en: A list of locations to display in the calendar window.
uk: Перелік місцевостей для показу у вікні календаря.

en: Temperature unit
uk: Одиниці температури

en: The unit to use when showing temperatures.
uk: Одиниці, що використовуються для виводу температури.

en: Speed unit
uk: Одиниці швидкости

en: The unit to use when showing wind speed.
uk: Одиниці, що використовуються для виводу швидкости.

en: Clock Applet Factory
uk: Фабрика аплету годинника

en: Factory for clock applet
uk: Фабрика для аплету годинника

en: Get the current time and date
uk: Отримати значення поточних часу та дати

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
uk: Увага: Схоже, що команда буде робити щось справді корисне.
    Зваживши на те, що це непотрібний аплет, Ви можливо не забажаєте робити цього. Ми наполегливо радимо уникати використання "%s" для будь-чого що може зробити цей аплет "практичним", чи корисним.

en: Images
uk: Зображення

en: %s the Fish
uk: Рибка %s

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
uk: "%s" геть нічого не робить. Він лише займає місце на диску та збільшує час компілювання, а також, будучи завантаженим, він займає місце на панелі та у пам'яті. Того, хто знайшов застосування цьому аплету, треба відправити на психіатричне обстеження.

en: (with minor help from George)
uk: (з невеличкою допомогою Жоржа)

en: Fish
uk: Рибка

en: About Fish
uk: Про рибку

en: Copyright © 1998-2002 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2002-2005 Vincent Untz
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1998-2002 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2002-2005 Вінсент Унц
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: %s the Fish, a contemporary oracle
uk: "Рибка %s", сучасний оракул

en: Unable to locate the command to execute
uk: Не вдається знайти команду для виконання

en: %s the Fish Says:
uk: Рибка %s говорить:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
uk: Не вдається прочитати вивід команди
    
    Докладно: %s

en: _Speak again
uk: _Вимовити слова

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
uk: Налаштована команда не працює, була замінена на: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
uk: Не вдається виконати "%s"
    
    Докладно: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
uk: Не вдається прочитати з "%s"
    
    Докладно: %s

en: The water needs changing
uk: Необхідно замінити воду!

en: Look at today's date!
uk: Подивіться на сьогоднішню дату

en: %s the Fish, the fortune teller
uk: Рибка %s для середовища MATE

en: Fish Preferences
uk: Параметри "рибки"

en: _Name of fish:
uk: _Ім'я рибки:

en: Co_mmand to run when clicked:
uk: _Команда, яка виконується при клацанні:

en: Animation
uk: Анімація

en: _File:
uk: _Файл:

en: Select an animation
uk: Обрати анімацію

en: _Total frames in animation:
uk: К_адрів у анімації:

en: _Pause per frame:
uk: Затримка _на кадр:

en: frames
uk: кадрів

en: seconds
uk: секунд

en: _Rotate on vertical panels
uk: _Повертати на вертикальних панелях

en: The fish's name
uk: Ім'я рибки

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
uk: Рибка без ім'я — нудна рибка. Додайте життя своїй рибці, давши їй ім'я.

en: The fish's animation pixmap
uk: Анімаційне зображення рибки

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
uk: Цей параметр визначає назву файлу зображення, що його буде застосовано в анімації.

en: Command to execute on click
uk: Команда, яка виконуватиметься з клацанням на рибці

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
uk: Цей ключ визначає команду, яка виконуватиметься при клацанні на рибці.

en: Frames in fish's animation
uk: Кадрів у анімації

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
uk: Цей параметр визначає кількість кадрів, що показуватимуться в анімації.

en: Pause per frame
uk: Затримка на кадр

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
uk: Цей ключ визначає кількість секунд показу кожного кадру.

en: Rotate on vertical panels
uk: Повертати на вертикальних панелях

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
uk: Чи анімація рибки має повертатися на вертикальних панелях.

en: Wanda Factory
uk: Фабрика Ванди

en: From Whence That Stupid Fish Came
uk: Звідки ця дурна риба прийшла

en: Display a swimming fish or another animated creature
uk: Показує рибу, що плаває, або инше анімоване створіння

en: Notification Area
uk: Зона сповіщення

en: About Notification Area
uk: Про область сповіщень

en: Copyright © 2002 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2003-2006 Vincent Untz
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право© 2002 Red Hat, Inc.
    Авторське право © 2003-2006 Вінсент Унц
    Авторське право © 2011 Перберос
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Panel Notification Area
uk: Зона сповіщення панелі

en: Notification Area Preferences
uk: Налаштування области сповіщень

en: _Minimum Icon Size:
uk: _Щонайменший розмір піктограми:

en: pixels
uk: пікселів

en: Minimum icon size
uk: Щонайменший розмір піктограми

en: The minimum size an icon can have.
uk: Щонайменший розмір, який може мати пітограма.

en: Notification Area Factory
uk: Фабрика зони сповіщення

en: Factory for notification area
uk: Фабрика для зони сповіщення

en: Area where notification icons appear
uk: Зона, де з’являються піктограми сповіщення

en: Show windows from all workspaces
uk: Показувати вікна з усіх робочих просторів

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то перелік вікон показуватиме вікна з усіх робочих просторів, а не лише з поточного.

en: When to group windows
uk: Умови групування вікон

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
uk: Визначає правила групування вікон програм у переліку вікон. Можливими значеннями є "never", "auto" і "always".

en: Move windows to current workspace when unminimized
uk: Переносити унайменшені вікна у поточний простір

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
uk: Якщо встановлено, відновлення вікна буде відбуватися на поточний робочий простір, а не на початковий.

en: Whether to enable mouse scrolling in the switch window list
uk: Чи потрібно вмикати прокрутку миші у перемикачі списку вікон

en: If true, enable mouse scrolling in window list, otherwise disable mouse scrolling in window list.
uk: Якщо так, увімкнеться прокрутка миші у списку вікон, в іншому випадку прокрутку миші у списку вікон буде вимкнено

en: Display workspace names
uk: Показувати назви робочих просторів

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих просторів виводить їх назви, а не вікна у ньому. В иншому випадку будуть показані вікна робочого простору. Параметр діє, лише за умови використання упорядника вікон Marco.

en: Display all workspaces
uk: Показувати всі робочі простори

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих просторів показує всі простори, а не лише поточний.

en: Rows in workspace switcher
uk: Рядків у перемикачі робочих просторів

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
uk: Цей параметр визначає, скільки рядків (при горизонтальному розташуванні) чи стовпчиків (при вертикальному), показує перемикач робочих просторів. Цей параметр має сенс лише коли встановлено параметр display_all_workspaces.

en: Wrap around on scroll
uk: Переходити до початку документа при гортанні

en: If true, the workspace switcher will allow wrap-around, which means switching from the first to the last workspace and vice versa via scrolling.
uk: Якщо істина, перемикач робочих просторів дозволить гортатися, що означає перемикання від першого робочого простору до останнього через гортання, та навпаки.

en: Window Navigation Applet Factory
uk: Фабрика аплету навіґації вікон

en: Factory for the window navigation related applets
uk: Фабрика для пов’язаних з навіґацією вікон аплетів

en: Window Selector
uk: Перемикач вікон

en: Switch between open windows using a menu
uk: Перемикатися між відкритими вікнами через меню

en: Workspace Switcher
uk: Перемикання робочих просторів

en: Switch between workspaces
uk: Перемикатися між робочими просторами

en: Window List
uk: Перелік вікон

en: Switch between open windows using buttons
uk: Перемикатися між відкритими вікнами через кнопки

en: Show Desktop
uk: Показати стільницю

en: Hide application windows and show the desktop
uk: Приховати вікна додатків і показати стільницю

en: Failed to load %s: %s
uk: Помилка при завантаженні %s: %s

en: Icon not found
uk: Файл не знайдено

en: Click here to restore hidden windows.
uk: Написніть тут, щоб відновити приховані вікна.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
uk: Натисніть тут, щоб сховати всі вікна та показати стільницю.

en: Show Desktop Button
uk: Кнопка показу стільниці

en: About Show Desktop Button
uk: Про кнопку показу стільниці

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
uk: Ця кнопка дозволяє сховати всі вікна та розчистити стільницю.

en: Copyright © 2002 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2002 Red Hat, Inc.
    Авторське право © 2011 Перберос
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
uk: Або Ваш упорядник вікон не підтримує кнопку показу стільниці, або він не запущений.

en: _System Monitor
uk: _Системний монітор

en: About Window List
uk: Про Перелік вікон

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
uk: Перелік вікон показує всі вікна та дозволяє їх переглядати.

en: Window List Preferences
uk: Параметри переліку вікон

en: Window Thumbnails
uk: Ескізи вікон

en: Show _thumbnails on hover
uk: Показати _ мініатюри при наведенні

en: Thumbnail width in pixels. Window aspect ratio will be maintained.
uk: Ширина мініатюри у пікселях. Відношення вікон буде збережено.

en: Thumbnail width:
uk: Ширина мініатюри:

en: Window Grouping
uk: Групування вікон

en: _Never group windows
uk: _Ніколи не групувати вікна

en: Group windows when _space is limited
uk: Групувати вікна коли простір _обмежений

en: _Always group windows
uk: Завжди _групувати вікна

en: Mouse Scrolling
uk: Прокрутка миші

en: _Enable mouse scrolling
uk: _Увімкнути прокрутку миші

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Window List Content
uk: Вміст переліку вікон

en: Sh_ow windows from current workspace
uk: Показувати вікна з _поточного робочого простору

en: Show windows from a_ll workspaces
uk: Показувати вікна з _усіх робочих просторів

en: Restoring Minimized Windows
uk: Відновлення унайменшених вікон

en: Restore to current _workspace
uk: Відновлювати у по_точний робочий простір

en: Restore to na_tive workspace
uk: Відновлювати у по_чатковий робочий простір

en: Workspaces
uk: Робочі простори

en: About Window Selector
uk: Про Вибір вікон

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
uk: Вибір вікон показує перелік усіх вікон і дозволяє їх переглядати.

en: Copyright © 2000 Helix Code, Inc.
    Copyright © 2001 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2003 Sun Microsystems, Inc.
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2000 Helix Code, Inc.
    Авторське право © 2001 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2003 Сун Макросісмемс, Inc.
    Авторське право © 2011 Перберос
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATEs

en: rows
uk: рядків

en: columns
uk: стовпчиків

en: About Workspace Switcher
uk: Про Перемикач робочих просторів

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
uk: Перемикач робочих просторів показує зменшену версію Ваших робочих просторів, що дає змогу керувати вікнами.

en: Workspace Switcher Preferences
uk: Параметри перемикача робочих просторів

en: Show _only the current workspace
uk: Показувати лише _поточний робочий простір

en: Show _all workspaces in:
uk: Показувати _всі робочі простори в:

en: Switcher
uk: Перемикання

en: Number of _workspaces:
uk: Кількість робочих _просторів:

en: Workspace na_mes:
uk: _Назви робочих просторів:

en: Workspace Names
uk: Назви робочих просторів

en: Show workspace _names in switcher
uk: Показувати назви _робочих просторів у перемикачі

en: Allow workspace _wrap around in switcher
uk: Дозволити робочим просторам гортатися у перемикачі

en: Default panel layout
uk: Типове компонування панелі

en: The default panels layout to use when panels are created or resetted.
uk: Типове компонування панелі, що використовується при створенні, або скиданні параметрів панелі.

en: Enable program list in "Run Application" dialog
uk: Увімкнути перелік програм у діалозі запуску програм.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
uk: Якщо встановлено, то у діалозі "Запустити програму" стає доступним перелік відомих програм. Чи буде він розгорнутим, чи ні — визначається параметром show_program_list.

en: Expand program list in "Run Application" dialog
uk: Розгортати перелік програм у діалозі запуску програм.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
uk: Якщо встановлено, то перелік відомих програм у діалозі "Запустити програму" буде розгорнутим. Цей параметр має значення лише тоді, коли встановлено параметр enable_program_list.

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
uk: Увімкнути самодоповнення у діалозі запуску програм.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
uk: Якщо встановлено, у діалозі запуску програм доступне самодоповнення.

en: History for "Run Application" dialog
uk: Дієпис для діалогу «Виконати програму»

en: This is the list of commands used in "Run Application" dialog. The commands are sorted descendingly by recency (e.g., most recent command comes first).
uk: Це перелік команд, які використовуються у діалоговому вікні "Запустити програму". Команди впорядковано відповідно до зменшенням за новизною (наприклад, найостанніша команда на першому місці).

en: Maximum history size for "Run Application" dialog
uk: Щонайбільший розмір дієпису для діалогу "Запустити застосунок"

en: Controls the maximum size of the history of the "Run Application" dialog. A value of 0 will disable the history.
uk: Керує щонайбільшим розміром дієпису діалогу "Запустити застосунок". Значення 0 відмикає дієпис.

en: Reverse the history of the "Run Application" dialog
uk: Зворотній дієпис діалогового вікна "Запустити програму"

en: Displays the history in reverse. Provides a consistent view for terminal users as the up key will select the most recent entry.
uk: Відображає дієпис у зворотньому порядку. Забезпечує послідовний вигляд для користувачів терміналів, оскільки клавіш "up" обирає останній запис.

en: Panel ID list
uk: Перелік ідентифікаторів панелей

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
uk: Перелік ідентифікаторів панелей, кожен із яких ідентифікує окрему панель верхнього рівню. Параметри для кожної панелі зберігаються в /apps/panel/toplevels/$(id).

en: Panel object ID list
uk: Перелік ідентифікаторів об'єктів панелі

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
uk: Перелік ідентифікаторів об'єктів панелі, кожен із яких ідентифікує окремий об'єкт панелі (наприклад, пускача, кнопку команди чи меню). Параметри для кожного з цих об'єктів зберігаються в /apps/panel/objects/$(id).

en: Enable tooltips
uk: Увімкнути підказки

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
uk: Чи показувати підказки для об'єктів у панелях.

en: Enable animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Autoclose drawer
uk: Автоматично закривати шухляду

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
uk: Чи закривати шухляду, коли користувач натискає на кнопці запуску в ній.

en: Confirm panel removal
uk: Запитувати схвалення на вилучення панелі

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
uk: Чи запитувати схвалення для вилучення панелі.

en: Highlight launchers on mouseover
uk: Підсвічувати кнопку запуску під вказівником

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
uk: Чи підсвічувати кнопку запуску, коли вказівник миші знаходиться над нею.

en: Complete panel lockdown
uk: Повне блокування панелі

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти вносити зміни в її параметри. Проте індивідуальні аплети можуть потребувати окремого блокування. Щоб зміни було застосовано потрібно перезапустити панель.

en: Applet IIDs to disable from loading
uk: Ідентифікатори (IID) аплетів, для вимкнення їх завантаження

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Перелік ідентифікаторів (IID) аплетів, які панель нехтуватиме. Таким чином Ви можете вимкнути завантаження деяких аплетів, або їх показ у меню. Наприклад, щоб вимкнути аплет mini-commander додайте 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' у цей перелік. Для застосування змін потрібно перезавантажити аплет.

en: Disable Force Quit
uk: Вимкнути примусове завершення

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти користувачу примусово завершувати програму, шляхом блокування доступу до кнопки примусового завершення.

en: Enable SNI support
uk: Увімкнути підтримку SNI

en: If true, the panel provides support for SNI.
uk: Якщо "true", то панель підтримує елементи сповіщень (SNI).

en: Show applications menu
uk: Показувати меню "Програми"

en: If true, show applications item in menu bar.
uk: Якщо встановлено, показує пункт "Програми" у рядку меню.

en: Show places menu
uk: Показувати меню "Місця"

en: If true, show places item in menu bar.
uk: Якщо встановлено, показує пункт "Місця" у рядку меню.

en: Show desktop menu
uk: Показувати меню стільниці

en: If true, show desktop item in menu bar.
uk: Якщо встановлено, показує пункт "Стільниця" у рядку меню.

en: Show icon
uk: Показати піктограму

en: If true, show icon in menu bar.
uk: Якщо встановлено, показує піктограми у рядку меню.

en: Icon to show in menu bar
uk: Які піктограми показувати у рядку меню

en: Set the theme icon name to use in menu bar.
uk: Встановіть імя теми піктограм для використання у рядку меню.

en: Menu bar icon size
uk: Розмір піктограм у рядку меню

en: Set the size of an icon used in menu bar. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Встановіть розмір піктограм, використовуваних у рядку меню. Панель потрібно перезапустити, щоб зміни набули чинности.

en: Menu items icon size
uk: Розмір піктограм елементів меню

en: Set the size of icons used in the menu. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Встановіть розмір піктограм, використовуваних у меню. Панель потрібно перезапустити, щоб зміни набули чинности.

en: Threshold of menu items before submenu is created
uk: Межу пунктів меню перед підменю створено.

en: Maximum number of menu items (i.e. bookmarks) that are displayed without being put in a submenu.
uk: Щонайбільша кількість пунктів меню (тобто закладок), яку буде показано без перенесення у підменю.

en: Maximum number of recent documents displayed in the Places menu
uk: Максимальна кількість останніх документів, відображених у меню "Місця"

en: Maximum number of recent documents that are displayed in the Places menu at a time. If this is set to -1, all known recent documents will be displayed.
uk: Максимальна кількість останніх документів, відображених у меню "Місця" зараз. Якщо встановити -1, будуть відображені всі відомі документи.

en: Panel object type
uk: Тип об'єкту панелі

en: The type of this panel object.
uk: Тип цього об’єкту панелі.

en: Toplevel panel containing object
uk: Панель верхнього рівню, що містить об'єкт

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
uk: Ідентифікатор панелі верхнього рівню, що містить цей об'єкт.

en: Object's position on the panel
uk: Положення об'єкту на панелі

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
uk: Положення об'єкту на панелі. Положення визначається кількістю точок від лівого (чи верхнього, для вертикальних панелей) краю панелі.

en: Lock the object to the panel
uk: Блокування положення об'єкту на панелі

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
uk: Чи забороняти користувачу переносити аплет без його розблокування.

en: Applet IID
uk: IID аплету

en: The implementation ID of the applet - e.g. "ClockAppletFactory::ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "external-applet" (or the deprecated "matecomponent-applet").
uk: Ідентифікатор реалізації аплету, наприклад, «ClockAppletFactory::ClockApplet». Цей ключ має сенс лише у випадку, якщо ключ object_type містить «external-applet» (або застарілий «matecomponent-applet»).

en: Panel attached to drawer
uk: Приєднана до шухляди панель

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
uk: Ідентифікатор панелі приєднаної до цієї шухляди. Цей параметр має сенс лише тоді, коли ключ типу об'єкту (object_type) містить "drawer-object".

en: Tooltip displayed for drawer or menu
uk: Підказка для шухляди чи меню

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
uk: Текст, що використовуватиметься в якості підказки для даної шухляди, або цього меню. Цей параметр має сенс лише тоді, коли object_type містить "drawer-object" або "menu-object".

en: Use custom icon for object's button
uk: Використовувати вказану користувачем піктограму до кнопки об'єкту

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
uk: Якщо встановлено, то значення з custom_icon використовується, як визначена користувачем піктограма для кнопки. Якщо ж цей параметр не встановлено, то значення custom_icon нехтується. Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкту містить значення "menu-object", або "drawer-object".

en: Icon used for object's button
uk: Піктограма для кнопки об'єкту

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
uk: Місцезнаходження файлу зображення, що використовується в якості піктограми кнопки. Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкту (object_type) містить "drawer-object", або "menu-object" і встановлено параметр use_custom_icon.

en: Use custom path for menu contents
uk: Використовувати вказаний користувачем шлях до вмісту меню

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
uk: Якщо встановлено, то значення параметру menu_path використовується , як шлях, із якого буде конструюватися меню. Якщо ж цей параметр не встановлено, то параметр menu_path нехтується. Цей параметр має сенс лише тоді коли, тип об'єкту містить значення "menu-object".

en: Menu content path
uk: Шлях до вмісту меню

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
uk: Шлях із якого буде сконструйовано вміст меню. Параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр use_menu_path і параметр object_type має значення "menu-object".

en: Draw arrow in menu button
uk: Малювати стрілку на кнопці меню

en: If true, an arrow is drawn over the menu button icon. If false, menu button has only the icon.
uk: Якщо істина, поверх піктограми кнопки меню буде намальовано стрілку. Якщо брехня, кнопка меню буде мати лише піктограму.

en: Launcher location
uk: Розташування пускача

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
uk: Місцезнаходження файлу .desktop, що описує пускача. Цей параметр має сенс лише тоді, коли ключ типу об'єкту (object_type) містить "launcher-object""".

en: Action button type
uk: Тип дії кнопки

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
uk: Тип дії, що реалізує кнопка. Можливими значеннями є "lock", "logout", "run", "search" і "screenshot". Цей параметр має значення лише тоді, коли ключ типу об'єкта (object_type) містить "action-applet".

en: Name to identify panel
uk: Назва панелі

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
uk: Призначена для читання людиною назва панелі. Назва має ідентифікувати панель. Основне призначення — служити заголовком вікна панелі, що корисно під час перемикання між панелями.

en: X screen where the panel is displayed
uk: Екран системи X Window, на якому розміщено панель.

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
uk: У багатоекранному режимі, Ви можете розташовувати панель на індивідуальний екран. Даний параметр визначає поточний екран, на якому розташовано панель.

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
uk: Монітор у системі Xinerama, на якому розташовано панель.

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
uk: Використовуючи систему Xinerama, можна розташовувати панель на індивідуальний монітор. Цей параметр визначає поточний монітор, на якому розташовано панель.

en: Expand to occupy entire screen width
uk: Розширювати до захоплення всієї ширини екрану

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
uk: Якщо встановлено, то панель займатиме всю ширину екрану (чи висоту, якщо панель вертикальна). Такі панелі можуть знаходитися лише по краях екрану. Якщо ж цей параметр не встановлено, то панель займатиме стільки простору, скільки буде необхідно для розміщення включених у неї аплетів і кнопок.

en: Panel orientation
uk: Орієнтація панелі

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
uk: Орієнтація панелі. Можливими значеннями є "top" (вгорі), "bottom" (внизу), "left" (ліворуч), "right" (праворуч). У розширеному режимі значення визначає, біля якої сторони екрану розташовано панель. Не у розширеному — різниця між "top" і "bottom" те така важлива, обидва значення визначають, що це горизонтальна панель, але все ж визначає деякі аспекти поведінки об'єктів на панелі. Наприклад, із значенням "top" меню кнопки буде зорієнтовано вниз, а із "bottom" — вгору.

en: Panel size
uk: Розмір панелі

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
uk: Висота панелі (чи ширина, якщо панель вертикальна). Панель визначає щонайменший розмір у роботі, виходячи з розміру шрифту та инших індикаторів. Щонайбільший розмір обмежено чвертю висоти екрану (чи ширини, для вертикальних панелей).

en: X co-ordinate of panel
uk: Горизонтальна координата панелі

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Горизонтальне положення панелі. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. У розширеному режимі, це значення нехтується та панель розташовується на межі екрану, у відповідності з орієнтацією.

en: Y co-ordinate of panel
uk: Вертикальна координата панелі

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Вертикальне положення панелі. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. У розширеному, це значення нехтується та панель розташовується на межі екрану, у відповідності з орієнтацією.

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
uk: X-координата панелі, починаючи з правої межі екрану

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Горизонтальне положення панелі, починаючи з правої межі екрану. Якщо встановлено -1, значення нехтується та використовується значення ключа x. Якщо значення більше за 0, тоді значення ключа x нехтується. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. У розширеному режимі, це значення нехтується та панель розташовується на межі екрану, у відповідності з орієнтацією.

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
uk: Y-координата панелі, починаючи з низу екрану

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Вертикальне положення панелі. починаючи з низу екрану. Якщо встановлено -1, значення нехтується та використовується значення ключа "y". Якщо значення більше за 0, тоді значення ключа "y" нехтується. Це значення має сенс лише не у розширеному режимі. У розширеному, це значення нехтується та панель розташовується на межі екрану, у відповідності з орієнтацією.

en: Center panel on x-axis
uk: Центрувати панель горизонтально

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, ключі x та x_right нехтуються та панель розташовується у центрі екрану по осі X. Якщо панель змінює розмір, вона, попри все лишається на тому ж місці, тобто розширюється в обидві сторони.  Якщо ж параметр не встановлено, то значення x та x_right визначають положення панелі.

en: Center panel on y-axis
uk: Центрувати панель вертикально

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, ключі y та y_bottom нехтуються та панель розташовується у центрі екрану по осі Y. Якщо панель змінює розмір, вона, попри все, лишається на тому ж місці, тобто розширюється в обидві сторони.  Якщо ж параметр не встановлено, то значення y та y_bottom визначають положення панелі.

en: Automatically hide panel into corner
uk: Самочинно ховати панель у куток

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
uk: Якщо встановлено, то у разі, коли вказівник миші залишає зону панелі, панель автоматично ховається за межі екрану. Переміщення вказівника миші до цієї межі викличе показ схованої панелі.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
uk: Якщо встановлено, то приховування та показ панелі буде анімаційним, а не миттєвим.

en: Enable hide buttons
uk: Увімкнути кнопки згортання

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки показу/приховування. Вони використовуються для перенесення панелі за межі екрану таким чином, що залишається лише кнопка, яка дозволяє знову розгорнути панель.

en: Enable arrows on hide buttons
uk: Увімкнути стрілки на кнопках згортання

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки приховування панелі. Цей параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр enable_buttons.

en: Panel autohide delay
uk: Затримка самочинного згортання панелі

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку у мілісекундах, яка має пройти між миттю коли вказівник миші залишить панель і самочинним приховуванням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Panel autounhide delay
uk: Затримка самочинного згортання панелі

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку у мілісекундах, яка має пройти між миттю коли вказівник миші з'явиться у зоні панелі та самочинним показуванням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Visible pixels when hidden
uk: Кількість видимих точок у схованої панелі

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує кількість точок, видимих коли панель самочинно ховається за межі екрану. Цей параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
uk: Швидкість, із якою має відбуватися анімація. Можливими значеннями є "slow" (повільно), "medium" (помірно), і "fast" (швидко). Цей параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр enable_animations.

en: Background type
uk: Тип тла

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "none" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
uk: Який тип тла використовувати для панелі. Припустимі значення: «none» - буде використано загальносистемне тло елементів GTK+, «color» - тло буде залито кольором, вказаним у відповідному ключі, й «image» - у якості тла буде використано вказане у відповідному ключі зображення.

en: Background color
uk: Колір тла

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
uk: Вказує колір тла панелі у форматі #RGB.

en: Background color opacity
uk: Непрозорість кольору тла

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
uk: Вказує ступінь непрозорости кольору тла. Якщо колір має якусь прозорість (значення менше 65535), то колір буде "суміщено" з зображенням тла стільниці.

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
uk: Вказує файл, що використовується для зображення на тлі. Якщо зображення містить альфа-канал, то його буде суміщено на прозорих ділянках із зображенням на тлі стільниці.

en: Fit image to panel
uk: Припасувати зображення до панелі

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
uk: Якщо встановлено, то зображення буде припасовано (із збереженням відношення сторін) до висоти панелі (якщо панель горизонтальна).

en: Stretch image to panel
uk: Розтягнути зображення по панелі

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
uk: Якщо встановлено, то зображення буде припасовано до розмірів панелі. Відношення сторін зображення не зберігатиметься.

en: Rotate image on vertical panels
uk: Обертати зображення на вертикальних панелях

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
uk: Якщо встановлено, то зображення тла буде повернуто, якщо панель зорієнтовано вертикально.

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Starting %s
uk: Запускаю '%s'

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не може приймати документи з командного рядка

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий параметр запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документу у лейбу типу «Посилання»

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Error
uk: Помилка

en: Choose an icon
uk: Оберіть піктограму

en: Could not launch '%s'
uk: Не вдається запустити '%s'

en: Could not launch application
uk: Не вдається запустити програму

en: Could not open location '%s'
uk: Не вдається відкрити адресу "%s"

en: No application to handle search folders is installed.
uk: Немає програми для опрацювання встановлених тек пошуку.

en: ???
uk: без назви

en: _Remove From Panel
uk: В_илучити з панелі

en: _Move
uk: Пере_містити

en: Loc_k To Panel
uk: П_рикріпити до панелі

en: Cannot find an empty spot
uk: Не вдається знайти порожнє місце

en: Drawer
uk: Шухляда

en: _Add to Drawer...
uk: Д_одати до шухляди...

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: Create new file in the given directory
uk: Створити новий файл у вказаному каталозі

en: [FILE...]
uk: [ФАЙЛ...]

en: - Edit .desktop files
uk: - Редагування файлів .desktop

en: Create Launcher
uk: Створити пускача

en: Directory Properties
uk: Властивості каталогу

en: Launcher Properties
uk: Властивості пускача

en: Panel
uk: Панель

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
uk: Запуск инших програм і різні засоби для керування вікнами, виводу часу, тощо.

en: Could not show this URL
uk: Не вдається показати цю URL

en: No URL was specified.
uk: Не вказано URL.

en: Could not use dropped item
uk: Не вдається використати кинутий елемент

en: No URI provided for panel launcher desktop file
uk: Не встановлено URI для файлу пускача панелі

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
uk: Не вдається відкрити файл %s для пускача панелі%s%s

en: _Launch
uk: _Запустити

en: Key %s is not set, cannot load launcher
uk: Ключ %s не встановлено, неможливо завантажити пускача

en: Could not save launcher
uk: Не вдається зберегти пускача

en: Replace a currently running panel
uk: Замінити поточну панель

en: Reset the panel configuration to default
uk: Відновити налаштування панелі до типових

en: Execute the run dialog
uk: Виконати діалог запуску

en: Set the default panel layout
uk: Встановити типове компонування панелі

en: Add this launcher to _panel
uk: Додати цього пускача до _панелі

en: Add this launcher to _desktop
uk: Додати цього пускача на _стільницю

en: _Entire menu
uk: Ус_е меню

en: Add this as _drawer to panel
uk: Додати до панелі як _шухляду

en: Add this as _menu to panel
uk: Додати до панелі як _меню

en: _Activate Screensaver
uk: _Активувати Екранну заставку

en: _Lock Screen
uk: _Заблокувати екран

en: Could not connect to server
uk: Не вдається з'єднатися з сервером

en: Lock Screen
uk: Заблокувати екран

en: Protect your computer from unauthorized use
uk: Захистити Ваш комп'ютер від несанкціонованого використання

en: Log Out...
uk: Завершити сеанс...

en: Log out of this session to log in as a different user
uk: Вийти з сеансу та зайти під иншим ім'ям

en: Run Application...
uk: Виконати програму...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
uk: Виконання програми шляхом уведення команди, або вибору команди з переліку

en: Search for Files...
uk: Пошук файлів...

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uk: Шукати документи та теки на цьому комп'ютері за назвою, чи вмістом

en: Force Quit
uk: Примусове завершення

en: Force a misbehaving application to quit
uk: Примусово завершити програму, яка поводиться неправильно

en: Connect to Server...
uk: З'єднання з сервером...

en: Connect to a remote computer or shared disk
uk: З'єднатися з віддаленим сервером, або спільним сховищем

en: Shut Down...
uk: Вимкнути...

en: Shut down the computer
uk: Вимкнути комп'ютер

en: Custom Application Launcher
uk: Власний пускач

en: Create a new launcher
uk: Створити нового пускача

en: Application Launcher...
uk: Виконати програму...

en: Copy a launcher from the applications menu
uk: Скопіювати пускача з меню програм

en: Compact Menu
uk: Компактне меню

en: A compact menu
uk: Компактне меню

en: Classic Menu
uk:  Класичне меню

en: The classic Applications, Places and System menu bar
uk: Класичний рядок меню — Програми, Місця та Система

en: Separator
uk: Розділювач

en: A separator to organize the panel items
uk: Розділювач для впорядкування елементів панелі

en: A pop out drawer to store other items in
uk: Висувна шухляда для зберігання инших елементів

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Not compatible with X11
uk: Не сумісний з X11

en: Not compatible with Wayland
uk: Не сумісний із Wayland

en: Find an _item to add to "%s":
uk: Знайти _елемент для додавання до "%s":

en: Add to Drawer
uk: Додати до шухляди

en: Find an _item to add to the drawer:
uk: Знайти _елемент для додавання до шухляди:

en: Add to Panel
uk: Додати до панелі

en: Find an _item to add to the panel:
uk: Знайти _елемент для додавання до панелі:

en: _Back
uk: _Назад

en: "%s" has quit unexpectedly
uk: Робота "%s" несподівано закінчилась

en: Panel object has quit unexpectedly
uk: Об'єкт на панелі несподівано закінчив роботу

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
uk: Якщо Ви перезавантажите об'єкт панелі, його буде автоматично додано назад до панелі.

en: D_elete
uk: Ви_лучити

en: _Don't Reload
uk: _Не перезавантажувати

en: _Reload
uk: _Оновити

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
uk: Виявлено проблему при завантаженні "%s".

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
uk: Вилучити аплет із поточної конфігурації?

en: _Delete
uk: В_илучити

en: And many, many others…
uk: та багато-багато инших...

en: The MATE Panel
uk: Панель MATE

en: Copyright © 1997-2003 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2004 Vincent Untz
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1997-2003 Фонд вільного програмного забезпечення, Inc.
    Авторське право © 2004 Вінсент Унц
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
uk: Ця програма відповідальна за запуск инших програм та містить у собі маленькі аплети.

en: About the MATE Panel
uk: Про панель MATE

en: Cannot delete this panel
uk: Не вдається вилучити цю панель

en: You must always have at least one panel.
uk: У Вас завжди має бути хоча б одна панель.

en: Reset all panels?
uk: Скинути всі панелі?

en: When the panels are reset, all 
    custom settings are lost.
uk: Коли панелі скидаються, всі 
    користувацькі налаштування втрачаються.

en: _Reset Panels
uk: _Скинути панелі

en: _Add to Panel…
uk: _Додати на панель…

en: _Reset All Panels
uk: _Скинути всі панелі

en: _Delete This Panel
uk: В_илучити цю панель

en: _New Panel
uk: _Створити панель

en: A_bout Panels
uk: _Про панелі

en: Application
uk: Програма

en: Application in Terminal
uk: Виконати у терміналі...

en: Location
uk: Розташування

en: Choose an application...
uk: Обрати програму...

en: Choose a file...
uk: Обрати файл...

en: Comm_and:
uk: _Команда:

en: _Location:
uk: _Місцерозташування:

en: The name of the launcher is not set.
uk: Назви пускача не встановлено.

en: Could not save directory properties
uk: Не вдається записати властивості каталогу

en: The name of the directory is not set.
uk: Назви каталогу не встановлено.

en: The command of the launcher is not set.
uk: Не встановлено команди для пускача.

en: The location of the launcher is not set.
uk: Не встановлено адреси для пускача.

en: Could not display help document
uk: Не вдається вивести довідку

en: _Revert
uk: П_овернути

en: _Ok
uk: _Так

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: Co_mment:
uk: Ко_ментар:

en: _Browse...
uk: О_гляд...

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
uk: Кнапайте на вікні програми, яку потрібно примусово завершити. Для скасування тисніть кнопку "Esc".

en: Force this application to exit?
uk: Примусово завершити програму?

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
uk: Якщо примусово завершити цю програму, всі зміни у відкритих документах буде втрачено.

en: Browse and run installed applications
uk: Перегляд і запуск встановлених програм

en: Access documents, folders and network places
uk: Доступ до документів, тек і мережевих ресурсів

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
uk: Змінити оздоблення та поведінку, отримати довідку, або вийти

en: Applications
uk: Програми

en: _Edit Menus
uk: _Змінити меню

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Bookmarks
uk: Закладки

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
uk: Відкрити '%s'

en: Unable to scan %s for media changes
uk: Не вдається визначити зміну носія в %s

en: Rescan %s
uk: Пересканувати %s

en: Unable to mount %s
uk: Не вдається змонтувати %s

en: Mount %s
uk: Змонтувати %s

en: Removable Media
uk: Від’єднувані носії

en: Network Places
uk: Мережеве оточення

en: Open your personal folder
uk: Відкрити Вашу особисту теку

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
uk: Стільниця

en: Open the contents of your desktop in a folder
uk: Відкрити вміст стільниці у теці

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
uk: Переглянути всі локальні та віддалені диски, і теки доступні з цього комп’ютера

en: Network
uk: Мережа

en: Browse bookmarked and local network locations
uk: Переглянути закладки та локальні мережеві адреси

en: Places
uk: Місця

en: System
uk: Система

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log Out %s...
uk: Завершити сеанс %s...

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log out %s of this session to log in as a different user
uk: Вийти з сеансу користувача %s та зайти під иншим ім'ям

[ctx: Orientation]
en: Top
uk: Згори

[ctx: Orientation]
en: Bottom
uk: Знизу

[ctx: Orientation]
en: Left
uk: Лівий

[ctx: Orientation]
en: Right
uk: Правий

en: Drawer Properties
uk: Властивості шухляди

en: Panel Properties
uk: Властивості панелі

en: Some of these properties are locked down
uk: Деякі з цих властивостей недоступні

en: _Icon:
uk: _Піктограма:

en: _Orientation:
uk: _Орієнтація:

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: E_xpand
uk: Роз_ширювати до меж

en: _Autohide
uk: _Самочинно приховувати

en: Show hide _buttons
uk: Показувати _кнопки приховування

en: Arro_ws on hide buttons
uk: _Стрілки на кнопках приховування

en: _None (use system theme)
uk: _Немає (системна тема)

en: Solid c_olor
uk: Су_цільний колір

en: Pick a color
uk: Оберіть колір

en: <small>Transparent</small>
uk: <small>Прозорий</small>

en: <small>Opaque</small>
uk: <small>Непрозорий</small>

en: Co_lor:
uk: _Колір:

en: S_tyle:
uk: _Стиль:

en: Background _image:
uk: Тло _зображення:

en: Select background
uk: Вибір тла

en: Background
uk: Тло

en: Image Background Details
uk: Докладно про зображення тла

en: _Tile
uk: Розташовувати у вигляді _шпалер

en: _Scale
uk: _Припасовувати

en: St_retch
uk: Розтя_гувати

en: Rotate image when panel is _vertical
uk: Повертати зображення на _вертикальних панелях

en: Could not open recently used document "%s"
uk: Не вдається відкрити нещодавно використаний документ "%s"

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
uk: Невідома помилка при спробі відкрити "%s"

en: Clear the Recent Documents list?
uk: Очистити перелік нещодавно використаних документів?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
uk: При очищенні перелік нещодавно використаних документів, буде очищено:
    • Усі елементи з пункту меню Місця → Нещодавні документи.
    • Усі елементи з переліку нещодавно використаних документів усіх програм.

en: Clear Recent Documents
uk: Очищення нещодавніх документів

en: Recent Documents
uk: Нещодавні документи

en: Clear Recent Documents...
uk: Очищення нещодавніх документів...

en: Clear all items from the recent documents list
uk: Очистити всі елементи з переліку нещодавно використаних документів

en: Could not run command '%s'
uk: Не вдається запустити команду "%s"

en: Could not convert '%s' from UTF-8
uk: Не вдається перетворити '%s' з UTF-8

en: Choose a file to append to the command...
uk: Обрати файл, щоб додати його до команди...

en: Select an application to view its description.
uk: Обрати програму перегляду опису.

en: Will run command: '%s'
uk: Буде запущено: "%s"

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
uk: Перелік URI перетягнений на діалог запуску, має неправильний формат (%d), або довжину (%d)

en: Run Application
uk: Виконати програму

en: _Run
uk: _Виконати

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
uk: Кнапайте на цій кнопці, щоб запустити вибрану програму чи виконати команду, вказану у полі вводу.

en: Command icon
uk: Піктограма команди

en: The icon of the command to be run.
uk: Піктограма команди для виконання.

en: Run in _terminal
uk: Запустити у _терміналі

en: Select this box to run the command in a terminal window.
uk: Оберіть для запуску команди у вікні терміналу.

en: Run with _file...
uk: Запустити з _файлом...

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
uk: Кнапайте на цій кнопці, щоб обрати файл, назву якого буде додано до командного рядка.

en: List of known applications
uk: Перелік відомих програм

en: Show list of known _applications
uk: Показувати перелік відомих _програм

en: _Force quit
uk: Примусово за_вершити

en: C_lear
uk: О_чистити

en: D_on't Delete
uk: _Не вилучати

en: Specify an applet IID to load
uk: Вказати IID аплету для завантаження

en: Specify a gsettings path in which the applet preferences should be stored
uk: Вказати місцерозташування у GSettings, де буде збережено параметри аплету

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
uk: Вказати початковий розмір аплету (xx-small, medium, large тощо)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
uk: Вказати початкову орієнтацію аплету (top, bottom, left чи right)

[ctx: Size]
en: XX Small
uk: Малесенький

[ctx: Size]
en: X Small
uk: Маленький

[ctx: Size]
en: Small
uk: Малий

[ctx: Size]
en: Medium
uk: Середній

[ctx: Size]
en: Large
uk: Великий

[ctx: Size]
en: X Large
uk: Дуже великий

[ctx: Size]
en: XX Large
uk: Величезний

en: Failed to load applet %s
uk: Не вдається завантажити аплет %s

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
uk: Засіб перевірки аплетів

en: _Execute
uk: _Виконати

en: _Applet:
uk: _Аплет:

en: _Prefs Path:
uk: Шлях _параметрів:

en: Hide Panel
uk: Сховати панель

en: Top Panel
uk: Горішня панель

en: Bottom Panel
uk: Долішня панель

en: Left Panel
uk: Ліва панель

en: Right Panel
uk: Права панель

en: Icon '%s' not found
uk: Піктограми «%s» не знайдено

en: Could not execute '%s'
uk: Не вдається виконати "%s"

en: file
uk: файл

en: Home Folder
uk: Домашня тека

note: Translators: this is the same string as the one found in * caja
en: File System
uk: Файлова система

en: Search
uk: Пошук

en: Open URL: %s
uk: Відкрити URL посилання: %s

en: You dropped an image on the panel, what do you want to do?
uk: Ви помістили зображення на панель, що ви хочете зробити?

en: You dropped the image "%s" on the panel.
uk: Ви скинули зображення "%s" на панелі.

en: Do you want to create a launcher for it or use it as the panel's background?
uk: Ви волієте створити для нього пускача чи використовувати його як тло панелі?

en: Do you want to use it as the panel's background?
uk: Ви волієте використовувати його як тло панелі?

en: Create _Launcher
uk: Створити _пускача

en: Set _Background Image
uk: Встановити _зображення тла

en: Delete this drawer?
uk: Вилучити цю шухляду?

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
uk: При вилученні шухляди буде втрачено
    всі її параметри.

en: Delete this panel?
uk: Вилучити цю панель?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
uk: З вилученням панелі буде втрачено всі параметри
    цієї панелі.

en: Test DBus Applet Factory
uk: Перевірити фабрику аплетів DBus

en: Factory for Test DBus Applet
uk: Фабрика додатку для тестування DBus

en: Test DBus Applet
uk: Додаток для тестування DBus

en: A simple applet for testing the MATE panel
uk: Простий аплет для тестування панелі MATE
