mate-panel 1.27.0 - en to uz translation catalogue (357 entries)

en: Locations
uz: Manzillar

en: Edit
uz: Tahrir

en: Calendar
uz: Taqvim

en: Click to hide month calendar
uz: Oylik taqvimni bekitish uchun bosing

en: Click to view month calendar
uz: Oylik taqvimni koʻrsatish uchun bosing

en: Computer Clock
uz: Kompʼyuter soati

en: Set System Time...
uz: Tizim Vaqtini Sozlash...

en: Set System Time
uz: Tizim Vaqtini Sozlash

en: Failed to set the system time
uz: Tizim vaqtini sozlab bo'lmadi

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: _Help
uz: _Yordam

en: _About
uz: _Haqida

en: Copy _Time
uz: _Vaqtdan nusxa olish

en: Copy _Date
uz: _Sanadan nusxa olish

en: Ad_just Date & Time
uz: Sana va vaqtni _oʻrnatish

en: Choose Location
uz: Manzil Tanlash

en: Edit Location
uz: Manzilni O'zgartirish

en: City Name
uz: Shahar Nomi

en: City Time Zone
uz: Shahar Vaqt Hududi

en: Clock
uz: Soat

en: The Clock displays the current time and date
uz: Soat joriy vaqt va sanani koʻrsatadi

en: Time & Date
uz: Vaqt va Sana

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Set System Time
uz: Tizim Vaqtini _Sozlash

en: _Time:
uz: _Vaqt:

en: Current Time:
uz: Joriy Vaqt:

en: Clock Preferences
uz: Soat parametrlari

en: Time _Settings
uz: Vaqt _Sozlamalari

en: _Close
uz: _Yopish

en: Clock Format
uz: Soat Formati

en: _12 hour format
uz: _12 soatlik format

en: _24 hour format
uz: _24 soatlik format

en: Show the _date
uz: _Sanani ko'rsatish

en: Show seco_nds
uz: So_niyalarni ko'rsatish

en: Show wee_k numbers in calendar
uz: Taqvimda h_afta raqamini koʻrsatish

en: Show _weather
uz: Ob-h_avoni ko'rsatish

en: Show _temperature
uz: _Haroratni ko'rsatish

en: General
uz: Umumiy

en: _Add
uz: _Qoʻshish

en: _Edit
uz: _Tahrir

en: Display
uz: Koʻrsatish

en: _Visibility unit:
uz: _Ko'rinuvchanlik birligi:

en: _Pressure unit:
uz: _Bosim birligi:

en: _Wind speed unit:
uz: _Shamol tezligi birligi:

en: _Temperature unit:
uz: _Harorat birligi:

en: Weather
uz: Ob-havo

en: East
uz: Sharq

en: West
uz: G'arb

en: North
uz: Shimol

en: South
uz: Janub

en: _Timezone:
uz: _Vaqt hududi:

en: _Location Name:
uz: _Manzil Nomi:

en: <small>Set...</small>
uz: <small>Belgilash...</small>

en: <small>Set</small>
uz: <small>Belgilash</small>

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
uz: Quyosh chiqishi: %s / Quyosh botishi: %s

en: Could not display help document '%s'
uz: '%s' yordam hujjatini ko'rsatib bo'lmadi

en: Error displaying help document
uz: Yordam hujjatini koʻrsatishda xato

en: Hour format
uz: Soat formati

en: Custom format of the clock
uz: Soatning boshqa formati

en: Show time with seconds
uz: Vaqtni soniya bilan koʻrsatish

en: If true, display seconds in time.
uz: Agar oʻrnatilsa, soniyalar ham koʻrsatiladi.

en: Show date in clock
uz: Soatda sanani koʻrsatish

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
uz: Agar bu oʻrnatilsa, soat bilan birga sana ham koʻrsatiladi.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
uz: Agar oʻrnatilsa, sichqoncha soat ustiga olib borilganda sana koʻrsatiladi.

en: Show weather in clock
uz: Soatda ob-havoni ko'rsatish

en: Show temperature in clock
uz: Soatda haroratni ko'rsatish

en: Show week numbers in calendar
uz: Taqvimda hafta raqamini koʻrsatish

en: If true, show week numbers in the calendar.
uz: Agar oʻrnatilsa, taqvimda hafta raqami koʻrsatiladi.

en: List of locations
uz: Manzillar ro'yxati

en: Temperature unit
uz: Harorat birligi

en: Speed unit
uz: Tezlik birligi

en: Get the current time and date
uz: Joriy vaqt va sanani olish

en: Images
uz: Rasmlar

en: %s the Fish
uz: %s baliqcha

en: (with minor help from George)
uz: (Jorjning kichik yordami bilan)

en: Fish
uz: Baliq

en: Unable to locate the command to execute
uz: Ishga tushirish uchun buyruq topilmadi

en: %s the Fish Says:
uz: %s ismli baliqcha soʻzlamoqda:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
uz: Buyruq natijasini oʻqib boʻlmadi
    
    Tafsilotlar: %s

en: _Speak again
uz: Boshqatdan _aytish

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
uz: Moslangan buyruq ishlamadi va quyidagiga almashtirildi: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
uz: "%s" buyrugʻini bajarib boʻlmadi
    
    Tafsilotlar: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
uz: '%s' faylidan oʻqib boʻlmadi
    
    Tafsilotlar: %s

en: The water needs changing
uz: Suvni almashtirish kerak

en: Look at today's date!
uz: Bugungi sanaga qarang!

en: Fish Preferences
uz: Baliq parametrlari

en: _Name of fish:
uz: Baliqning _ismi:

en: Co_mmand to run when clicked:
uz: _Bosilganda ishga tushiriladigan buyruq:

en: Animation
uz: Animatsiya

en: _File:
uz: _Fayl:

en: Select an animation
uz: Animatsiyani tanlang

en: _Total frames in animation:
uz: Animatsiyadagi kadrlar _soni:

en: _Pause per frame:
uz: Kadr orasidagi _vaqt:

en: frames
uz: kadrlar

en: seconds
uz: soniya

en: The fish's name
uz: Baliqchaning ismi

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
uz: Ismsiz baliqcha juda zerikarli boʻladi. Unga ism qoʻying.

en: Command to execute on click
uz: Bosilganda ishga tushiriladigan buyruq

en: Frames in fish's animation
uz: Baliqcha animatsiyasidagi kadrlar

en: Notification Area
uz: Ogohlantirish maydoni

en: Panel Notification Area
uz: Panelning ogohlantirish maydoni

en: pixels
uz: piksellar

en: Show windows from all workspaces
uz: Barcha ish oʻrinlaridagi oynalarni koʻrsatish

en: When to group windows
uz: Oynalarni qachon guruhlash

en: Move windows to current workspace when unminimized
uz: Oynalar tiklanayotganda joriy ish oʻrniga koʻchirish

en: Display workspace names
uz: Ish oʻrinlarini nomini koʻrsatish

en: Display all workspaces
uz: Barcha ish oʻrinlarini koʻrsatish

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
uz: Agar oʻrnatilsa, ish oʻrnilarini tanlagichda barcha ish oʻrinlari koʻrsatiladi. Aks holda faqat joriy ish oʻrni koʻrsatiladi.

en: Rows in workspace switcher
uz: Tanlagichdagi qatorlar soni

en: Window Selector
uz: Oyna tanlagich

en: Workspace Switcher
uz: Ish oʻrinlarini Almashtiruvchi

en: Switch between workspaces
uz: Ish maydonlarini almashtirish

en: Window List
uz: Oynalar roʻyxati

en: Show Desktop
uz: Ish Stolini Ko'rsatish

en: Hide application windows and show the desktop
uz: Dastur oynalarini yopib ish stolini ko'rsatish

en: Failed to load %s: %s
uz: "%s" yuklanmadi: %s

en: Icon not found
uz: Nishoncha topilmadi

en: Click here to restore hidden windows.
uz: Bekitilgan oynalarni tiklash uchun bu yerni bosing.

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
uz: Barcha oynalarni bekitib, ish stolini koʻrsatish uchun shu yerni bosing.

en: Show Desktop Button
uz: Ish stolini koʻrsatish tugmasi

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
uz: Ushbu tugma barcha oynalarni yigʻib ish stolini koʻrsatadi.

en: _System Monitor
uz: _Tizim Monitori

en: Window List Preferences
uz: Oynalar roʻyxati moslamalari

en: Window Grouping
uz: Oynalarni Guruhlash

en: _Never group windows
uz: Oynalar _hech qachon guruhlanmasin

en: Group windows when _space is limited
uz: _Joy cheklanganda oynalarni guruhlash

en: _Always group windows
uz: Oynalarni _doimo guruhlar

en: Behaviour
uz: O'zini tutish

en: Sh_ow windows from current workspace
uz: Joriy ish oʻrnidagi oynalarni _koʻrsatish

en: Show windows from a_ll workspaces
uz: _Barcha ish oʻrinlaridagi oynalarni koʻrsatish

en: Restoring Minimized Windows
uz: Yig'ilgan Oynalarni Qaytarish

en: Restore to current _workspace
uz: Joriy _ish stolida tiklash

en: Workspaces
uz: Ish maydonlari

en: rows
uz: qatorlar

en: columns
uz: uchtunlar

en: Workspace Switcher Preferences
uz: Ish oʻrinlari tanlagichi moslamalari

en: Show _only the current workspace
uz: _Faqat joriy ish oʻrnini koʻrsatish

en: Show _all workspaces in:
uz: _Barcha ish oʻrinlarini quyida koʻrsatish:

en: Switcher
uz: Almashtiruvchi

en: Number of _workspaces:
uz: Ish _oʻrinlari soni:

en: Workspace na_mes:
uz: Ish oʻrinlari _nomi:

en: Workspace Names
uz: Ish oʻrinlari nomi

en: Show workspace _names in switcher
uz: Tanlagichda ish oʻrni _nomlarini koʻrsatish

en: Default panel layout
uz: Standart panel tartibi

en: Panel ID list
uz: Panel ID ro'yxati

en: Enable animations
uz: Animatsiyani yoqish

en: Confirm panel removal
uz: Panel olib tashlashni tasdiqlash

en: Disable Force Quit
uz: Majburiy chiqishni O'chirish

en: Show applications menu
uz: Dasturlar manyusini ko'rsatish

en: Show places menu
uz: Joylar menyusini koʻrsatish

en: Show desktop menu
uz: Ish stoli menyusini ko'rsatish

en: Show icon
uz: Nishonchani ko'rsatish

en: Menu bar icon size
uz: Menyu bar nishonchasi hajmi

en: Menu items icon size
uz: Menyu elementlari nishoncha hajmi

en: Applet IID
uz: Aplet IID

en: Launcher location
uz: Ishga tushirgich manzili

en: Expand to occupy entire screen width
uz: Ekranning butun kengligicha yoyish

en: Panel orientation
uz: Panelning joylashishi

en: Panel size
uz: Panelning oʻlchami

en: X co-ordinate of panel
uz: Panelning X koordinatasi

en: Y co-ordinate of panel
uz: Panelning Y koordinatasi

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
uz: Panelning Y koordinatasi, ekran pastidan ʼisoblanadi

en: Center panel on x-axis
uz: Panelni x oʻqi boʻyicha markazlashtirish

en: Center panel on y-axis
uz: Panelni y oʻqi boʻyicha markazlashtirish

en: Automatically hide panel into corner
uz: Panelni burchakka avtomatik bekitish

en: Enable hide buttons
uz: Bekitish tugmalarini yoqish

en: Animation speed
uz: Animatsiya tezligi

en: Background type
uz: Orqa fon turi

en: Background color
uz: Orqa fon rangi

en: Background color opacity
uz: Orqa fon rangi shoffofligi

en: Background image
uz: Orqa fon tasviri

en: Fit image to panel
uz: Rasmni panelga moslash

en: Stretch image to panel
uz: Rasmni panelga moslash

en: Rotate image on vertical panels
uz: Vertikal panellarda rasmni aylantirish

en: File is not a valid .desktop file
uz: Fayl yaroqli .desktop fayl emas

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uz: Aniqlanmagan '%s' desktop fayli versiyasi

en: Starting %s
uz: %s boshlanmoqda

en: Application does not accept documents on command line
uz: Dastur hujjatlarni buyruq satrida qabul qilmaydi

en: Unrecognized launch option: %d
uz: Tanilmagan ishga tushirish xossasi: %d

en: Not a launchable item
uz: Element ishga tushiriladigan emas

en: Disable connection to session manager
uz: Seans boshqaruvchisiga bogʻlanishni o'chirish

en: Specify file containing saved configuration
uz: Saqlangan moslamalar mavjud boʻlgan faylni koʻrsating

en: FILE
uz: FAYL

en: Specify session management ID
uz: Seans boshqaruvi ID'ni koʻrsating

en: Session management options:
uz: Seans boshqaruvi xossalari:

en: Show session management options
uz: Seans boshqaruvi xossalarini ko'rsatish

en: _Open
uz: _Ochish

en: Error
uz: Xato

en: Choose an icon
uz: Nishoncha tanlang

en: Could not launch '%s'
uz: '%s' ni ishga tushirib bo'lmadi

en: Could not launch application
uz: Dasturni ishga tushirib boʻlmadi

en: Could not open location '%s'
uz: '%s' joylashuvni ni ochib bo'lmadi

en: _Remove From Panel
uz: Paneldan _olib tashlash

en: _Move
uz: _ Surish

en: Loc_k To Panel
uz: Panelga _qulflash

en: Cannot find an empty spot
uz: Boʻsh joy topib boʻlmadi

en: _Properties
uz: _Xossalar

en: Create new file in the given directory
uz: koʻrsatilgan direktoriyada yangi fayl yaratish

en: - Edit .desktop files
uz: - .desktop fayllarini tahrirlash

en: Create Launcher
uz: Ishga tushirgich yaratish

en: Directory Properties
uz: Direktoriya xossalari

en: Launcher Properties
uz: Ishga tushirgich moslamalari

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
uz: Menyudan boshqa dasturlarni ishga tushirish va soat va oynalarni boshqarish kabi qoʻshimcha apletlarni boshqarish uchun xizmat qiladi.

en: Could not show this URL
uz: Ushbu URL'ni koʻrsatib boʻlmadi

en: No URL was specified.
uz: URL koʻrsatilmagan.

en: No URI provided for panel launcher desktop file
uz: Panel ishga tushirigichi fayli uchun URI koʻrsatilmagan

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
uz: %2$s%3$s ishga tushirgich uchun "%1$s" ochilmadi

en: _Launch
uz: _Ishga tushirish

en: Key %s is not set, cannot load launcher
uz: %s kalit oʻrnatilmagan, ishga tushirgichni yuklab boʻlmadi

en: Could not save launcher
uz: Ishga tushirgichni saqlab boʻlmadi

en: Add this launcher to _panel
uz: Ushbu ishga tushirgichni _panelga qoʻshish

en: Add this launcher to _desktop
uz: Ushbu ishga tushirgichni _ish stoliga qoʻshish

en: _Entire menu
uz: _Butun menyuni

en: Add this as _menu to panel
uz: Panelga _menyu sifatida qoʻshish

en: _Activate Screensaver
uz: Ekran saqlovchisini _aktivlashtirish

en: _Lock Screen
uz: Ekranni _qulflash

en: Could not connect to server
uz: Serverga ulanib boʻlmadi

en: Lock Screen
uz: Ekranni qulflash

en: Protect your computer from unauthorized use
uz: Kompʼyuteringizni ruxsatsiz foydalanishdan himoya qiling

en: Log Out...
uz: Chiqish...

en: Log out of this session to log in as a different user
uz: Boshqa foydalanuvchi nomidan kirish uchun ushbu seansdan chiqish

en: Run Application...
uz: Dasturni ishga tushirish...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
uz: Dasturni buyruq yordamida yoki roʻyxatdan tanlab ishga tishirish

en: Search for Files...
uz: Fayllarni qidirish...

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uz: Ushbu kompyuterdagi jildlar va hujjatlarni nomi yoki tarkibi boʻyicha joylashtirish

en: Force Quit
uz: Majburiy chiqish

en: Force a misbehaving application to quit
uz: Javob bermayotgan dasturni majburlab toʻxtatadi

en: Connect to Server...
uz: Serverga ulanish...

en: Connect to a remote computer or shared disk
uz: Masofadagi kompʼyuterga yoki boʻlishilgan diskka ulanish

en: Shut Down...
uz: Oʻchirish...

en: Shut down the computer
uz: Kompyuterni oʻchirish

en: Custom Application Launcher
uz: Foydalanuvchi dastur ishga tushirgichi

en: Create a new launcher
uz: Yangi ishga tushirgich yaratish

en: Application Launcher...
uz: Dasturni ishga tushirgich...

en: Copy a launcher from the applications menu
uz: Dasturlar menyusidagi dasturdan nusxa olish

en: Separator
uz: Ajratuvchi

en: (empty)
uz: (boʻsh)

en: Find an _item to add to "%s":
uz: "%s" ga qoʻshish uchun _elementni qidirish:

en: Add to Panel
uz: Panelga qoʻshish

en: Find an _item to add to the panel:
uz: _Elementni panelga qoʻshish uchun qidiring:

en: _Back
uz: _Orqaga

en: "%s" has quit unexpectedly
uz: "%s" kutilmaganda ishini yakunladi

en: Panel object has quit unexpectedly
uz: Panel obʼekti kutilmaganda ishini yakunladi

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
uz: Agar panel obʼekti qayta ishga tushirilsa, u avtomatik ravishda yana panelga qoʻshiladi.

en: D_elete
uz: O'ch_irish

en: _Don't Reload
uz: Qayta ishga _tushirilmasin

en: _Reload
uz: _Qayta yuklash

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
uz: Dasturni joriy moslamadan olib tashlashni istaysizmi?

en: _Delete
uz: _Olib tashlash

en: The MATE Panel
uz: MATE paneli

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
uz: Ushbu dastur boshqa dasturlarni ishga tushirish uchun javob beradi va foydali yutilitilarni takoif etadi.

en: About the MATE Panel
uz: MATE Paneli Haqida

en: Cannot delete this panel
uz: Ushbu panelni olib tashlab boʻlmaydi

en: You must always have at least one panel.
uz: Har doim kamida bitta panel boʻlishi kerak.

en: _Delete This Panel
uz: Ushbu panelni _olib tashlash

en: _New Panel
uz: _Yangi panel

en: A_bout Panels
uz: Panellar _haqida

en: Application
uz: Dastur

en: Location
uz: Manzil

en: Choose an application...
uz: Dasturni tanlash...

en: Choose a file...
uz: Faylni tanlash...

en: Comm_and:
uz: _Buyruq:

en: _Location:
uz: _Manzil:

en: The name of the launcher is not set.
uz: Ishga tushirgich nomi koʻrsatilmagan.

en: Could not save directory properties
uz: Direktoriya moslamalarini saqlab boʻlmadi

en: The name of the directory is not set.
uz: Direktoriya nomi koʻrsatilmagan.

en: The command of the launcher is not set.
uz: Ishga tushirgich buyrugʻi koʻrsatilmagan.

en: The location of the launcher is not set.
uz: Ishga tushirgich manzili koʻrsatilmagan.

en: Could not display help document
uz: Yordam hujjatini koʻrsatib boʻlmadi

en: _Type:
uz: _Turi:

en: _Name:
uz: _Nomi:

en: Co_mment:
uz: I_zoh:

en: _Browse...
uz: _Ko'rish...

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
uz: Dasturdan chiqish uchun oynani bosing. Bekor qilish <ESC> tugmasini bosing.

en: Force this application to exit?
uz: Dastur majburlab toʻxtatilsinmi?

en: Browse and run installed applications
uz: O'rnatilgan dasturlarni ko'rish va bajarish

en: Applications
uz: Dasturlar

en: _Edit Menus
uz: Menylarni _Tahrirlash

en: Main Menu
uz: Asosiy Menyu

en: Bookmarks
uz: Xatcho'plar

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
uz: %s'ni ochish

en: Rescan %s
uz: %s ni Qayta tekshirish

en: Unable to mount %s
uz: %s ni ulab boʻlmadi

en: Mount %s
uz: %s ni ulash

en: Removable Media
uz: Olib yuriladigan Uskuna

en: Network Places
uz: Tarmoq Manzillari

en: Open your personal folder
uz: Shaxsiy jildni ochish

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Open the contents of your desktop in a folder
uz: Ish stolingiz tarkibini jildda ochish

en: Computer
uz: Kompyuter

en: Network
uz: Tarmoq

en: Browse bookmarked and local network locations
uz: Xatcho'plangan va mahalliy tarmoq joylashuvlarini ko'rish

en: Places
uz: Joylar

en: System
uz: Tizim

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log Out %s...
uz: Chiqish %s...

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log out %s of this session to log in as a different user
uz: Boshqa foydalanuvchi nomidan kirish uchun ushbu %s seansdan chiqish

[ctx: Orientation]
en: Top
uz: Yuqori

[ctx: Orientation]
en: Bottom
uz: Past

[ctx: Orientation]
en: Left
uz: Chap

[ctx: Orientation]
en: Right
uz: Oʻng

en: Panel Properties
uz: Panel Xossalari

en: _Icon:
uz: _Nishoncha:

en: _Orientation:
uz: _Joylashuv:

en: _Size:
uz: _Hajmi:

en: E_xpand
uz: Yo_yish

en: _Autohide
uz: _Avtoyashirish

en: Show hide _buttons
uz: Yashirish _tugmalarini ko'rsatish

en: _None (use system theme)
uz: _Yo'q (tizim mavzisudan foydalanish)

en: Solid c_olor
uz: Bitta r_ang

en: Pick a color
uz: Rang tanlash

en: <small>Transparent</small>
uz: <small>Shaffof</small>

en: <small>Opaque</small>
uz: <small>Xira</small>

en: Co_lor:
uz: Ra_ng:

en: S_tyle:
uz: Us_lub:

en: Background _image:
uz: Orqa fon _rasmi:

en: Select background
uz: Orqa fon tanlash

en: Background
uz: Orqa fon

en: _Tile
uz: _Plitka

en: _Scale
uz: _Masshtab

en: St_retch
uz: Yo_yish

en: Clear the Recent Documents list?
uz: Yaqindagi Hujjatlar ro'yxati Tozalansinmi?

en: Clear Recent Documents
uz: Yaqindagi Hujjatlarni Tozalash

en: Recent Documents
uz: Yaqindagi Hujjatlar

en: Clear Recent Documents...
uz: Yaqindagi Hujjatlarni Tozalash...

en: Clear all items from the recent documents list
uz: Yaqindagi hujjatlar ro'yxatidan barcha narsani tozalash

en: Could not run command '%s'
uz:  '%s' buyru'gini bajarib bo'lmadi

en: Select an application to view its description.
uz: Dasturni taʼrifini koʻrish uchun uni tanlang.

en: Run Application
uz: Dasturni ishga tushirish

en: _Run
uz: _Bajarish

en: Command icon
uz: Buyruq nishonchasi

en: Run in _terminal
uz: _Terminalda bajarish

en: List of known applications
uz: Ma'lum dasturlar ro'yxati

en: Show list of known _applications
uz: Ma'lum _dasturlar ro'yxatini ko'rsatish

en: _Force quit
uz: _Majburiy chiqish

en: C_lear
uz: T_ozalash

en: D_on't Delete
uz: Olib tashlan_masin

[ctx: Size]
en: XX Small
uz: XX Kichik

[ctx: Size]
en: X Small
uz: X Kichik

[ctx: Size]
en: Small
uz: Kichkina

[ctx: Size]
en: Medium
uz: O'rta

[ctx: Size]
en: Large
uz: Katta

[ctx: Size]
en: X Large
uz: X Katta

[ctx: Size]
en: XX Large
uz: XX Katta

en: Failed to load applet %s
uz: %s apletini yuklab boʻlmadi

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
uz: Test yutiliti apleti

en: _Applet:
uz: _Aplet:

en: Hide Panel
uz: Panelni bekitish

en: Icon '%s' not found
uz: '%s' nishonchasi topildi

en: Could not execute '%s'
uz: '%s' ishga tushirilmadi

en: file
uz: fayl

en: Home Folder
uz: Uy jildi

note: Translators: this is the same string as the one found in * caja
en: File System
uz: Fayl Tizimi

en: Search
uz: Qidirish

en: Open URL: %s
uz: URL'ni ochish: %s

en: Delete this panel?
uz: Panel olib tashlansinmi?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
uz: Panel olib tashlansa, panel va uning
    sozlamalari yo'qoladi.
