mate-panel 1.27.0 - en to yi translation catalogue (25 entries)

en: Computer Clock
yi: קאָמפּיוטער־זײגער

en: _Help
yi: געהילף

en: Clock
yi: זײגער

en: The Clock displays the current time and date
yi: דער זײגער װײַזט די איצטיקע צײַט און טאָג

en: Clock Preferences
yi: זײגער־פּרעפֿערענצן

en: _Close
yi: פֿאַרמאַך

en: _Edit
yi: רעדאַגיר

en: Hour format
yi: שעה־פֿאָרמאַטירונג

en: Fish
yi: פֿיש

en: Unable to locate the command to execute
yi: ניט געקענט געפֿינען דעם פֿאַפֿעל צו באַאַרבעטן

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
yi: ניט געקענט באַאַרבעטן %s
    
    פּישטשעװקעס: %s

en: The fish's name
yi: דעם פֿישס נאָמען

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
yi: אַ פֿיש אָן אַ נאָמען איז װי אַ ייִד אָן אַ היטל.  זײַ אים מחיה מיט אַ נאָמען.

en: Background color
yi: הינטערפֿאַרב

en: _Open
yi: עפֿן

en: Error
yi: טעות

en: Drawer
yi: שופֿלאָד

en: _Properties
yi: נאַטורן

en: _Back
yi: צוריק

en: _Delete
yi: מעק אָפּ

en: _Revert
yi: װי פֿריִער

en: Computer
yi: קאָמפּיוטער‬

en: Background
yi: הינטערגרונט

[ctx: Size]
en: Small
yi: קלײן

[ctx: Size]
en: Large
yi: גרױס
