mate-panel 1.27.0 - en to ne translation catalogue (443 entries)

en: Locations
ne: स्थानहरु

en: Edit
ne: सम्पादन

en: Calendar
ne: क्यालेन्डर

en: Click to hide month calendar
ne: महिना क्यालेन्डर लुकाउन क्लिक गर्नुहोस्

en: Click to view month calendar
ne: महिना क्यालेन्डर हेर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Computer Clock
ne: कम्प्युटर घडी

en: _Preferences
ne: प्राथमिकता

en: _Help
ne: मद्दत

en: _About
ne: बारेमा

en: Copy _Time
ne: समय प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy _Date
ne: मिति प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Ad_just Date & Time
ne: मिति र समय मिलाउनुहोस्

en: Choose Location
ne: स्थान छनौट गर्नुहोस्

en: Edit Location
ne: स्थान सम्पादन गर्नुहोस्

en: City Name
ne: शहरको नाम

en: City Time Zone
ne: शहरको समय क्षेत्र

en: Clock
ne: घडी

en: The Clock displays the current time and date
ne: निर्दिष्ट घडीले हालको समय र मिति प्रदर्शन गर्छ

en: Time & Date
ne: समय र मिति

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Time:
ne: _समय:

en: Current Time:
ne: हालको समय:

en: Clock Preferences
ne: घडी प्राथमिकता

en: Clock Format
ne: समय स्वरूप

en: General
ne: साधारण

en: _Add
ne: थप्नुहोस्

en: _Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: _Visibility unit:
ne: दृश्यात्मक एकाइ:

en: _Pressure unit:
ne: चाप एकाइ:

en: _Wind speed unit:
ne: हावा गति एकाइ:

en: _Temperature unit:
ne: चाप एकाइ:

en: Weather
ne: मौसम

en: East
ne: पुर्व

en: West
ne: पश्चिम

en: North
ne: उत्तर

en: South
ne: दक्षिण

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
ne: सूर्योदय: %s सूर्यास्त: %s

en: Could not display help document '%s'
ne: %s!मद्दत कागजात प्रदर्शन गर्न सकेन

en: Hour format
ne: घन्टा ढाँचा

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
ne: यस कुञ्जीले घडी एप्लेटद्वारा प्रयोग गरिएका घन्टा ढाँचा निर्दिष्ट गर्दछ । सम्भावित मान "१२-घन्टा", "२४-घन्टा", "इन्टरनेट", "युनिक्स" र "अनुकूल" हुन् । यदि "इन्टरनेट" मा सेट गरेमा, घडीले इन्टरनेट समय प्रदर्शन गर्दछ । इन्टरनेट समय प्रणालीले दिनलाई १००० ".बिट" मा विभाजन गर्दछ । यस प्रणालीमा समयक्षेत्र हुदैनन्, त्यसैले विश्वब्यापी रूपमा समय एउटै हुन्छ । यदि "युनिक्स" मा सेट गरेमा, घडीले समयलाई समय अवधिदेखि सेकेन्डमा प्रदर्शन गर्दछ उदाहरणका लागि, १९७०-०१-०१ । यदि "अनुकूल" मा सेट गरेमा, घडीले समय अनुकूल कुञ्जीमा निर्दिष्ट गरिएको ढाँचा अनुरूप समय प्रदर्शन गर्दछ ।

en: Custom format of the clock
ne: घडीको अनुकूल ढाँचा

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
ne: यस कुञ्जीले ढाँचा कुञ्जीलाई "अनुकूल" मा सेट गर्दा घडी एप्प्लेटद्वारा प्रयोग गरिएको ढाँचा निर्दिष्ट गर्दछ । तपाईँले निर्दिष्ट ढाँचा प्राप्त गर्न strftime() द्वारा पहिचान गरेको वार्तालाप निर्दिष्टकर्ता प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । बढी जानकारीका लागि strftime() म्यानुअल हेर्नुहोस् ।

en: Show time with seconds
ne: समयसँग सेकेन्ड देखाउनुहोस्

en: If true, display seconds in time.
ne: ठीक भएमा, समयमा सेकेन्ड पनि प्रदर्शन गर्नुहोस् ।

en: Show date in clock
ne: घडीमा मिति देखाउनुहोस्

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
ne: ठीक भएमा, घडीमा समयको साथसाथै मिति पनि देखाउनुहोस् ।

en: Show date in tooltip
ne: उपकरण टिपमा मिति देखाउनुहोस्

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
ne: ठीक भएमा, सूचक घडीको माथि हुदा उपकरण टिपमा मिति देखाउनुहोस् ।

en: Show weather in clock
ne: घडीमा मौसम देखाउने

en: Show temperature in clock
ne: घडीमा तापक्रम देखाउने

en: Show week numbers in calendar
ne: क्यालेन्डरमा हप्ता नम्बर देखाउनुहोस्

en: If true, show week numbers in the calendar.
ne: ठीक भएमा, क्यालेन्डरमा हप्ता नम्बर देखाउनुहोस् ।

en: List of locations
ne: स्थानहरुको सूची

en: Temperature unit
ne: तापमान एकाइ

en: Speed unit
ne: गति एकाइ

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
ne: चेतावनी:  वास्तवमै आदेश केही उपयोगी हुने देखिन्छ ।
    यो अनुपयोगी एप्लेट भएदेखि, तपाईँ यस्तो गर्न नचाहन सक्नुहुन्छ ।
    एप्लेटलाई "व्यवहारीक" वा उपयोगी बनाउने कुनै पनि सामाग्रीका लागि %s को प्रयोग नगर्न हामीले कडाइका साथ तपाईँलाई सुझाव दिन्छौ ।

en: Images
ne: छविहरू

en: %s the Fish
ne: %s माछा

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
ne: %s को पहिलाको जस्तै प्रयोग हुदैन । यसले डिस्क खालीस्थान र सङ्ग्रह समय लिन्छ, र लोड गरिएमा बहुमूल्य प्यानल खालीस्थान र स्मृति पनि लिन्छ ।यसको प्रयोग गर्ने सबैलाई मनोवैज्ञानिक मुल्याङ्कनका लागि तुरुन्त पठाउन्छ ।

en: (with minor help from George)
ne: (जर्जको सानो मद्दतबाट)

en: Fish
ne: माछा

en: %s the Fish, a contemporary oracle
ne: %s माछा, एउटा समकालीन पथ प्रदर्शक

en: Unable to locate the command to execute
ne: कार्यान्वयन गरिने आदेश तोक्न असमर्थ

en: %s the Fish Says:
ne: माछाले %s भन्छ:

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
ne: आदेश विवरणबाट
    
    निर्गत पढ्न असमर्थ: %s

en: _Speak again
ne: फेरि वाचन गर्नुहोस्

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
ne: कन्फिगर गरिएको आदेशले कार्य गरिरहेको छैन र यसद्वारा प्रतिस्थापन गरिएको छ: %s

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
ne:  '%s' विवरण
    
    कार्यान्वयन गर्न असमर्थ: %s

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
ne:  '%s' विवरणबाट
    
    पढ्न असमर्थ: %s

en: The water needs changing
ne: पानी परिवर्तन गरिरहेको हुनुपर्दछ

en: Look at today's date!
ne: आजको मिति हेर्नुहोस्!

en: %s the Fish, the fortune teller
ne: %s माछा, भविश्यवाणी वाचक

en: Fish Preferences
ne: माछा प्राथमिकता

en: _Name of fish:
ne: माछाको प्रकार:

en: Co_mmand to run when clicked:
ne: क्लिक गर्दा चलाइने आदेश:

en: _File:
ne: फाइल:

en: Select an animation
ne: एनिमेसन चयन गर्नुहोस्

en: _Total frames in animation:
ne: एनिमेसनका सबै फ्रेम:

en: _Pause per frame:
ne: प्रत्येक फ्रेम पज गर्नुहोस्:

en: frames
ne: फ्रेम

en: seconds
ne: सेकेन्ड

en: _Rotate on vertical panels
ne: ठाडो प्यानलमा घुमाउनुहोस्

en: The fish's name
ne: माछाको नाम

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
ne: बेनामी माछा एउटा ज्यादै निष्क्रिय माछा हो । माछाको नामकरण गरेर जिवित बनाउनुहोस् ।

en: The fish's animation pixmap
ne: माछाको एनिमेसन पिक्सम्याप

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
ne: यस कुञ्जीले पिक्सम्याप डाइरेक्टरीसँग सम्बन्धित माछा एप्लेटमा प्रदर्शित हुने एनिमेसनका लागि प्रयोग गरिने पिक्सम्यापको फाइलनाम निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Command to execute on click
ne: क्लिक गर्दा कार्यान्वयन गरिने आदेश

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
ne: यस कुञ्जीले माछा क्लिक गर्दा कार्यान्वयन गर्न प्रयास गरिने आदेश निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Frames in fish's animation
ne: माछाको एनिमेसनका फ्रेम

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
ne: यस कुञ्जीले माछाको एनिमेसनमा प्रदर्शित हुने फ्रेमको नम्बर निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Pause per frame
ne: प्रत्येक फ्रेमलाई पज गर्नुहोस्

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
ne: यस कुञ्जीले प्रदर्शित हुने प्रत्येक कुञ्जीको सेकेन्डको नम्बर निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Rotate on vertical panels
ne: ठाडो प्यानलमा घुमाउनुहोस्

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
ne: ठीक भएमा, ठाडो प्यानलमा माछाको एनिमेसन घुमाएर प्रदर्शित गरिन्छ ।

en: Notification Area
ne: सूचना क्षेत्र

en: Panel Notification Area
ne: प्यानल सूचना क्षेत्र

en: pixels
ne: पिक्सेलस्

en: Show windows from all workspaces
ne: सबै कार्यस्थानबाट सन्झ्याल देखाउनुहोस्

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
ne: ठीक भएमा, सञ्झ्याल सूचीले सबै कार्यस्थानबाट सञ्झ्याल देखाउछ । अन्यथा यसले हालको कार्यस्थानबाट सन्झ्याल मात्र देखाउछ ।

en: When to group windows
ne: सञ्झ्याललाई समूहकृत गर्दा

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
ne: सञ्झ्याल सूचीमा उस्तै अनुप्रयोगबाट कहिले समूह बनाउने निर्णय गर्दछ । सम्भावित मान "कहिले पनि", "स्वचालित" र "सधैँ" हुन् ।

en: Move windows to current workspace when unminimized
ne: बढाउदा सञ्झ्याललाई हालको कार्यस्थानमा सार्नुहोस्

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
ne: ठीक भएमा, सञ्झ्याललाई बढाए पछि, यसलाई हालको कार्यस्थानमा सार्नुहोस् ।अन्यथा, सञ्झ्यालको कार्यस्थानमा स्विच गर्नुहोस् ।

en: Display workspace names
ne: कार्यस्थान नाम प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
ne: ठीक भएमा, कार्यस्थान स्विचकर्ताका कार्यस्थानले कार्यस्थानका नाम प्रदर्शन गर्दछ । अन्यथा यिनीहरूले कार्यस्थानमा भएका सन्झ्याल प्रदर्शन गर्दछन् ।

en: Display all workspaces
ne: सबै कार्यस्थान प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
ne: ठीक भएमा, कार्यस्थान स्विचकर्ताले सबै कार्यस्थान देखाउछ । अन्यथा यसले हालकोकार्यस्थान मात्र देखाउछ ।

en: Rows in workspace switcher
ne: कार्यस्थान स्विचकर्तामा पङ्क्ति

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
ne: यस कुञ्जीले कार्यस्थान स्विचकर्ताले कार्यस्थान भित्र कति पङ्क्ति (तेर्सो सजावटका लागि) वा स्तम्भ (ठाडो सजावटका लागि) देखाउछ निर्दिष्ट गर्दछ । यो कुञ्जी प्रदर्शित सबै कार्यस्थान कुञ्जी ठीक भएमा मात्र सम्बन्धित हुन्छ ।

en: Window Selector
ne: सञ्झ्याल चयनकर्ता

en: Workspace Switcher
ne: कार्यस्थान स्विचर

en: Window List
ne: सञ्झ्याल सूची

en: Failed to load %s: %s
ne: %s लोड गर्न असफल भयो: %s

en: Icon not found
ne: प्रतिमा फेला परेन

en: Click here to restore hidden windows.
ne: लुकाइएका सन्झ्याललाई पूर्वावस्थामा ल्याउन यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
ne: सबै सन्झ्याल लुकाउन र डेस्कटप देखाउन यहाँ क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Show Desktop Button
ne: डेस्कटप बटन देखाउनुहोस्

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
ne: यस बटनले तपाईँलाई सबै सन्झ्याल लुकाउन र डेस्कटप देखाउन दिन्छ ।

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
ne: तपाईँको सन्झ्याल प्रबन्धकले डेस्कटप बटन देखाउनेलाई समर्थन गर्दैन, वा तपाईँले सन्झ्याल प्रबन्धक चलाइ रहनुभएको छैन ।

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
ne: सन्झ्याल सूचीले बटनको सेटमा सबै सन्झ्यालको सूची देखाउछ र तपाईँलाई तिनीहरू ब्राउज गर्न दिन्छ ।

en: Window List Preferences
ne: सन्झ्याल सूची प्राथमिकता

en: _Never group windows
ne: सन्झ्याललाई कहिले पनि समूहमा नराख्नुहोस्

en: Group windows when _space is limited
ne: खालीस्थान सिमित हुदा सन्झ्याललाई समूहमा राख्नुहोस्

en: _Always group windows
ne: सन्झ्याललाई सधैँ समूहमा राख्नुहोस्

en: Sh_ow windows from current workspace
ne: हालको कार्यस्थानबाट सन्झ्याल देखाउनुहोस्

en: Show windows from a_ll workspaces
ne: सबै कार्यस्थानबाट सन्झ्याल देखाउनुहोस्

en: Restore to current _workspace
ne: हालको कार्यस्थानलाई पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: Restore to na_tive workspace
ne: नेटिभ कार्यस्थानलाई पूर्वावस्थामा ल्याउनुहोस्

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
ne: सन्झ्याल चयनकर्ताले मेनुमा सबै सन्झ्यालको सूची देखाउछ र तपाईँलाई तिनीहरू ब्राउज गर्न दिन्छ ।

en: rows
ne: पङ्क्ति

en: columns
ne: स्तम्भ

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
ne: कार्यस्थान स्विचकर्ताले तपाईँको कार्यस्थानको एउटा सानो संस्करण देखाउछ जसले तपाईँलाई आफ्ना सन्झ्याल प्रबन्ध गर्न दिन्छ ।

en: Workspace Switcher Preferences
ne: कार्यस्थान स्विचकर्ता प्राथमिकता

en: Show _only the current workspace
ne: हालको कार्यस्थान मात्र देखाउनुहोस्

en: Show _all workspaces in:
ne: यसभित्र सबै कार्यस्थान देखाउनुहोस्:

en: Number of _workspaces:
ne: कार्यस्थानको सङ्ख्या:

en: Workspace na_mes:
ne: कार्यस्थान नाम:

en: Workspace Names
ne: कार्यस्थानका नाम

en: Show workspace _names in switcher
ne: स्विचकर्तामा कार्यस्थानको नाम देखाउनुहोस्

en: Enable program list in "Run Application" dialog
ne:  "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको कार्यक्रम सूची सक्षम पार्नुहोस्

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
ne: ठीक भएमा, "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको "परिचित अनुप्रयोग" सूची उपलब्ध हुन्छ । देखिएको संवादलाई कार्यक्रम सूची देखाउने कुञ्जीद्वारा नियन्त्रण गरिएको बेलामा सूची विस्तार हुन्छ या हुँदैन ।

en: Expand program list in "Run Application" dialog
ne:  "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको कार्यक्रम सूची विस्तार गर्नुहोस्

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
ne: ठीक भएमा, संवाद खुला भएको बेलामा "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको "परिचित अनुप्रयोग" सूची विस्तार हुन्छ । यदि कार्यक्रम सूची सक्षम पार्ने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
ne:  "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको स्वत: समाप्ति सक्षम पार्नुहोस्

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
ne: ठीक भएमा, "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवादको स्वत: समाप्ति उपलब्ध हुन्छ ।

en: Panel ID list
ne: प्यानल आईडी सूची

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
ne: प्यानल आईडीको एउटा सूची । प्रत्येक आईडीले व्यक्तिगत माथिल्लो स्तरको प्यानल पहिचान गर्छ । यी प्रत्येक च्यानलको सेटिङ /apps/panel/toplevels/$(id) मा भण्डारण गरिन्छन् ।

en: Panel object ID list
ne: प्यानल वस्तु आईडी सूची

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
ne: प्यानल वस्तु आईडीको सूची । प्रत्येक आईडीले व्यक्तिगत प्यानल वस्तु पहिचान गर्छ (जस्तै, एउटा सुरुआतकर्ता, कार्य बटन वा मेनु बटन/पट्टी) । यी प्रत्येक वस्तुका लागि सेटिङ /apps/panel/objects/$(id) मा भण्डारण गरिन्छन् ।

en: Enable tooltips
ne: उपकरणटिप सक्षम पार्नुहोस्

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
ne: ठीक भएमा, प्यानलका वस्तुका लागि उपकरणटिपलाई देखाइन्छ ।

en: Enable animations
ne: एनिमेसन सक्षम पार्नुहोस्

en: Autoclose drawer
ne: ड्रअरलाई स्वत: बन्द गर्नुहोस्

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
ne: ठीक भएमा, प्रयोगकर्ताले ड्रअरको सुरुआतकर्ता क्लिक गर्दा ड्रअर स्वचालित रूपमा बन्द हुन्छ ।

en: Confirm panel removal
ne: प्यानल हटाउन यकीन गर्नुहोस्

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
ne: ठीक भएमा, प्रयोगकर्ताले प्यानल हटाउन चाहेको बेलामा यकीनका लागि सोध्ने एउटा संवाद देखिन्छ ।

en: Highlight launchers on mouseover
ne: माउसओभर हुदा सुरुआतकर्ता हाइलाइट गर्नुहोस्

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
ne: ठीक भएमा, प्रयोगकर्ताले सुरुआतकर्ता माथि सूचक बाणलाई सार्दा यो हाइलाइट हुन्छ ।

en: Complete panel lockdown
ne: पूरै प्यानलमा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
ne: ठीक भएमा, प्यानलको कुनै पनि कन्फिगरेसनको परिवर्तनलाई अनुमति दिने छैन । तापनि एप्लेटलाई छुट्टाछुट्टै ताल्चा लगाउनु आवश्यक हुन्छ । यसको प्रभाव देख्नका लागि प्यानल फेरि सुरु गर्नुपर्दछ ।

en: Applet IIDs to disable from loading
ne: लोडिङ गरेर अक्षम पारिने एप्लेट IIDs

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
ne: प्यानलले उपेक्षा गर्ने एप्लेट IIDs को एउटा सूची । यस तरिकाले तपाईँले निश्चित एप्लेटलाई मेनुमा लोडिङ गरेर वा देखाएर अक्षम पार्न सक्नुहुन्छ । उदाहरणका लागि मिनि-कमान्डार एप्लेट अक्षम पार्न सूचीमा 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' थप्नुहोस् । यसको प्रभाव पार्नका लागि प्यानल पुन: सुरुआत गरिएको हुनुपर्दछ ।

en: Disable Force Quit
ne: दवाबमूलक अन्त्य अक्षम पार्नुहोस्

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
ne: ठीक भएमा, प्यानलले प्रयोगकर्ताको बलपूर्वक बन्द गर्ने बटनको पहुँच हटाएर अनुप्रयोगलाई दवाब दिन अनुमति दिदैन ।

en: Panel object type
ne: प्यानल वस्तुको प्रकार

en: Toplevel panel containing object
ne: उच्चतहको प्यानल समाविष्ट वस्तु

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
ne: उच्चतह प्यानलको पहिचायक जसले यस वस्तुलाई समाविष्ट गर्दछ ।

en: Object's position on the panel
ne: प्यानलमा वस्तुको स्थिति

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
ne: यस प्यानल वस्तुको स्थिति । स्थितिलाई पिक्सेलको नम्बर अनुसार बायाँ (वा ठाडो भएमा माथिको) प्यानल किनाराबाट निर्दिष्ट गरिन्छ ।

en: Lock the object to the panel
ne: प्यानलमा वस्तुलाई ताल्चा लगाउनुहोस्

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
ne: ठीक भएमा, प्रयोगकर्ताले एप्लेटलाई "अनलक गर्नुहोस्" मेनु वस्तु प्रयोग गरेर पहिलो वस्तुलाई अनलक नगरी सार्न सक्दैन ।

en: Panel attached to drawer
ne: ड्रअरमा सङ्लग्न गरिएको प्यानल

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
ne: यस ड्रअरमा सङ्लग्न गरिएका प्यानलको पहिचायक । वस्तु प्रकार कुञ्जी "ड्रअर-वस्तु" भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Tooltip displayed for drawer or menu
ne: ड्रअर वा मेनुका लागि प्रदर्शित उपकरणटिप

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
ne: यो ड्रअर वा मेनुका लागि उपकरणटिपमा प्रदर्शन गरिने पाठ । वस्तु प्रकार कुञ्जी "ड्रअर-वस्तु" वा "मेनु-वस्तु" छ भने मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Use custom icon for object's button
ne: वस्तुको बटनका लागि अनुकूल प्रतिमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
ne: ठीक भएमा, बटनका लागि अनुकूल प्रतिमा कुञ्जीलाई अनुकूल प्रतिमाका रूपमा प्रयोग गरिन्छ । गलत भएमा, अनुकूल प्रतिमा कुञ्जीलाई उपेक्षा गरिन्छ । वस्तु प्रकार कुञ्जी "मेनु-वस्तु" वा "ड्रअर-वस्तु" भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Icon used for object's button
ne: वस्तुको बटनका लागि प्रयोग गरिने प्रतिमा

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
ne: वस्तुको बटनका लागि प्रतिमाका रूपमा प्रयोग गरिने छवि फाइलको स्थान ।यो कुञ्जी वस्तु प्रकार कुञ्जी "ड्रअर-वस्तु" वा "मेनु-वस्तु" भएमा र अनुकूल प्रतिमा प्रयगो गर्ने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र उपयुक्त हुन्छ ।

en: Use custom path for menu contents
ne: मेनु सामाग्रीका लागि अनुकूल मार्ग प्रयोग गर्नुहोस्

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
ne: ठीक भएमा, मेनु मार्ग कुञ्जीलाई मार्गका रूपमा प्रयोग गरिन्छ जसबाट मेनु सामाग्री निर्माण गरिएको हुनुपर्दछ । गलत भएमा, मेनु मार्ग कुञ्जी उपेक्षा गरिन्छ । वस्तु प्रकार कुञ्जी "मेनु-वस्तु" भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Menu content path
ne: मेनु सामग्री मार्ग

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
ne: मेनु सामाग्री लिङ्क गरिने मार्ग । यो कुञ्जी मेनु मार्ग प्रयोग गर्ने कुञ्जी ठीक भएमा र वस्तु प्रकार कुञ्जी "मेनु-वस्तु" भएमा मात्र उपयुक्त हुन्छ ।

en: Launcher location
ne: सुरुआतकर्ताको स्थान

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
ne: सुरुआतकर्ता वर्णन गर्ने .डेस्कटप फाइको स्थान । वस्तु प्रकार कुञ्जी "सुरुआतकर्ता-वस्तु" भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Action button type
ne: कार्य बटन प्रकार

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
ne: यस बटनले प्रतिनिधित्व गर्ने कार्य प्रकार । सम्भावित मान "ताल्चा लगाउनुहोस्", "लगआउट गर्नुहोस्", "चलाउनुहोस्", "खोजी गर्नुहोस्" र "स्क्रिनसट" हुन् । वस्तु प्रकार कुञ्जी "कार्य-एप्लेट" भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Name to identify panel
ne: प्यानल पहिचान गर्नका लागि नाम

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
ne: यो मानिसले पढ्न सक्ने नाम हो जसलाई तपाईँले प्यानल पहिचान गर्न प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ । यसको मुख्य उद्देश्य प्यानलको सञ्झ्याललाई शीर्षकका रूपमा कार्य गर्नु हो जुन प्यानल बीचमा नभिगेसन गर्दा उपयोगी हुन्छ ।

en: X screen where the panel is displayed
ne: प्यानल प्रदर्शित गरिने X पर्दा

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
ne: बहुबिध पर्दा सेटअपसँगको, प्रत्येक व्यक्तिगत पर्दामा प्यानल हुनसक्छ ।यस कुञ्जीले प्यानल प्रदर्शित भएको हालको पर्दा पहिचान गर्दछ ।

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
ne: प्यानल प्रदर्शित गरिने जिनेरमा मोनिटर

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
ne: एउटा जिनेरमा सेटअपमा, तपाईसँग प्रत्येक व्यक्तिगत मोनिटरमा प्यानल हुन सक्छ । यस कुञ्जीले प्यानल प्रदर्शित हालको मोनिटर पहिचान गर्दछ ।

en: Expand to occupy entire screen width
ne: पूरै चौडाइ ओगट्न विस्तार गर्नुहोस्

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
ne: ठीक भएमा, प्यानलले सम्पूर्ण पर्दाको चौडाइ (यदि यो ठाडो प्यानल भएमा उचाइ) ओगट्दछ । यस मोडमा प्यानललाई पर्दाको किनारामा मात्र राख्न सकिन्छ । गलत भएमा, प्यानलमा एप्लेट, सुरुआतकर्ता र बटन समायोजन गर्न धेरै ठूलो हुन्छ ।

en: Panel orientation
ne: प्यानल अभिमूखीकरण

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
ne: प्यानलको अभिमुखिकरण । सम्भावित मान "माति", "तल", "बायाँ", "दायाँ" हुन् । विस्तारित मोडमा कुञ्जीले प्यानलको कुन पर्दा किनारा खुला छ निर्दिष्ट गर्दछ । विस्तार नगरिएको मोडमा "माथि" र "तल" बीचमा भिन्नता हुदैन - दुवैले यो तेर्सो प्यानल भएको सङ्केत गर्दछ - तै पनि केही प्यानलले कसरी व्यवहार गर्नुपर्दछ उपयोगी सङ्केत दिनुहोस् । उदाहरणका लागि, "माथि" प्यानलमा मेनु बटनले प्यानल तल यसको मेनुलाई पपअप गर्छ, जबकि "तल" प्यानलमा मेनु प्यानलको माथि पपअप हुन्छ ।

en: Panel size
ne: प्यानल साइज

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
ne: प्यानलको उचाइ (ठाडो प्यानलका लागि चौडाइ) । प्यानललाई फन्ट साइज र अन्य सूचकमा आधारित न्युनतम रनटाइम साइजमा निर्धारण गरिन्छ । अधिकतम साइज पर्दा उचाइ (वा चौडाइ)को एक चौथाइमा निश्चित गरिन्छ ।

en: X co-ordinate of panel
ne: प्यानलको X निर्देशाङ्क

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
ne: x-अक्षमा प्यानलको स्थान । यो कुञ्जी विस्तार नगरिएको मोडमा मात्र उपयुक्त हुन्छ । विस्तारित मोडमा यस कुञ्जीलाई उपेक्षा गरिन्छ र अभिमूखीकरण कुञ्जीद्वारा निर्दिष्ट गरिएको पर्दा किनारामा प्यानललाई राखिन्छ ।

en: Y co-ordinate of panel
ne: प्यानलको Y निर्देशाङ्क

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
ne: y-अक्षमा प्यानलको स्थान । यो कुञ्जी विस्तार नगरिएको मोडमा मात्र उपयुक्त हुन्छ । विस्तारित मोडमा यस कुञ्जीलाई उपेक्षा गरिन्छ र अभिमूखीकरण कुञ्जीद्वारा निर्दिष्ट गरिएको पर्दा किनारामा प्यानललाई राखिन्छ ।

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
ne: पर्दाको दायाँबाट सुरु हुने, प्यानलको X निर्देशाङ्क

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
ne: पर्दाको दायाँ किनाराबाट सुरु हुने, x-अक्ष तिरको प्यानलको स्थान । यदि -१ मा सेट गरेमा, मानलाई उपेक्षा गरिन्छ र x कुञ्जीको मान प्रयोग गरिन्छ । मान ० भन्दा धेरै भएमा, x कुञ्जी पछिको मान उपेक्षा गरिन्छ । विस्तार नगरिएको मोडमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ । विस्तार गरिएको मोडमा यस कुञ्जीलाई उपेक्षा गरिन्छ र प्यानललाई अभिमुखिकरण कुञ्जीद्वारा निर्दिष्ट गरिएको पर्दा किनारामा राखिन्छ ।

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
ne: पर्दाको तल्लो भागबाट सुरु हुने, प्यानलको Y निर्देशाङ्क

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
ne: प्यानलको y-अक्षको स्थान, पर्दाको तलबाट सुरु हुन्छ । यदि -१ मा सेट गरेमा, मानलाई उपेक्षा गरिन्छ र y कुञ्जीको मान प्रयोग गरिन्छ । यदि मान ० भन्दा ठूलो भएमा, कुञ्जी पछिको मानलाई उपेक्षा गरिन्छ । यो कुञ्जी विस्तार नगरिएको मोडमा मात्र उपयुक्त हुन्छ । विस्तार गरिएको मोडमा यस कुञ्जीलाई उपेक्षा गरिन्छ र प्यानललाई अभिमुखिकरण कुञ्जीद्वारा निर्दिष्ट गरिएको पर्दा किनारामा राखिन्छ ।

en: Center panel on x-axis
ne:  x-अक्षको केन्द्रको प्यानल

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
ne: ठीक भएमा, x र x दायाँका कुञ्जी उपेक्षा गरिन्छ र प्यानललाई पर्दाको x-अक्षको बीचमा राखिन्छ । प्यानल रिसाइज गरिएको छ भने यसलाई त्यही स्थितिमा राखिन्छ - उदाहरणका लागि प्यानल दुबै छेउमा बढाइन्छ । गलत भएमा, x र x दायाँको कुञ्जीले प्यानलको स्थान निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Center panel on y-axis
ne:  y-अक्षको केन्द्रको प्यानल

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
ne: ठीक भएमा, y र y तलका कुञ्जी उपेक्षा गरिन्छ र प्यानललाई पर्दाको y-अक्षको बीचमा राखिन्छ । प्यानल रिसाइज गरिएको छ भने यसलाई त्यही स्थितिमा राखिन्छ - त्यसैले प्यानल दुबै छेउमा बढाइन्छ । गलत भएमा, y र y तलको कुञ्जीले प्यानलको स्थान निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Automatically hide panel into corner
ne: कुनाम प्यानल स्वचालित रूपमा लुकाउनुहोस्

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
ne: ठीक भएमा, सूचकले प्यानल क्षेत्र छोड्दा प्यानल स्वचालित रूपले पर्दाको कुनामा लुकाइन्छ । सूचकलाई पर्दाको त्यस कुनामा सार्दा प्यानल फेरि देखापर्दछ ।

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
ne: ठीक भएमा, तुरुन्तै देखाउनुको साटोमा प्यानललाई लुकाउने र देखाउने एनिमेसन गरिन्छ ।

en: Enable hide buttons
ne: लुकाउने बटन सक्षम पार्नुहोस्

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
ne: ठीक भएमा, प्यानलको प्रत्येक छेउमा बटन राखिन्छ जसलाई पर्दाको किनारामा, एउटा मात्र बटन देखाएर प्यानललाई सार्न प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Enable arrows on hide buttons
ne: लुकेका बटनका बाण सक्षम पार्नुहोस्

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
ne: ठीक भएमा, बाणलाई लुकाउने बटनमा राखिन्छ । बटन सक्षम पार्ने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Panel autohide delay
ne: स्वचालित रूपले प्यानल लुकाउदाको विलम्ब

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
ne: प्यानल स्वचालित रूपले लुक्नुभन्दा पहिले सूचकले प्यानल क्षेत्र छोड्ने मिलिसेकेन्ड विलम्ब समय निर्दिष्ट गर्दछ । यदि स्वचालित रूपले लुकाउने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Panel autounhide delay
ne: स्वचालित रूपले प्यानल लुकाउदाको विलम्ब

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
ne: प्यानल स्वचालित रूपले पुन: देखाउनुभन्दा पहिले सूचक प्यानल क्षेत्र भित्र प्रवेश गरेपछिको मिलिसेकेन्ड विलम्ब समय निर्दिष्ट गर्दछ । यदि स्वचालित रूपले लुकाउने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Visible pixels when hidden
ne: लुकाइदा देखिने पिक्सेल

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
ne: प्यानल स्वचालित रूपले कुनामा लुक्दा दृश्यात्मक पिक्सेलको सङ्ख्या निर्दिष्ट गर्छ । स्वचालित रूपले लुकाउने कुञ्जी ठीक भएमा मात्र यो कुञ्जी उपयुक्त हुन्छ ।

en: Animation speed
ne: एनिमेसन गति

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
ne: प्यानल एनिमेसनको हुनुपर्ने गति । सम्भावित मान "ढीला", "मध्यम" र "छिटो" हुन् । यो कुञ्जी सक्षम एनिमेसन कुञ्जी ठीक भएमा मात्र उपयुक्त हुन्छ ।

en: Background type
ne: पृष्ठभूमि प्रकार

en: Background color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
ne: प्यानलका लागि पृष्ठभूमि रङ #RGB ढाँचामा निर्दिष्ट गर्दछ ।

en: Background color opacity
ne: अस्पष्ट पृष्ठभूमि रङ

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
ne: पृष्ठभूमि रङ ढाँचाको अस्पष्टता निर्दिष्ट गर्छ । यदि रङ पूर्णरूपमा अस्पष्ट छैन भने (६५५३५ भन्दा न्यून मान), डेस्कटप पृष्ठभूमि छविमा रङलाई मिलाइन्छ ।

en: Background image
ne: पृष्ठभूमि छवि

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
ne: पृष्ठभूमि छविका लागि प्रयोग हुने फाइल निर्दष्ट गर्दछ । यदि छविमा अल्फा च्यानल समाविष्ट भएमा यो डेस्कटप पृष्ठभूमि छविमा मिलाइन्छ ।

en: Fit image to panel
ne: प्यानलमा छवि मिलाउनुहोस्

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
ne: ठीक भएमा, छविलाई प्यानलको उचाइ (यदि तेर्सो भएमा) (छविको आकार अनुपात कायम राखेर) मिलाइन्छ ।

en: Stretch image to panel
ne: प्यानलमा छवि विस्तार गर्नुहोस्

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
ne: ठीक भएमा, छविलाई प्यानलका आयाममा मिलाइन्छन् । छविको आकार अनुपात कायम राखिन्छ ।

en: Rotate image on vertical panels
ne: ठाडो प्यानलमा छविलाई घुमाउनुहोस्

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
ne: ठीक भएमा, प्यानल ठाडो हुदा पृष्ठभूमि छविलाई घुमाइन्छ ।

en: File is not a valid .desktop file
ne: फाइल मान्य .डेस्कटप फाइल होइन

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Unrecognized launch option: %d
ne: अपरिचित सुरु विकल्प: %d

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: FILE
ne: फाइल

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: ID
ne: आईडी

en: Session management options:
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प:

en: Show session management options
ne: सत्र प्रबन्ध विकल्प देखाउनुहोस्

en: _Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Could not launch application
ne: अनुप्रयोग सुरुआत गर्न सकेन

en: Could not open location '%s'
ne: स्थान '%s' खोल्न सकेन

en: _Remove From Panel
ne: प्यानलबाट हटाउनुहोस्

en: _Move
ne: सार्नुहोस्

en: Loc_k To Panel
ne: प्यानलमा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Cannot find an empty spot
ne: एउटा खाली बिन्दु फेला पार्न सकिँदैन

en: Drawer
ne: ड्रअर

en: _Add to Drawer...
ne: ड्रअरमा थप्नुहोस्...

en: _Properties
ne: _गुणहरु

en: Create new file in the given directory
ne: दिइएको डाइरेक्टरीमा नयाँ फाइल सिर्जना गर्नुहोस्

en: - Edit .desktop files
ne: - सम्पादन । डेस्कटप फाइल

en: Create Launcher
ne: सुरुआतकर्ता सिर्जना गर्नुहोस्

en: Directory Properties
ne: डाइरेक्टरी गुण

en: Launcher Properties
ne: सुरुआतकर्ताका गुण

en: Panel
ne: प्यानल

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
ne: अन्य अनुप्रयोग सुरु गर्नुहोस् र सञ्झ्याल प्रबन्ध गर्न, समय देखाउन, इत्यादि गर्न विभिन्न उपयोगिता उपलब्ध गर्नुहोस् ।

en: Could not show this URL
ne: यस यूआरएललाई देखाउन सकेन

en: No URL was specified.
ne: यूआरएल निर्दिष्ट गरिएको थिएन ।

en: Could not use dropped item
ne: छोडिएका सामाग्री प्रयोग गर्न सकेन

en: No URI provided for panel launcher desktop file
ne: प्यानल सुरुआतकर्ता डेस्कटप फाइलका लागि कुनै युआरआई उपलब्ध छैन

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
ne: प्यानल सुरुआतकर्ता%s%s का लागि डेस्कटप फाइल %s खोल्न असक्षम

en: _Launch
ne: सुरुआत गर्नुहोस्

en: Key %s is not set, cannot load launcher
ne: कुञ्जी %s सेट भएको छैन, सुरुआतकर्ता लोड गर्न सकिँदैन

en: Could not save launcher
ne: सुरुआतकर्ता बचत गर्न सकेन

en: Add this launcher to _panel
ne: यस सुरुआतकर्तालाई प्यानलमा थप्नुहोस्

en: Add this launcher to _desktop
ne: यस सुरुआतकर्तालाई डेस्कटपमा थप्नुहोस्

en: _Entire menu
ne: पूरै मेनु

en: Add this as _drawer to panel
ne: प्यानलमा यसलाई ड्रअरका रूपमा थप्नुहोस्

en: Add this as _menu to panel
ne: प्यानलमा यसलाई मनुका रूपमा थप्नुहोस्

en: _Activate Screensaver
ne: स्क्रिनसेभर सक्रिय पार्नुहोस्

en: _Lock Screen
ne: पर्दामा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Could not connect to server
ne: सर्भरमा जडान गर्न सकेन

en: Lock Screen
ne: पर्दामा ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Protect your computer from unauthorized use
ne: तपाईँको कमप्युटरलाई अनधिकृत प्रयोगबाट बचाउनुहोस्

en: Log Out...
ne: लगआउट गर्नुहोस्...

en: Log out of this session to log in as a different user
ne: भिन्न प्रयोगकर्ताको रूपमा लगइन गर्न यस सत्रलाई लगआउट गर्नुहोस्

en: Run Application...
ne: अनुप्रयोग चलाउनुहोस्...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
ne: आदेश प्रविष्टि गरेर वा सूचीबाट छनौट गरेर अनुप्रयोग चलाउनुहोस्

en: Search for Files...
ne: ...फाइलहरू खोज्नुहोस्

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
ne: यस कम्प्युटरमा नाम वा सामाग्री अनुरूप कागजात र फोल्डर स्थापना गर्नुहोस्

en: Force Quit
ne: अन्त्य गर्न दवाब दिनुहोस्

en: Force a misbehaving application to quit
ne: एउटा अव्यवहारिक अनुप्रयोगलाई बन्द गर्न दवाब दिनुहोस्

en: Connect to Server...
ne: सर्भरमा जडान गर्नुहोस्...

en: Connect to a remote computer or shared disk
ne: साझा डिस्क वा टाढाको कम्प्युटरमा जडान गर्नुहोस्

en: Shut Down...
ne: बन्द गर्नुहोस्...

en: Shut down the computer
ne: कम्प्युटर बन्द गर्नुहोस्

en: Custom Application Launcher
ne: अनुप्रयोग सुरुआतकर्ता अनुकूल पार्नुहोस्

en: Create a new launcher
ne: नयाँ सुरुआतकर्ता सिर्जना गर्नुहोस्

en: Application Launcher...
ne: अनुप्रयोग सुरुआतकर्ता...

en: Copy a launcher from the applications menu
ne: अनुप्रयोग मेनुबाट सुरुआतकर्ता प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Separator
ne: विभाजक

en: A separator to organize the panel items
ne: प्यानल सामाग्री सङ्गठीत गर्ने विभाजक

en: A pop out drawer to store other items in
ne: अन्य सामाग्री भण्डारण गर्ने एउटा पप आउट ड्रअर

en: (empty)
ne: (खाली)

en: Find an _item to add to "%s":
ne: यस "%s" मा थपिने सामाग्रीलाई फेला पार्नुहोस्:

en: Add to Drawer
ne: ड्रअरमा थप्नुहोस्

en: Find an _item to add to the drawer:
ne: ड्रअरमा थपिने एउटा सामाग्रीलाई फेला पार्नुहोस्:

en: Add to Panel
ne: प्यानलमा थप्नुहोस्

en: Find an _item to add to the panel:
ne: प्यानलमा थपिने सामाग्रीलाई फेला पार्नुहोस्:

en: _Back
ne: पछाडि

en: "%s" has quit unexpectedly
ne:  "%s" अनपेक्षित रूपमा बन्द भएको छ

en: Panel object has quit unexpectedly
ne: प्यानल वस्तु अनपेक्षित रूपमा बन्द भएको छ

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
ne: तपाईँले एउटा प्यानल वस्तु पुन: लोड गरेमा, यो प्यानलमा स्वचालित रूपले पुन: थपिनेछ ।

en: _Don't Reload
ne: पुन: लोड नगर्नुहोस्

en: _Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
ne: प्यानलले "%s" लोडिङ गर्दा एउटा समस्या सामना गर्यो ।

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
ne: तपाईँ कन्फिगरेसनबाट एप्लेट मेट्न चाहनुहुन्छ ?

en: _Delete
ne: _मेट्नुहोस्

en: The MATE Panel
ne: जिनोम प्यानल

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
ne: अन्य अनुप्रयोग सुरुआत गर्न यो कार्यक्रम उत्तरदायी हुन्छ र उपयोगी विशेषता उपलब्ध गर्छ ।

en: Cannot delete this panel
ne: यस प्यानललाई मेट्न सकिँदैन

en: You must always have at least one panel.
ne: तपाईँसँग कम्तिमा पनि एउटा प्यानल सधैँ हुनुपर्छ ।

en: _Delete This Panel
ne: यस प्यानललाई मेट्नुहोस्...

en: _New Panel
ne: नयाँ प्यानल

en: A_bout Panels
ne: प्यानलका बारेमा

en: Application
ne: अनुप्रयोग

en: Application in Terminal
ne: टर्मिनलको अनुप्रयोग

en: Location
ne: स्थान

en: Choose an application...
ne: एउटा अनुप्रयोग रोज्नुहोस्...

en: Choose a file...
ne: एउटा फाइल रोज्नुहोस्...

en: Comm_and:
ne: आदेश:

en: _Location:
ne: स्थान:

en: The name of the launcher is not set.
ne: सुरुआतकर्ताको नाम सेट भएको छैन ।

en: Could not save directory properties
ne: डाइरेक्टरी गुण बचत गर्न सकेन

en: The name of the directory is not set.
ne: डाइरेक्टरीको नाम सेट भएको छैन ।

en: The command of the launcher is not set.
ne: सुरुआतकर्ताको आदेश सेट भएको छैन ।

en: The location of the launcher is not set.
ne: सुरुआतकर्ताको स्थान सेट भएको छैन ।

en: Could not display help document
ne: मद्दत कागजात प्रदर्शन गर्न सकेन

en: _Revert
ne: उल्टाउनुहोस्

en: _Type:
ne: प्रकार:

en: _Name:
ne: नाम:

en: Co_mment:
ne: टिप्पणी:

en: _Browse...
ne: ब्राउज गर्नुहोस्...

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
ne: अनुप्रयोगलाई अन्त्य गर्न दवाब दिन सञ्झ्यालमा क्लिक गर्नुहोस् । रद्द गर्न <ESC> थिच्नुहोस् ।

en: Force this application to exit?
ne: यस अनुप्रयोगलाई बाहिर पठाउन दवाब दिनुहुन्छ ?

en: Browse and run installed applications
ne: स्थापना गरिएका अनुप्रयोग ब्राउज गर्नुहोस् र चलाउनुहोस्

en: Access documents, folders and network places
ne: कागजात, फोल्डर र सञ्जाल स्थान पहुँच गर्नुहोस्

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
ne: डेस्कटप देखावट र व्यावहार परिवर्तन गर्नुहोस्, मद्दत प्राप्त गर्नुहोस्, वा लगआउट गर्नुहोस्

en: Applications
ne: अनुप्रयोग

en: _Edit Menus
ne: मेनु सम्पादन गर्नुहोस्

en: Main Menu
ne: मुख्य मेनु

en: Bookmarks
ne: बुकमार्कहरु

note: Translators: %s is a URI
en: Open '%s'
ne: '%s' खोल्नुहोस्

en: Removable Media
ne: हटाउन सकिने माध्यम

en: Network Places
ne: सञ्जाल स्थान

en: Open your personal folder
ne: तपाईँको व्यक्तिगत फोल्डर खोल्नुहोस्

[ctx: Desktop Folder]
note: Translators: Desktop is used here as in * "Desktop Folder" (this is not the Desktop * environment).
en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Open the contents of your desktop in a folder
ne: तपाईँको डेस्कटपको फोल्डरमा भएको सामाग्री खोल्नुहोस्

en: Computer
ne: कम्प्युटर

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ne: सबै स्थानीय र टाढाको डिस्कहरू र यो क्मप्युटरबाट पहुँचयोग्य फोल्डरहरू ब्राउज गर्नुहोस्

en: Network
ne: नेटवर्क,संजाल

en: Browse bookmarked and local network locations
ne: पुस्तकचिनो लगाइएको र स्थानीय सञ्जाल स्थानहरू ब्राउज गर्नुहोस्

en: Places
ne: स्थान

en: System
ne: प्रणाली

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log Out %s...
ne:  %s लगआउट गर्नुहोस्...

note: Translators: this string is used ONLY if you translated * "1" (msgctxt: "panel:showusername") to "1"
en: Log out %s of this session to log in as a different user
ne: भिन्न प्रयोगकर्ताका रूपमा लगइन गर्न यस सत्रको %s बन्द गर्नुहोस्

[ctx: Orientation]
en: Left
ne: बायाँ

[ctx: Orientation]
en: Right
ne: दायाँ

en: Drawer Properties
ne: ड्रअर गुण

en: Panel Properties
ne: प्यानल गुण

en: Some of these properties are locked down
ne: यी गुण मध्ये केहीलाई ताल्चा लगाइएको छ

en: _Icon:
ne: प्रतिमा:

en: _Orientation:
ne: अभिमूखीकरण:

en: _Size:
ne: साइज:

en: E_xpand
ne: विस्तार गर्नुहोस्

en: _Autohide
ne: स्वत: लुकाउनुहोस्

en: Show hide _buttons
ne: लुकेका बटन देखाउनुहोस्

en: Arro_ws on hide buttons
ne: लुकेका बटनका वाण

en: _None (use system theme)
ne: कुनै पनी होइन(प्रणाली विषयवस्तु प्रयोग गर्नुहोस्)

en: Solid c_olor
ne: निश्चित रङ

en: Pick a color
ne: एउटा रङ रोज्नुहोस्

en: <small>Transparent</small>
ne: <small>पारदर्शी</small>

en: <small>Opaque</small>
ne: <small>अपारदर्शी</small>

en: Co_lor:
ne: रङ:

en: S_tyle:
ne: शैली:

en: Background _image:
ne: पृष्ठभूमि छवि:

en: Select background
ne: पृष्ठभूमि चयन गर्नुहोस्

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Image Background Details
ne: छवि पृष्ठभूमि विवरण

en: _Tile
ne: टायल

en: _Scale
ne: स्केल

en: St_retch
ne: फैलाउनुहोस्

en: Rotate image when panel is _vertical
ne: प्यानल ठाडो हुदा छविलाई घुमाउनुहोस्

en: Could not open recently used document "%s"
ne: हालै प्रयोग गरिएका कागजात "%s" खोल्न सकेन

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
ne: यसलाई खोल्ने प्रयास गर्दा एउटा अज्ञात त्रुटि उत्पन्न भयो "%s" ।

en: Clear the Recent Documents list?
ne: हालको कागजातको सूची खाली गर्नुहुन्छ ?

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
ne: तपाईँले हालका कागजातको सूची खाली गरेमा, तपाईँले निम्न सामाग्री खाली गर्नुहुन्छ:
    • स्थानबाट सबै सामाग्री → हालका कागजात मेनु सामाग्री ।
    • सबै अनुप्रयगोका हालैका कागजात सूचीबाट सबै सामाग्री ।

en: Clear Recent Documents
ne: हालका कागजात खाली गर्नुहोस्

en: Recent Documents
ne: हालका कागजात

en: Clear all items from the recent documents list
ne: हालका कागजातको सूचीबाट सबै सामाग्री खाली गर्नुहोस्

en: Could not run command '%s'
ne: आदेश '%s' चलाउन सकेन

en: Could not convert '%s' from UTF-8
ne:  UTF-8 बाट '%s' रुपान्तरण गर्न सकेन

en: Choose a file to append to the command...
ne: आदेशमा थपिने फाइल रोज्नुहोस्...

en: Select an application to view its description.
ne: अनुप्रयोगको वर्णन हेर्न यसलाई चयन गर्नुहोस् ।

en: Will run command: '%s'
ne: आदेश चलाउने छ: '%s'

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
ne: चलाउने संवादमा छाडिएको (यूआरआई) सूची गलत ढाँचा (%d) वा लम्बाइ (%d) भएको थियो

en: Run Application
ne: अनुप्रयोग चलाउनुहोस्

en: _Run
ne: चलाउनुहोस्

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
ne: आदेश प्रविष्टि फिल्डमा चयन गरिएका अनुप्रयोग वा आदेश चलाउन यस बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Command icon
ne: आदेश प्रतिमा

en: The icon of the command to be run.
ne: चलाइने प्रतिमाको आदेश

en: Run in _terminal
ne: टर्मिनलमा चलाउनुहोस्

en: Select this box to run the command in a terminal window.
ne: टर्मिनल सञ्झ्यालमा आदेश चलाउन यस बाकसलाई चयन गर्नुहोस् ।

en: Run with _file...
ne: फाइलसँग चलाउनुहोस्...

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
ne: आदेश स्ट्रिङमा थपिने फाइलको नाम ब्राउज गर्न यस बटनमा क्लिक गर्नुहोस् ।

en: List of known applications
ne: परिचित अनुप्रयगोको सूची

en: Show list of known _applications
ne: परिचित अनुप्रयोगको सूची देखाउनुहोस्

en: _Force quit
ne: बन्द गर्न बल प्रयोग गर्नुहोस्

en: C_lear
ne: खाली गर्नुहोस्

en: D_on't Delete
ne: नमेट्नुहोस्

en: Specify an applet IID to load
ne: लोड गरिने एप्लेट IID निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
ne: एप्लेटको प्रारम्भिक साइज निर्दष्ट गर्नुहोस् (xx-सानो, मध्यम, ठूलो आदि ।)

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
ne: एप्लेटको प्रारम्भिक अभिमूमिखकरण नर्दिष्ट गर्नुहोस् (माथि, तल, बायाँ वा दायाँ)

[ctx: Size]
en: Small
ne: सानो

[ctx: Size]
en: Large
ne: ठूलो

en: Failed to load applet %s
ne: एप्लेट %s लोड गर्न असफल

note: This is an utility to easily test various applets
en: Test applet utility
ne: एप्लेट उपयोगिता जाँच गर्नुहोस्

en: _Applet:
ne: एप्लेट:

en: Hide Panel
ne: प्यानल लुकाउनुहोस्

en: Icon '%s' not found
ne: प्रतिमा '%s' फेला परेन

en: Could not execute '%s'
ne:  '%s' कार्यान्वयन गर्न सकेन

en: file
ne: फाइल

en: Home Folder
ne: गृह फोल्डर

note: Translators: this is the same string as the one found in * caja
en: File System
ne: फाइल प्रणाली

en: Search
ne: खोज

en: Open URL: %s
ne: यूआरएल खोल्नुहोस्: %s

en: Delete this drawer?
ne: यस ड्रअरलाई मेट्नुहुन्छ ?

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
ne: ड्रअर मेटिएको बेलामा, ड्रअर र यसका
    सेटिङ हराउछन् ।

en: Delete this panel?
ne: यस प्यानललाई मेट्नुहुन्छ ?

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
ne: प्यानल मेटिएको बेलामा, प्यानल र यसका
    सेटिङ हराउछन् ।
