mate-polkit 1.25.0 - en to am translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
am: የ ተሰጠውን ቅድሚያ መጣያ

en: Click the icon to drop all elevated privileges
am: ይጫኑ በ ምልክት ላይ ድሚያ ለ መጣል

en: Select user...
am: ተጠቃሚ መምረጫ...

en: _Cancel
am: _መሰረዣ

en: _Authenticate
am: _ማረጋገጫ

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
am: መተግበሪያ ተግባር ለ መፈጸም እየሞከረ ነው ቅድሚያ የሚፈልግ: ማረጋገጫ ያስፈልጋል በ ተጠቃሚዎች በ አንዱ ይህን ተግባር ለ መፈጸም

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
am: መተግበሪያ ተግባር ለ መፈጸም እየሞከረ ነው ቅድሚያ የሚፈልግ: ማረጋገጫ ያስፈልጋል ይህን ተግባር ለ መፈጸም

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
am: መተግበሪያ ተግባር ለ መፈጸም እየሞከረ ነው ቅድሚያ የሚፈልግ: ማረጋገጫ ያስፈልጋል በ ሱፐር ተጠቃሚ ይህን ተግባር ለ መፈጸም

en: _Password:
am: የ _መግቢያ ቃል:

en: <small><b>_Details</b></small>
am: <small><b>_ዝርዝሮች</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
am: <small><b>ተግባር:</b></small>

en: Click to edit %s
am: ለማረም ይጫኑ %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
am: <small><b>ሻጭ:</b></small>

en: Click to open %s
am: ለመክፈት ይጫኑ %s

en: Authenticate
am: ማረጋገጫ

en: _Password for %s:
am: የ _መግቢያ ቃል ለ %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
am: ማረጋገጫው አልተሳካም: እባክዎን እንደገና ይሞክሩ

en: Authentication dialog was dismissed by the user
am: የ ማረጋገጫው ንግግር በ ተጠቃሚው ተዘርዟል

en: PolicyKit Authentication Agent
am: የ አሰራር ጥቅል ማረጋገጫ ወኪል

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
am: የ አሰራር ጥቅል ማረጋገጫ ወኪል ለ ሜት ዴስክቶፕ
