mate-polkit 1.25.0 - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
ar: اسقط كل الصلاحيات المرفوعة

en: Click the icon to drop all elevated privileges
ar: انقر على الرّمز لإسقاط كل الصلاحيات

en: Select user...
ar: اختر مستخدمًا...

en: _Cancel
ar: أل_غ

en: _Authenticate
ar: ا_ستوثق

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
ar: يحاول أحد التطبيقات القيام بإجراء يتطلب صلاحيات. تحتاج للاستيثاق كأحد المستخدمين المذكورين أدناه للقيام بهذا الإجراء.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
ar: يحاول أحد التطبيقات القيام بإجراء يتطلب صلاحيات. تحتاج للاستيثاق للقيام بهذا الإجراء.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
ar: يحاول أحد التطبيقات القيام بإجراء يتطلب صلاحيات. تحتاج للاستيثاق كمستخدم فائق للقيام بهذا الإجراء.

en: _Password:
ar: _كلمة المرور:

en: <small><b>_Details</b></small>
ar: <small><b>ال_تفاصيل</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
ar: <small><b>الإجراء:</b></small>

en: Click to edit %s
ar: انقر لتحرير %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ar: <small><b>المزوّد:</b></small>

en: Click to open %s
ar: انقر لفتح %s

en: Authenticate
ar: استوثق

en: _Password for %s:
ar: _كلمة مرور %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
ar: لم تتم محاولتك للمصادقة. حاول مرة ثانية

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ar: المستخدم قام برفض لوحة المصادقة

en: PolicyKit Authentication Agent
ar: مدير الاستيثاق PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
ar: عميل الاستيثاق PolicyKit لسطح مكتب متّة
