mate-polkit 1.25.0 - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Select user...
bs: Odaberite korisnika...

en: _Password:
bs: _Šifra:

en: <small><b>_Details</b></small>
bs: <small><b>_Detalji</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
bs: <small><b>Radnja:</b></small>

en: Click to edit %s
bs: Kliknite da uredite %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
bs: <small><b>Prodavač:</b></small>

en: Click to open %s
bs: Kliknite da otvorite %s

en: _Password for %s:
bs: _Šifra za %s:
