mate-polkit 1.25.0 - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
ca: Treu tots els privilegis elevats

en: Click the icon to drop all elevated privileges
ca: Feu clic a la icona per treure tots els privilegis elevats

en: Select user...
ca: Seleccioneu l'usuari...

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Authenticate
ca: _Autentifica

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
ca: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se com a un dels usuaris d'aquí sota per a dur a terme l'acció.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
ca: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se per a dur a terme l'acció.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
ca: Una aplicació està intentant realitzar una acció que requereix privilegis. Cal autenticar-se com a superusuari per a dur a terme l'acció.

en: _Password:
ca: _Contrasenya:

en: <small><b>_Details</b></small>
ca: <small><b>_Detalls</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
ca: <small><b>Acció:</b></small>

en: Click to edit %s
ca: Feu clic per editar %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ca: <small><b>Proveïdor:</b></small>

en: Click to open %s
ca: Feu clic per obrir %s

en: Authenticate
ca: Autenticació

en: _Password for %s:
ca: _Contrasenya per a %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
ca: El vostre intent d'autenticació no va tenir èxit. Torneu-ho a intentar.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ca: El diàleg d'autenticació va ser acomiadat per l'usuari

en: PolicyKit Authentication Agent
ca: Agent d'autenticació PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
ca: Agent d'autenticació PolicyKit per a l'escriptori MATE
