mate-polkit 1.25.0 - en to cmn translation catalogue (15 entries)

en: Click the icon to drop all elevated privileges
cmn: 按下這個圖示放棄所有已提升的權限

en: Select user...
cmn: 選擇使用者…

en: _Authenticate
cmn: 驗證(_A)

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
cmn: 有應用程式試圖進行需要權限的動作。必須授權為下列使用者之一才能進行這個動作。

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
cmn: 有應用程式試圖進行需要權限的動作。必須獲得授權才能進行這個動作。

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
cmn: 有應用程式試圖進行需要權限的動作。必須授權為超級使用者才能進行這個動作。

en: _Password:
cmn: 密碼(_P):

en: <small><b>_Details</b></small>
cmn: <small><b>詳細資料(_D)</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
cmn: <small><b>動作:</b></small>

en: Click to edit %s
cmn: 按下這裡編輯 %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
cmn: <small><b>廠商:</b></small>

en: Click to open %s
cmn: 按一下來開啟 %s

en: Authenticate
cmn: 驗證

en: _Password for %s:
cmn: %s 的密碼(_P):

en: PolicyKit Authentication Agent
cmn: PolicyKit 驗證代理程式
