mate-polkit 1.25.0 - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
cs: Zruší všechna zvýšená oprávnění

en: Click the icon to drop all elevated privileges
cs: Kliknutím na ikonu zrušíte zvýšená oprávnění

en: Select user...
cs: Vybrat uživatele...

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Authenticate
cs: _Ověřit

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření jednoho z níže uvedených uživatelů.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
cs: Aplikace se pokouší provést akci, která vyžaduje oprávnění. K provedení této akce je vyžadováno ověření superuživatele.

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: <small><b>_Details</b></small>
cs: <small><b>_Podrobnosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
cs: <small><b>Akce:</b></small>

en: Click to edit %s
cs: Kliknutím upravíte %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
cs: <small><b>Dodavatel:</b></small>

en: Click to open %s
cs: Kliknutím otevřete %s

en: Authenticate
cs: Ověřit

en: _Password for %s:
cs: _Heslo %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
cs: Váš pokus ověřování byl neúspěšný. Prosím zkuste to znovu.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
cs: Dialogové ověřovací okno bylo zamítnuto uživatelem

en: PolicyKit Authentication Agent
cs: Ověřovací agent PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
cs: Ověřovací agent PolicyKit pro MATE Desktop
