mate-polkit 1.25.0 - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
el: Διαγράψτε όλα τα υψωμένα προνόμια

en: Click the icon to drop all elevated privileges
el: Πατήστε το εικονίδιο για να αναιρέσετε όλα τα ειδικά προνόμια

en: Select user...
el: Επιλογή χρήστη...

en: _Cancel
el: Α_κύρωση

en: _Authenticate
el: _Πιστοποίηση

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
el: Μια εφαρμογή προσπαθεί να εκτελέσει ενέργεια που απαιτεί προνόμια. Απαιτείται πιστοποίηση ενός από τους παρακάτω χρήστες για την εκτέλεση της ενέργειας.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
el: Μια εφαρμογή προσπαθεί να εκτελέσει ενέργεια που απαιτεί προνόμια. Απαιτείται πιστοποίηση για την εκτέλεση της ενέργειας.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
el: Μια εφαρμογή προσπαθεί να εκτελέσει ενέργεια που απαιτεί προνόμια. Απαιτείται πιστοποίηση υπερχρήστη για την εκτέλεση της ενέργειας.

en: _Password:
el: _Κωδικός:

en: <small><b>_Details</b></small>
el: <small><b>_Λεπτομέρειες</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
el: <small><b>Ενέργεια:</b></small>

en: Click to edit %s
el: Κάντε κλικ για να επεξεργαστείτε το %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
el: <small><b>Προμηθευτής:</b></small>

en: Click to open %s
el: Κάντε κλικ για να ανοίξετε το %s

en: Authenticate
el: Πιστοποίηση

en: _Password for %s:
el: _Συνθηματικό για %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
el: Η προσπάθεια ταυτοποίησης σας δεν ήταν επιτυχής. Παρακαλώ προσπαθήστε ξανά.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
el: Ο διάλογος ταυτοποίησης απορρίφθηκε από το χρήστη.

en: PolicyKit Authentication Agent
el: Πράκτορας πιστοποίησης PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
el: Πράκτορας πιστοποίησης PolicyKit για το MATE Desktop
