mate-polkit 1.25.0 - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Click the icon to drop all elevated privileges
et: Kõigist saadud õigustest loobumiseks klõpsa ikoonil

en: Select user...
et: Kasutaja valimine...

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Authenticate
et: _Autendi

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
et: Rakendus püüab läbi viia kasutajaõigusi nõudvat tegevust. Selle jaoks on tarvis läbi viia autentimine ühena allpool loetletud kasutajatest.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
et: Rakendus püüab läbi viia kasutajaõigusi nõudvat tegevust. Selle jaoks on tarvis läbi viia autentimine.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
et: Rakendus püüab läbi viia kasutajaõigusi nõudvat tegevust. Selle jaoks on tarvis läbi viia ülemkasutaja autentimine.

en: _Password:
et: _Parool:

en: <small><b>_Details</b></small>
et: <small><b>Ü_ksikasjad</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
et: <small><b>Tegevus:</b></small>

en: Click to edit %s
et: Vajuta %s muutmiseks

en: <small><b>Vendor:</b></small>
et: <small><b>Tootja:</b></small>

en: Click to open %s
et: Vajuta %s avamiseks

en: Authenticate
et: Autentimine

en: _Password for %s:
et: Kasutaja %s _parool:

en: PolicyKit Authentication Agent
et: Autentimisagent PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
et: MATE töölaua autentimisagent PolicyKit
