mate-polkit 1.25.0 - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
eu: Ezeztatu goi-mailako pribilegio guztiak

en: Click the icon to drop all elevated privileges
eu: Egin klik ikonoan lortutako lehentasun guztiak jaregiteko

en: Select user...
eu: Hautatu erabiltzailea...

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: _Authenticate
eu: _Autentifikatu

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
eu: Aplikazio bat baimena behar duen ekintza bat lantzen saiatzen ari da. Ekintza hau lantzeko, azpiko erabiltzaileetako bat bezala autentifikatu behar da.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
eu: Aplikazio bat baimena behar duen ekintza bat lantzen saiatzen ari da. Ekintza hau lantzeko, autentifikatu egin behar da.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
eu: Aplikazio bat baimena behar duen ekintza bat lantzen saiatzen ari da. Ekintza hau lantzeko, supererabiltzaile gisa autentifikatu behar da.

en: _Password:
eu: _Pasahitza:

en: <small><b>_Details</b></small>
eu: <small><b>_Xehetasunak</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
eu: <small><b>Ekintza:</b></small>

en: Click to edit %s
eu: Egin klik %s editatzeko

en: <small><b>Vendor:</b></small>
eu: <small><b>Hornitzailea:</b></small>

en: Click to open %s
eu: Egin klik %s irekitzeko

en: Authenticate
eu: Autentifikatu

en: _Password for %s:
eu: %s(r)en _pasahitza:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
eu: Autentifikatzeko zure saioak huts egin du. Mesedez, saia zaitez berriro.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
eu: Erabiltzaileak baztertu du autentfikatzeko elkarrizketa leihoa

en: PolicyKit Authentication Agent
eu: PolicyKit autentifikatzeko agentea

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
eu: PolicyKit Autentifikazio Agentea MATE Desktop-erako
