mate-polkit 1.25.0 - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
fi: Hylkää kaikki korotetut oikeudet

en: Click the icon to drop all elevated privileges
fi: Napsauta kuvaketta kaikkien korotettujen oikeuksien hylkäämiseksi

en: Select user...
fi: Valitse käyttäjä...

en: _Cancel
fi: _Peru

en: _Authenticate
fi: _Tunnistaudu

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
fi: Sovellus yrittää suorittaa etuoikeuksia vaativan toiminnon. Sen suorittaminen vaatii tunnistautumista jonakuna alla olevista käyttäjistä.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
fi: Sovellus yrittää suorittaa etuoikeuksia vaativan toiminnon. Sen suorittaminen vaatii tunnistautumista.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
fi: Sovellus yrittää suorittaa etuoikeuksia vaativan toiminnon. Sen suorittaminen vaatii tunnistautumista pääkäyttäjänä.

en: _Password:
fi: _Salasana:

en: <small><b>_Details</b></small>
fi: <small><b>_Tiedot</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
fi: <small><b>Toiminto:</b></small>

en: Click to edit %s
fi: Muokkaa kohdetta %s napsauttamalla

en: <small><b>Vendor:</b></small>
fi: <small><b>Valmistaja:</b></small>

en: Click to open %s
fi: Avaa %s napsauttamalla

en: Authenticate
fi: Tunnistaudu

en: _Password for %s:
fi: Käyttäjän %s _salasana:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
fi: Todennus ei onnistunut. Yritä uudelleen.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
fi: Käyttäjä hylkäsi todennusikkunan

en: PolicyKit Authentication Agent
fi: PolicytKit-tunnistautumisohjelma

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
fi: PolicyKit-tunnistautumisagentti MATE-työpöydälle
