mate-polkit 1.25.0 - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
he: מחק את כל ההרשאות הגבוהות.

en: Click the icon to drop all elevated privileges
he: יש ללחוץ על הסמל כדי למחוק את כל ההרשאות הגבוהות

en: Select user...
he: בחר משתמש

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Authenticate
he: _אימות

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
he: היישום מנסה לבצע פעולה שדורשת הרשאות. נדרש אימות כאחד המשתמשים למטה כדי לבצע את פעולה זאת.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
he: היישום מנסה לבצע פעולה שדורשת הרשאות. נדרש אימות כדי לבצע את פעולה זאת.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
he: היישום מנסה לבצע פעולה שדורשת הרשאות. נדרש אימות של כמנהל המערכת כדי לבצע את פעולה זאת.

en: _Password:
he: _סיסמה:

en: <small><b>_Details</b></small>
he: <small><b>_פרטים</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
he: <small><b>פעולה:</b></small>

en: Click to edit %s
he: לחץ לעריכת %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
he: <small><b>ספק:</b></small>

en: Click to open %s
he: לחץ לפתיחת %s

en: Authenticate
he: אימות

en: _Password for %s:
he: _סיסמה עבור %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
he: ניסיון האימות לא בוצע בהצלחה. אנא נסה שנית.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
he: חלון האימות נסגר על ידי המשתמש.

en: PolicyKit Authentication Agent
he: סוכן האימון PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
he: סוכן האימון PolicyKit עבור שולחן העבודה MATE
