mate-polkit 1.25.0 - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
hr: Spusti sve podignute povlastice

en: Click the icon to drop all elevated privileges
hr: Klikni sličicu za ispuštanje svih povišenih povlastica

en: Select user...
hr: Odaberi korisnika...

en: _Cancel
hr: _Opozovi

en: _Authenticate
hr: _Ovjeri

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
hr: Program pokušava izvesti radnju koja zahtijeva povlastice. Potrebno je niže izvršiti ovjeru u svojstvu jednog od korisnika za izvođenje te radnje.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
hr: Program pokušava izvesti radnju koja zahtijeva povlastice. Potrebna je ovjera za izvođenje te radnje.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
hr: Program pokušava izvesti radnju koja zahtijeva povlastice. Potrebna je ovjera u svojstvu natkorisnika za izvođenje te radnje.

en: _Password:
hr: _Zaporka:

en: <small><b>_Details</b></small>
hr: <small><b>_Pojedinosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
hr: <small><b>Radnja:</b></small>

en: Click to edit %s
hr: Klikni za uređivanje %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
hr: <small><b>Isporučitelj:</b></small>

en: Click to open %s
hr: Klikni za otvaranje %s

en: Authenticate
hr: Ovjeri

en: _Password for %s:
hr: _Zaporka za %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
hr: Tvoj pokušaj ovjere bio je neuspješan. Molimo pokušaj iznova.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
hr: Dijaloški okvir ovjere napušten je od strane korisnika

en: PolicyKit Authentication Agent
hr: Programski izvršitelj pravila ovjere

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
hr: Programski izvršitelj pravila ovjere za radno okruženje MATE
