mate-polkit 1.25.0 - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
hu: Minden megemelt jogosultság eldobása

en: Click the icon to drop all elevated privileges
hu: Kattintson az ikonra a megemelt jogosultságok eldobásához

en: Select user...
hu: Válasszon felhasználót…

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Authenticate
hu: _Hitelesítés

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
hu: Egy alkalmazás olyan műveletet próbál végrehajtani, amely speciális jogosultságot igényel. A következő felhasználók egyikeként való hitelesítés szükséges a művelet végrehajtásához.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
hu: Egy alkalmazás olyan műveletet próbál végrehajtani, amely speciális jogosultságot igényel. A művelet végrehajtásához hitelesítés szükséges.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
hu: Egy alkalmazás olyan műveletet próbál végrehajtani, amely speciális jogosultságot igényel. Adminisztrátorként való hitelesítés szükséges a művelet végrehajtásához.

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: <small><b>_Details</b></small>
hu: <small><b>_Részletek</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
hu: <small><b>Művelet:</b></small>

en: Click to edit %s
hu: Kattintson %s művelet jogosultságbeállításainak módosításához

en: <small><b>Vendor:</b></small>
hu: <small><b>Gyártó:</b></small>

en: Click to open %s
hu: Kattintson %s megnyitásához

en: Authenticate
hu: Hitelesítés

en: _Password for %s:
hu: %s jel_szava:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
hu: Az azonosítási kísérlet sikertelen volt. Próbálja újra.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
hu: A hitelesítési párbeszédablakot a felhasználó bezárta

en: PolicyKit Authentication Agent
hu: PolicyKit hitelesítési ügynök

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
hu: PolicyKit hitelesítési ügynök a MATE Desktophoz
