mate-polkit 1.25.0 - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
hy: Դադարեցնել բոլոր բարձրացված արտոնությունները

en: Click the icon to drop all elevated privileges
hy: Սեղմեք պատկերակը թողնել բոլոր բարձր արտոնությունները

en: Select user...
hy: Ընտրել օգտվողին...

en: _Cancel
hy: _Չեղարկել

en: _Authenticate
hy: _Վավերացնել

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
hy: Դիմումը փորձում է կատարել որևէ գործողություն, որը պահանջում արտոնություններ։ Նույնականացումը որպես օգտվողներից մեկը պահանջվում ներքևում այս գործողությունը կատարել։

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
hy: Դիմումը փորձում է կատարել որևէ գործողություն, որը պահանջում արտոնություններ։ Նույնականացումը պահանջվում է կատարել այս գործողությունը։

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
hy: Դիմումը փորձում է կատարել որևէ գործողություն, որը պահանջում արտոնություններ։ Նույնականացումը որպես գեր օգտագործող պահանջվում է կատարել այս գործողությունը։

en: _Password:
hy: _Գաղտնաբառ

en: <small><b>_Details</b></small>
hy: <small><b>_Մանրամասն</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
hy: <small><b>Գործողություն:</b></small>

en: Click to edit %s
hy: Սեղմեք խմբագրել %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
hy: <small><b>Վաճառող:</b></small>

en: Click to open %s
hy: Սեղմեք բացել %s

en: Authenticate
hy: Վավերացնել

en: _Password for %s:
hy: _Գաղտնաբառ %s համար։

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
hy: Ձեր նույնականացման փորձը անհաջող էր։ Խնդրում եմ կրկին փորձեք։

en: Authentication dialog was dismissed by the user
hy: Նույնականացնել օգտատիրոջ կողմից ազատված երկխոսությունը

en: PolicyKit Authentication Agent
hy: PolicyKit Նույնականացման գործակալը

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
hy: PolicyKit Նույնականացման գործակալը MATE աշխատանքային սեղանի համար
