mate-polkit 1.25.0 - en to ie translation catalogue (19 entries)

en: Drop all elevated privileges
ie: Dechargear omni privilegies elevat

en: Click the icon to drop all elevated privileges
ie: Fa un clic por renunciar omni privilegies elevat

en: Select user...
ie: Selecter un usator...

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Authenticate
ie: _Autenticar

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
ie: Un application pena far un action que besona privilegies. Un autentication quam un del usatores a infra es besonat por far ti action.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
ie: Un application pena far un action que besona privilegies. Un autentication es besonat por far ti action.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
ie: Un application pena far un action que besona privilegies. Un autentication quam li superusator es besonat por far ti action.

en: _Password:
ie: _Contrasigne:

en: <small><b>_Details</b></small>
ie: <small><b>_Detallies</b></small>

en: Click to edit %s
ie: Fa un clic por modificar %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ie: <small><b>Venditor:</b></small>

en: Click to open %s
ie: Fa un clic por aperter %s

en: Authenticate
ie: Autenticar

en: _Password for %s:
ie: _Contrasigne por %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
ie: Vor pena autenticar se ne successat. Ples repenar denov.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ie: Dialog de autentication esset anullat per li usator

en: PolicyKit Authentication Agent
ie: Agente de autentication PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
ie: Agente de autentication PolicyKit por ambientie MATE
