mate-polkit 1.25.0 - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
kk: Барлық көтерме привилегияларын тастау

en: Click the icon to drop all elevated privileges
kk: Барлық көтерме привилегияларын тастау үшін таңбашаға шертіңіз

en: Select user...
kk: Пайдаланушыны таңдау...

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Authenticate
kk: _Аутентификация

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
kk: Қолданба привилегияларды талап ететін әрекетті орындау талабын жасап тұр. Бұл әрекетті орындау үшін төмендегі пайдаланушылардың біреуі ретінде аутентификациялау керек.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
kk: Қолданба привилегияларды талап ететін әрекетті орындау талабын жасап тұр. Бұл әрекетті орындау үшін аутентификациялау керек.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
kk: Қолданба привилегияларды талап ететін әрекетті орындау талабын жасап тұр. Бұл әрекетті орындау үшін супер пайдаланушы ретінде аутентификациялау керек.

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: <small><b>_Details</b></small>
kk: <small><b>_Ақпараты</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
kk: <small><b>Әрекет:</b></small>

en: Click to edit %s
kk: %s түзету үшін шертіңіз

en: <small><b>Vendor:</b></small>
kk: <small><b>Шығарушы:</b></small>

en: Click to open %s
kk: %s ашу үшін шертіңіз

en: Authenticate
kk: Аутентификация

en: _Password for %s:
kk: %s _паролі:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
kk: Сіздің аутентификация талабыңыз сәтсіз аяқталды. Қайталап көріңіз.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
kk: Пайдаланушы аутентификация сұхбатын тайдырған

en: PolicyKit Authentication Agent
kk: PolicyKit аутентификация агенті

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
kk: MATE жұмыс үстелі үшін PolicyKit аутентификация агенті
