mate-polkit 1.25.0 - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Select user...
ky: Колдонуучуну тандаңыз...

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: _Authenticate
ky: _Автордоштурулуу

en: _Password:
ky: _Сырсөзү:

en: <small><b>Action:</b></small>
ky: <small><b>Аракет:</b></small>

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ky: <small><b>Иштетүүчүсү:</b></small>

en: Authenticate
ky: Аутентификация

en: _Password for %s:
ky: %s колдонуучунун сырсөзү:
