mate-polkit 1.25.0 - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
lt: Atsisakyti visų gautų privilegijų

en: Click the icon to drop all elevated privileges
lt: Spustelėję piktogramą atsisakysite visų gautų privilegijų

en: Select user...
lt: Pasirinkite naudotoją...

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Authenticate
lt: _Patvirtinti tapatybę

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
lt: Programa siekia atlikti veiksmą, kuriam reikia privilegijų. Norint atlikti šį veiksmą reikia patvirtinti vieno iš žemiau pateiktų naudotojų tapatybę.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
lt: Programa siekia atlikti veiksmą, kuriam reikia privilegijų. Norint atlikti šį veiksmą reikia patvirtinti tapatybę.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
lt: Programa siekia atlikti veiksmą, kuriam reikia privilegijų. Norint atlikti šį veiksmą reikia patvirtinti administratoriaus tapatybę.

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: <small><b>_Details</b></small>
lt: <small><b>_Išsamiau</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
lt: <small><b>Veiksmas:</b></small>

en: Click to edit %s
lt: Spustelėkite norėdami taisyti %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
lt: <small><b>Pardavėjas:</b></small>

en: Click to open %s
lt: Spustelėkite, norėdami atverti %s

en: Authenticate
lt: Nustatyti tapatybę

en: _Password for %s:
lt: Naudotojo %s _slaptažodis:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
lt: Jūsų tapatybės patvirtinimo bandymas buvo nesėkmingas. Prašome bandyti dar kartą.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
lt: Tapatybės patvirtinimo dialogas buvo atmestas naudotojo

en: PolicyKit Authentication Agent
lt: PolicyKit tapatybės nustatymo agentas

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
lt: PolicyKit tapatybės nustatymo agentas MATE darbalaukiui
