mate-polkit 1.25.0 - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Click the icon to drop all elevated privileges
lv: Nospiediet ikonu, lai atbrīvotots no visām dotajām privilēģijām.

en: Select user...
lv: Izvēlieties lietotāju...

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Authenticate
lv: _Autentificēt

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
lv: Aplikācija cenšas veikt darbības, kuras pieprasa privilēģijas. Lai veiktu šo darbību ir nepieciešams autentificēties ar kādu no sekojošajiem lietotājiem.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
lv: Aplikācija cenšas veikt darbības, kuras pieprasa privilēģijas. Lai veiktu darbību, ir nepieciešama autentifikācija.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
lv: Aplikācija cenšas veikt darbības, kuras pieprasa privilēģijas. Lai veiktu šo darbību, ir nepieciešama super lietotāja autentifikācija.

en: _Password:
lv: _Parole:

en: <small><b>_Details</b></small>
lv: <small><b>_Detaļas</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
lv: <small><b>Darbība:</b></small>

en: Click to edit %s
lv: Nospied, lai labotu %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
lv: <small><b>Pārdevējs:</b></small>

en: Click to open %s
lv: Nospied, lai atvērtu %s

en: Authenticate
lv: Apliecināt

en: _Password for %s:
lv: %s _Parole:

en: PolicyKit Authentication Agent
lv: PolicyKot Apliecinājuma Aģents
