mate-polkit 1.25.0 - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
ms: Gugurkan semua kelayakan tertinggi

en: Click the icon to drop all elevated privileges
ms: Klik pada ikon untuk menggugurkan semua kelayakan tertinggi

en: Select user...
ms: Pilih pengguna...

en: _Cancel
ms: _Batal

en: _Authenticate
ms: S_ahihkan

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
ms: Satu aplikasi cuba membuat tindakan yang memerlukan kelayakan. Pengesahihan adalah salah satu dari pengguna di bawah diperlukan untuk membuat tindakan ini.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
ms: Satu aplikasi cuba membuat tindakan yang memerlukan kelayakan. Pengesahihan diperlukan untuk membuat tindakan ini.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
ms: Satu aplikasi cuba membuat tindakan yang memerlukan kelayakan. Pengesahihan dari pengguna sebagai pengguna super diperlukan untuk membuat tindakan ini.

en: _Password:
ms: _Kata Laluan:

en: <small><b>_Details</b></small>
ms: <small><b>_Perincian</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
ms: <small><b>Tindakan:</b></small>

en: Click to edit %s
ms: Klik untuk sunting %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
ms: <small><b>Pembekal:</b></small>

en: Click to open %s
ms: Klik untuk buka %s

en: Authenticate
ms: Sahihkan

en: _Password for %s:
ms: _Kata laluan untuk %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
ms: Percubaan pengesahihan tidak berjaya. Sila cuba lagi.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
ms: Dialog pengesahihan telah dibuang oleh pengguna

en: PolicyKit Authentication Agent
ms: Ejen Pengesahihan PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
ms: Ejen pengesahihan PolicyKit untuk Desktop MATE
