mate-polkit 1.25.0 - en to nb translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
nb: Fjern alle forhøyede rettigheter

en: Click the icon to drop all elevated privileges
nb: Klikk på ikonet for å fjerne alle forhøyede rettigheter

en: Select user...
nb: Velg bruker …

en: _Cancel
nb: _Avbryt

en: _Authenticate
nb: _Autentiser

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere som en av brukerene under for å utføre denne handlingen.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere deg for å utføre denne handlingen.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
nb: Et program prøver å utføre en handling som krever rettigheter. Du må autentisere som superbruker for å utføre denne handlingen.

en: _Password:
nb: _Passord:

en: <small><b>_Details</b></small>
nb: <small><b>_Detaljer</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
nb: <small><b>Handling:</b></small>

en: Click to edit %s
nb: Klikk for å redigere %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
nb: <small><b>Leverandør:</b></small>

en: Click to open %s
nb: Klikk for å åpne %s

en: Authenticate
nb: Autentiser

en: _Password for %s:
nb: _Passord for %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
nb: Ditt godkjenningsforsøk var mislykket. Prøv igjen.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
nb: Godkjennelsesdialog ble fjernet av brukeren

en: PolicyKit Authentication Agent
nb: Agent for fodkjennelsesprogrammet PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
nb: Godkjennelsesprogrammet PolicyKit for MATE-skrivebordet
