mate-polkit 1.25.0 - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Select user...
ne: प्रयोगकर्ता छान्नुहोस्...

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Authenticate
ne: प्रमाणीकरण गर्नुहोस्

en: _Password:
ne: पासवर्ड:

en: Click to edit %s
ne: %s सम्पादन गर्न क्लिक गर्नुहोस्

en: Click to open %s
ne: %s खोल्न क्लिक गर्नुहोस्
