mate-polkit 1.25.0 - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Drop all elevated privileges
nl: Laat alle verhoogde rechten vervallen

en: Click the icon to drop all elevated privileges
nl: Klik op het pictogram om alle verhoogde rechten te laten vervallen

en: Select user...
nl: Gebruiker selecteren...

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Authenticate
nl: Authenti_ceren

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
nl: Een programma probeert een actie uit te voeren die bepaalde rechten vereist. Authenticatie als een van de onderstaande gebruikers is noodzakelijk om deze actie uit te voeren.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
nl: Een programma probeert een actie uit te voeren die bepaalde rechten vereist. Authenticatie is noodzakelijk om deze actie uit te voeren.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
nl: Een programma probeert een actie uit te voeren die bepaalde rechten vereist. Authenticatie als de rootgebruiker is noodzakelijk om deze actie uit te voeren.

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: <small><b>Action:</b></small>
nl: <small><b>Actie:</b></small>

en: Click to edit %s
nl: Klik om %s te bewerken

en: <small><b>Vendor:</b></small>
nl: <small><b>Leverancier:</b></small>

en: Click to open %s
nl: Klik om %s te openen

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: _Password for %s:
nl: _Wachtwoord voor %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
nl: Uw authenticatiepoging is niet geslaagd. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
nl: Dialoogvenster voor authenticatie werd weggeklikt door de gebruiker

en: PolicyKit Authentication Agent
nl: PolicyKit Authenticatie-agent

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
nl: PolicyKit Authenticatie-agent voor de MATE-werkomgeving
