mate-polkit 1.25.0 - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
oc: Abandonar totes los privilègis obtenguts

en: Click the icon to drop all elevated privileges
oc: Clicatz sus l'icòna per abandonar totes los privilègis obtenguts

en: Select user...
oc: Seleccionar un utilizaire...

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: _Authenticate
oc: S'_autentificar

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
oc: Una aplicacion ensaja d'efectuar una accion que necessita de privilègis. Per efectuar aquesta accion, un utilizaire de la lista çaijós se deu autentificar.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
oc: Una aplicacion ensaja d'efectuar una accion que necessita de privilègis. Per efectuar aquesta accion, es necessari de s'autentificar.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
oc: Una aplicacion ensaja d'efectuar una accion que necessita de privilègis. Per efectuar aquesta accion, l'utilizaire principal se deu autentificar.

en: _Password:
oc: Sen_hal :

en: <small><b>_Details</b></small>
oc: <small><b>_Detalhs</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
oc: <small><b>Accion :</b></small>

en: Click to edit %s
oc: Clicatz per modificar %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
oc: <small><b>Provesidor :</b></small>

en: Click to open %s
oc: Clicatz per dobrir %s

en: Authenticate
oc: S'autentificar

en: _Password for %s:
oc: Se_nhal per %s :

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
oc: Vòstra temptativa d'identificacion a pas capitat. Ensajatz tornamai.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
oc: La fenèstra d'autentificacion es estada regetada per l'utilizaire

en: PolicyKit Authentication Agent
oc: Agent d'autentificacion de PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
oc: Agent d'autentificacion PolicyKit per MATE Desktop
