mate-polkit 1.25.0 - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Click the icon to drop all elevated privileges
or: ସମସ୍ତ ଉନ୍ନତ ଅଧିକାରଗୁଡ଼ିକୁ ପକାଇବା ପାଇଁ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: Select user...
or: ଚାଳକ ବାଛନ୍ତୁ...

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Authenticate
or: ବୈଧିକ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_A)

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।ନିମ୍ନଲିଖିତ ଚାଳକମାନଙ୍କ ମଧ୍ଯରୁ ଜଣକୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାଧିକୃତ କରାହୋଇଛି।

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ।

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ମୂଖ୍ୟ ଚାଳକ ଭାବରେ ବୈଧିକୃତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: <small><b>_Details</b></small>
or: <small><b>ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ (_D)</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
or: <small><b>କାର୍ଯ୍ୟ:</b></small>

en: Click to edit %s
or: %s କୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: <small><b>Vendor:</b></small>
or: <small><b>ବିକ୍ରେତା:</b></small>

en: Click to open %s
or: %s କୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଦବାନ୍ତୁ

en: Authenticate
or: ପ୍ରମାଣିତ କରନ୍ତୁ

en: _Password for %s:
or: %s ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ (_P):

en: PolicyKit Authentication Agent
or: PolicyKit ବୈଧିକରଣ ସଦସ୍ୟ
