mate-polkit 1.25.0 - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Click the icon to drop all elevated privileges
pa: ਸਭ ਵਧਾਏ ਅਧਿਕਾਰ ਹਟਾਉਣ ਲਈ ਆਈਕਾਨ ਉੱਤੇ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ

en: Select user...
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਚੁਣੋ...

en: _Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ(_C)

en: _Authenticate
pa: ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ(_A)

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਇੱਕ ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਦੀ ਕੋਸ਼ਿਸ਼ ਕਰ ਰਹੀ ਹੈ, ਜਿਸ ਲਈ ਅਧਿਕਾਰਾਂ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ। ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਲਈ ਹੇਠ ਦਿੱਤੇ ਯੂਜ਼ਰਾਂ ਵਿੱਚੋਂ ਇੱਕ ਵਾਂਗ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਵੋ।

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਇੱਕ ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਦੀ ਕੋਸ਼ਿਸ਼ ਕਰ ਰਹੀ ਹੈ, ਜਿਸ ਲਈ ਅਧਿਕਾਰਾਂ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ। ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਲਈ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ।

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
pa: ਐਪਲੀਕੇਸ਼ਨ ਇੱਕ ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਦੀ ਕੋਸ਼ਿਸ਼ ਕਰ ਰਹੀ ਹੈ, ਜਿਸ ਲਈ ਅਧਿਕਾਰਾਂ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ। ਕਾਰਵਾਈ ਕਰਨ ਲਈ ਸੁਪਰ ਯੂਜ਼ਰਾਂ ਵਾਂਗ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਵੋ।

en: _Password:
pa: ਪਾਸਵਰਡ(_P):

en: <small><b>_Details</b></small>
pa: <small><b>ਵੇਰਵਾ(_D)</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
pa: <small><b>ਐਕਸ਼ਨ:</b></small>

en: Click to edit %s
pa: %s ਸੋਧਣ ਲਈ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ

en: <small><b>Vendor:</b></small>
pa: <small><b>ਵੇਂਡਰ:</b></small>

en: Click to open %s
pa: %s ਖੋਲ੍ਹਣ ਲਈ ਕਲਿੱਕ ਕਰੋ

en: Authenticate
pa: ਪਰਮਾਣਿਤ

en: _Password for %s:
pa: %s ਲਈ ਪਾਸਵਰਡ(_P):

en: PolicyKit Authentication Agent
pa: ਪਾਲਸੀਕਿੱਟ ਪਰਮਾਣਕਿਤਾ ਏਜੰਟ
