mate-polkit 1.25.0 - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
sk: Zahodiť všetky zvýšené práva

en: Click the icon to drop all elevated privileges
sk: Kliknite na ikonu, aby sa zahodili zvýšené práva

en: Select user...
sk: Vybrať používateľa...

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Authenticate
sk: _Overiť totožnosť

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sk: Program sa pokúša vykonať operáciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto operácie je vyžadované overenie totožnosti niektorého z uvedených používateľov.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sk: Program sa pokúša vykonať operáciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto operácie je vyžadované overenie totožnosti.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sk: Program sa pokúša vykonať operáciu, ktorá vyžaduje práva. Na vykonanie tejto operácie je vyžadované overenie totožnosti superpoužívateľa.

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: <small><b>_Details</b></small>
sk: <small><b>Po_drobnosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sk: <small><b>Operácia:</b></small>

en: Click to edit %s
sk: Kliknite pre úpravu %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sk: <small><b>Dodávateľ:</b></small>

en: Click to open %s
sk: Kliknite pre otvorenie %s

en: Authenticate
sk: Overenie totožnosti

en: _Password for %s:
sk: _Heslo používateľa %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sk: Váš pokus o overenie totožnosti bol neúspešný. Prosím, skúste to znovu.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sk: Dialógové okno s overením totožnosti bolo zrušené používateľom.

en: PolicyKit Authentication Agent
sk: Agent PolicyKit na overovanie totožnosti

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
sk: PolicyKit Authentication Agent pre MATE Desktop
