mate-polkit 1.25.0 - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
sq: Hidhni të gjitha privilegjet e ngritura

en: Click the icon to drop all elevated privileges
sq: Klikoni ikonën për të hequr të gjitha privilegjet e ngritura

en: Select user...
sq: Zgjidhni përdoruesin...

en: _Cancel
sq: _Anulo

en: _Authenticate
sq: _Autentikimi

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sq: Një aplikacion po përpiqet të kryejë një veprim që kërkon privilegje. Vërtetim si një nga përdoruesit më poshtë kërkohet për të kryer këtë veprim.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sq: Një aplikacion po përpiqet të kryejë një veprim që kërkon privilegje. Vërtetim kërkohet për të kryer këtë veprim.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sq: Një aplikacion po përpiqet të kryejë një veprim që kërkon privilegje. Vërtetim si përdorues super kërkohet për të kryer këtë veprim.

en: _Password:
sq: _Fjalëkalimi:

en: <small><b>_Details</b></small>
sq: <small><b>_Detaje</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sq: <small><b>Veprim:</b></small>

en: Click to edit %s
sq: Kliko për redaktim %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sq: <small><b>Shitës:</b></small>

en: Click to open %s
sq: Kliko për hapje %s

en: Authenticate
sq: Autentikuar

en: _Password for %s:
sq: _Fjalëkalimi për %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sq: Përpjekja juaj për vërtetim nuk ishte e suksesshme. Ju lutemi provoni përsëri.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sq: Dialogu i vërtetimit u hodh poshtë nga përdoruesi

en: PolicyKit Authentication Agent
sq: Agjenti Vërtetimit Politikës

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
sq: Agjenti Vërtetimit Politikës për MATE Desktop
