mate-polkit 1.25.0 - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
sr: Одбаци све високе повластице

en: Click the icon to drop all elevated privileges
sr: Притисните на иконицу да одбаците све високе повластице

en: Select user...
sr: Изабери корисника...

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Authenticate
sr: Потврди _идентитет

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да потврдите да сте један од наведених корисника за извршавање ове радње.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да потврдите идентитет за извршавање ове радње.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sr: Једна апликација покушава да изврши радњу која захтева извесна овлашћења. Морате да се представите као администратор за извршавање ове радње.

en: _Password:
sr: _Лозинка:

en: <small><b>_Details</b></small>
sr: <small><b>_Појединости</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sr: <small><b>Радња:</b></small>

en: Click to edit %s
sr: Притисните да уредите „%s“

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sr: <small><b>Продавац:</b></small>

en: Click to open %s
sr: Притисните да отворите „%s“

en: Authenticate
sr: Потврди идентитет

en: _Password for %s:
sr: _Лозинка за %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sr: Ваш покушај потврђивања идентитета није успео. Покушајте поново.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sr: Корисник је одбацио прозорче потврђивања идентитета

en: PolicyKit Authentication Agent
sr: Агент потврђивања идентитета Прибор политике

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
sr: Прибор политике је агент за потврђивање идентитета за Мејтову радну површ
