mate-polkit 1.25.0 - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
sv: Släpp alla förhöjda behörigheter

en: Click the icon to drop all elevated privileges
sv: Klicka på ikonen för att släppa alla upphöjda privilegier

en: Select user...
sv: Välj användare...

en: _Cancel
sv: _Avbryt

en: _Authenticate
sv: A_utentisera

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sv: Ett program försöker genomföra en åtgärd som kräver privilegier. Autentisering som en av användarna nedan krävs för att genomföra denna åtgärd.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sv: Ett program försöker genomföra en åtgärd som kräver privilegier. Autentisering krävs för att genomföra denna åtgärd.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sv: Ett program försöker genomföra en åtgärd som kräver privilegier. Autentisering som superanvändaren krävs för att genomföra denna åtgärd.

en: _Password:
sv: _Lösenord:

en: <small><b>_Details</b></small>
sv: <small><b>_Detaljer</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sv: <small><b>Åtgärd:</b></small>

en: Click to edit %s
sv: Klicka för att redigera %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sv: <small><b>Leverantör:</b></small>

en: Click to open %s
sv: Klicka för att öppna %s

en: Authenticate
sv: Autentisera

en: _Password for %s:
sv: _Lösenord för %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sv: Autentiseringen misslyckades. Prova igen.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sv: Autentiserings dialogen blev avvisade av användaren

en: PolicyKit Authentication Agent
sv: Autentiseringsagent för PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
sv: PolicyKit autentiseringsagent för MATE skrivbordsmiljön
