mate-polkit 1.25.0 - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
th: ยกเลิกสิทธิ์ที่ได้เพิ่มขึ้นมา

en: Click the icon to drop all elevated privileges
th: คลิกไอคอนเพื่อยกเลิกสิทธิ์ที่ได้เพิ่มขึ้นมา

en: Select user...
th: เลือกผู้ใช้...

en: _Cancel
th: _ยกเลิก

en: _Authenticate
th: _ยืนยันตัวบุคคล

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
th: มีโปรแกรมพยายามจะทำปฏิบัติการที่ต้องอาศัยสิทธิ์พิเศษ ซึ่งต้องยืนยันตัวบุคคลว่าเป็นผู้ใช้คนใดคนหนึ่งต่อไปนี้ก่อนที่จะทำได้

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
th: มีโปรแกรมพยายามจะทำปฏิบัติการที่ต้องอาศัยสิทธิ์พิเศษ ซึ่งต้องยืนยันตัวบุคคลก่อนที่จะทำได้

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
th: มีโปรแกรมพยายามจะทำปฏิบัติการที่ต้องอาศัยสิทธิ์พิเศษ ซึ่งต้องยืนยันตัวบุคคลว่าเป็นผู้ดูแลระบบก่อนที่จะทำได้

en: _Password:
th: รหัส_ผ่าน:

en: <small><b>_Details</b></small>
th: <small><b>_รายละเอียด</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
th: <small><b>การกระทำ:</b></small>

en: Click to edit %s
th: คลิกเพื่อแก้ไข %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
th: <small><b>ผู้จำหน่าย:</b></small>

en: Click to open %s
th: คลิกเพื่อเปิด %s

en: Authenticate
th: ยืนยันตัวบุคคล

en: _Password for %s:
th: _รหัสผ่านสำหรับ %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
th: การพยายามยืนยันตัวบุคคลของคุณไม่สำเร็จ กรุณาลองใหม่อีกครั้ง

en: Authentication dialog was dismissed by the user
th: กล่องโต้ตอบการยืนยันตัวบุคคลถูกยกเลิกโดยผู้ใช้

en: PolicyKit Authentication Agent
th: ตัวกลางสำหรับยืนยันตัวบุคคล PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
th: ตัวกลางสำหรับยืนยันตัวบุคคล PolicyKit สำหรับพื้นโต๊ะของ MATE
