mate-polkit 1.25.0 - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
uk: Скинути всі підвищені привілеї

en: Click the icon to drop all elevated privileges
uk: Кнапайте на піктограмі для скидання всіх підвищених привілеїв

en: Select user...
uk: Оберіть користувача...

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Authenticate
uk: _Розпізнати

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібне розпізнання від ймення одного з перелічених нижче користувачів.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібне розпізнання.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
uk: Програма намагається виконати дію, яка потребує додаткових привілеїв. Для виконання цієї дії потрібне розпізнання користувача root.

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: <small><b>_Details</b></small>
uk: <small><b>_Відомості</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
uk: <small><b>Дія:</b></small>

en: Click to edit %s
uk: Натисніть, щоб змінити %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
uk: <small><b>Виробник:</b></small>

en: Click to open %s
uk: Натисніть, щоб відкрити %s

en: Authenticate
uk: Розпізнати

en: _Password for %s:
uk: _Пароль користувача %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
uk: Ваша спроба розпізнання не вдалася. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
uk: Діалог розпізнання було відкинуто користувачем

en: PolicyKit Authentication Agent
uk: Агент розпізнання PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
uk: Агент розпізнання PolicyKit для стільниці MATE
