mate-polkit 1.25.0 - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
gl: Eliminar todos os privilexios elevados

en: Click the icon to drop all elevated privileges
gl: Prema na icona para eliminar todos os privilexios elevados

en: Select user...
gl: Seleccione un usuario...

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: _Authenticate
gl: _Autenticar

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
gl: Unha aplicación tentou levar a cabo unha acción que require privilexios. Requírese a autenticación como un dos usuarios de embaixo para levar a cabo esta acción.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
gl: Unha aplicación tentou levar a cabo unha acción que require privilexios. Requírese a autenticación para levar a cabo esta acción.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
gl: Unha aplicación tentou levar a cabo unha acción que require privilexios. Requírese a autenticación como un superusuario para levar a cabo esta acción.

en: _Password:
gl: _Contrasinal:

en: <small><b>_Details</b></small>
gl: <small><b>_Detalles</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
gl: <small><b>Acción:</b></small>

en: Click to edit %s
gl: Prema para editar %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
gl: <small><b>Provedor:</b></small>

en: Click to open %s
gl: Prema para abrir %s

en: Authenticate
gl: Autenticar

en: _Password for %s:
gl: _Contrasinal para %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
gl: O seu intento de autenticación fracasou. Ténteo de novo.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
gl: O dialogo de autenticación foi rexeitado polo usuario

en: PolicyKit Authentication Agent
gl: Axente de autenticación PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
gl: Axente de autenticación PolicyKit para o escritorio MATE
