mate-polkit 1.25.0 - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Drop all elevated privileges
sl: Preklic vseh posebnih dovoljenj

en: Click the icon to drop all elevated privileges
sl: Kliknite na ikono za preklic vseh posebnih dovoljenj

en: Select user...
sl: Izbor uporabnika ...

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Authenticate
sl: _Overi

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as one of the users below is required to perform this action.
sl: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva posebna dovoljenja. Dejanje lahko odobrijo izpisani uporabniki.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication is required to perform this action.
sl: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva posebna dovoljenja. Za izvedbo dejanja je zahtevana overitev.

en: An application is attempting to perform an action that requires privileges. Authentication as the super user is required to perform this action.
sl: Program poskuša izvesti dejanje, ki zahteva posebna dovoljenja. Dejanje je mogoče izvesti le s skrbniškim dovoljenjem.

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: <small><b>_Details</b></small>
sl: <small><b>_Podrobnosti</b></small>

en: <small><b>Action:</b></small>
sl: <small><b>Dejanje:</b></small>

en: Click to edit %s
sl: Kliknite za urejanje %s

en: <small><b>Vendor:</b></small>
sl: <small><b>Ponudnik:</b></small>

en: Click to open %s
sl: Kliknite za odpiranje %s

en: Authenticate
sl: Overi

en: _Password for %s:
sl: _Geslo za %s:

en: Your authentication attempt was unsuccessful. Please try again.
sl: Poskus overitve ni uspel. Poskusite ponovno.

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sl: Overitveno pogovorno okno je bilo preklicano s strani uporabnika

en: PolicyKit Authentication Agent
sl: Posrednik overjanja PolicyKit

en: PolicyKit Authentication Agent for the MATE Desktop
sl: Posrednik overitve PolicyKit za namizje MATE
