mate-polkit 1.25.0 - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: Select user...
uz: Foydalanuvchi tanlash...

en: _Cancel
uz: _Bekor qilish

en: _Authenticate
uz: _Tasdiqlash

en: _Password:
uz: _Maxfiy so'z:

en: Authenticate
uz: Tasdiqlash
