mate-power-manager 1.25.0 - en to af translation catalogue (20 entries)

en: _About
af: _Aangaande

en: _Help
af: _Hulp

en: Details
af: Detail

en: History
af: Geskiedenis

en: _Close
af: _Sluit

en: Actions
af: Aksies

en: Display
af: Vertoon

en: Notification Area
af: Meldingsarea

en: General
af: Algemeen

en: Rate
af: Koers

en: Value
af: Waarde

en: Image
af: Prent

en: Description
af: Beskrywing

en: Unknown
af: Onbekend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Device
af: Toestel

en: Type
af: Tipe

en: _Preferences
af: _Voorkeure

en: Empty
af: Leeg
