mate-power-manager 1.25.0 - en to az translation catalogue (19 entries)

en: _About
az: _Haqqında

en: _Help
az: _Yardım

en: Details
az: Təfərruatlar

en: History
az: Keçmiş

en: _Close
az: _Bağla

en: Actions
az: Gedişatlar

en: Display
az: Göstər

en: Notification Area
az: Bildiriş Sahəsi

en: General
az: Ümumi

en: Never
az: Qətiyyən

en: Value
az: Qiymət

en: Image
az: Rəsm

en: Description
az: İzahat

en: Unknown
az: Naməlum

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Device
az: Avadanlıq

en: Type
az: Növ

en: _Preferences
az: _Seçimlər
