mate-power-manager 1.25.0 - en to br translation catalogue (22 entries)

en: _About
br: _Diwar-benn

en: _Help
br: _Skoazell

en: Details
br: Munudoù

en: History
br: Roll-istor

en: _Close
br: _Serriñ

en: Actions
br: Gwezhioù

en: Display
br: Skrammañ

en: Notification Area
br: Maez kelaouiñ

en: General
br: Hollek

en: This program can only be used by the root user
br: Gant un arveriad gwrizhienn hepken e vez graet gant ar goulev-mañ.

en: Never
br: Morse

en: Value
br: Gwerzh

en: Image
br: Skeudenn

en: Description
br: Deskrivadur

en: Unknown
br: Dianav

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Device
br: Trobarzhell

en: Type
br: Rizh

en: _Preferences
br: _Gwellvezioù

en: Poor
br: Paour

en: Empty
br: Goullo
