mate-power-manager 1.25.0 - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: _About
bs: _O

en: _Help
bs: _Pomoć

en: Details
bs: Detalji

en: History
bs: Historija

en: _Close
bs: _Zatvori

en: Actions
bs: Radnje

en: Display
bs: Prikaz

en: Notification Area
bs: Obavještajna zona

en: General
bs: Općenito

en: Never
bs: Nikad

en: Rate
bs: Stopa

en: Value
bs: Vrijednost

en: Image
bs: Slika

en: Description
bs: Opis

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Device
bs: Uređaj

en: Type
bs: Tip

en: _Preferences
bs: _Postavke

en: Poor
bs: Slab
