mate-power-manager 1.25.0 - en to crh translation catalogue (18 entries)

en: _About
crh: _Aqqında

en: _Help
crh: _Yardım

en: Details
crh: Tafsilât

en: History
crh: Geçmiş

en: _Close
crh: _Qapat

en: Display
crh: Gösterim

en: Notification Area
crh: Bildirim Mıntıqası

en: General
crh: Umumiy

en: Blank screen
crh: Boş ekran

en: Never
crh: Asla

en: Value
crh: Qıymet

en: Image
crh: Suret

en: Description
crh: Betimleme

en: Unknown
crh: Bilinmey

en: Device
crh: Aygıt

en: Type
crh: Tür

en: _Preferences
crh: _Tercihler

en: Empty
crh: Boş
