mate-power-manager 1.25.0 - en to cs translation catalogue (398 entries)

en: Power Manager Brightness Applet
cs: Applet Správce napájení pro nastavení jasu

en: Adjusts laptop panel brightness.
cs: Upravuje jas displeje notebooku.

en: Cannot connect to mate-power-manager
cs: Nelze se připojit ke Správci napájení

en: Cannot get laptop panel brightness
cs: Nelze zjistit jas displeje notebooku

en: LCD brightness : %d%%
cs: Jas LCD: %d%%

en: Power Manager is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
cs: Správce napájení je svobodný software; můžete jej dále šířit a/nebo upravovat za podmínek licence GNU General Public License v podobě, v jaké ji vydala Free Software Foundation; a to buď ve verzi 2 této licence nebo (dle vaší volby) v libovolné novější verzi.

en: Power Manager is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
cs: Správce napájení je šířen ve víře, že bude užitečný, ale BEZ JAKÝCHKOLIV ZÁRUK, a to i bez předpokládané záruky na PRODEJNOST nebo VHODNOST PRO KONKRÉTNÍ ÚČEL.  Více podrobností najdete přímo v licenci GNU General Public License .

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
cs: Kopii GNU General Public License jste měl(a) obdržet spolu s tímto programem; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software Foundation, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: About Power Manager Brightness Applet
cs: O appletu Správce napájení pro nastavení jasu

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2006 Benjamin Canou
    Copyright © 2011-2021 vývojáři MATE

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Brightness Applet Factory
cs: Generátor appletu nastavení jasu

en: Brightness Applet
cs: Nastavení jasu

en: Power Manager Inhibit Applet
cs: Zákaz šetření energií

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
cs: Umožňuje uživateli zakázat automatické šetření energií.

en: Automatic sleep inhibited
cs: Zakázáno automatické uspávání

en: Automatic sleep enabled
cs: Povoleno automatické uspávání

en: Manual inhibit
cs: Manuální zákaz

en: About Power Manager Inhibit Applet
cs: O appletu Správce šetření energií

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
    Copyright © 2011-2021 vývojáři MATE

en: Inhibit Applet Factory
cs: Generátor appletu zákazu šetření energií

en: Inhibit Applet
cs: Zákaz šetření energií

en: Power Manager
cs: Správce napájení

en: Power management daemon
cs: Démon správy napájení

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
cs: Zda při neaktivním stavu počítač uspat na disk, uspat do paměti či nedělat nic

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
cs: Jakým způsobem uspat počítač, když není používán.

en: Battery critical low action
cs: Kriticky nízký stav baterie

en: The action to take when the battery is critically low.
cs: Akce, která má být provedena, pokud je úroveň nabití baterie kriticky nízká.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
cs: Zda provést akci při napájení z baterie, když bylo předtím víko zavřeno při napájení ze sítě

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
cs: Zda se má provést akce při napájení z baterie (např. uspat počítač při zavření víka), když bylo ještě předtím víko zavřeno při napájení ze sítě.

en: UPS critical low action
cs: Akce při kriticky nízkém stavu záložního zdroje

en: The action to take when the UPS is critically low.
cs: Akce, která má být provedena, pokud je záložní zdroj na kriticky nízké úrovni.

en: UPS low power action
cs: Akce při nízkém stavu baterie záložního zdroje

en: The action to take when the UPS is low.
cs: Akce, která má být provedena při nízkém stavu baterie záložního zdroje.

en: Allow backlight brightness adjustment
cs: Povolit úpravu jasu podsvícení

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
cs: Zda automaticky upravit jas obrazovky při přechodu mezi síťovým napájení a napájením z baterie.

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
cs: Zeslabit jas podsvícení při napájení z baterie

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
cs: Zda má být zeslaben jas podsvícení při napájení z baterie.

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
cs: Zeslabit jas podsvícení klávesnice při napájení z baterie

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
cs: Pokud zařízení dosponuje podsvícením klávesnice, měl by být jas snížen, pakliže je počítač napájen z baterie

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
cs: Jas podsvícení klávesnice při napájení ze sítě.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
cs: Nastavení podsvícení klávesnice, při napájení ze sítě. Platné hodnoty se jsou mezi 0 a 100 procenty.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
cs: O kolik procent se má snížit podsvícení klávesnice, při napájení z baterie.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
cs: Procentuální snížení podsvícení klávesnice, při napájení z baterie. Například, pokud je nastaveno na "60", podsvícení bude sníženo o 40%, při napájení z baterie. Platné hodnoty se pohybují mezi 0 a 100 procenty.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
cs: O kolik procent se má snížit podsvícení klávesnice v nečinnosti.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
cs: Procentuální snížení podsvícení klávesnice v nečinnosti. Například, pokud je nastaveno na "60", podsvícení bude sníženo o 40% v nečinnosti. Platné hodnoty se pohybují mezi 0 a 100 procenty.

en: The brightness of the screen when idle
cs: Jas obrazovky během nečinnosti

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
cs: Jas displeje notebooku během nečinného sezení. Používáno pouze, máte-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
cs: Ztmavit obrazovku po době nečinnosti při napájení z baterie

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
cs: Zda se má ztmavit obrazovka, je-li sezení delší dobu nečinné při napájení z baterie.

en: The default amount of time to dim the screen after idle
cs: Doba prodlevy v sekundách před ztmavením obrazovky, když je sezení nečinné

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
cs: Doba prodlevy v sekundách před ztmavením obrazovky, když je sezení nečinné.

en: LCD dimming amount when on battery
cs: Míra ztmavení LCD při napájení z baterie

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
cs: O kolik ztmavit jas displeje při napájení z baterie. Možné jsou hodnoty v rozsahu 0 až 100.

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
cs: Ztmavit obrazovku po době nečinnosti při napájení ze sítě

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
cs: Zda se má ztmavit obrazovka, je-li sezení delší dobu nečinné při napájení ze sítě.

en: Method used to blank screen on AC
cs: Metoda mazání obrazovky při napájení ze sítě

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
cs: Metoda DPMS použitá k mazání obrazovky, když je zapojeno napájení.

en: Method used to blank screen on battery
cs: Metoda mazání obrazovky při napájení z baterie

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
cs: DPMS metoda mazání obrazovky při napájení z baterie.

en: LCD brightness when on AC
cs: Jas LCD při napájení ze sítě

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
cs: Jas displeje při napájení ze sítě. Možné jsou hodnoty v rozsahu 0.0 až 100.0.

en: Suspend button action
cs: Akce při stisknutí tlačítka režimu spánku

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
cs: Akce při stisku uspávacího tlačítka.

en: Hibernate button action
cs: Akce tlačítka uspání počítače na disk

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
cs: Akce při stisku hibernačního tlačítka.

en: Power button action
cs: Akce tlačítka napájení

en: The action to take when the system power button is pressed.
cs: Akce při stisku vypínacího tlačítka.

en: Laptop lid close action on battery
cs: Akce uzavření víka notebooku při napájení z baterie

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
cs: Akce při zavření víka notebooku při napájení z baterie.

en: Laptop lid close action when on AC
cs: Akce uzavření víka notebooku při napájení ze sítě

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
cs: Akce při zavření víka notebooku při napájení ze sítě.

en: Whether to use time-based notifications
cs: Kdy zobrazit oznamovací ikonu

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
cs: Zda mají být používána upozornění založená na čase. Je-li nastaveno negativně, budou používány procentuální změny, což může pomoci v případě vadného ACPI BIOS.

en: Check CPU load before sleeping
cs: Před uspáním zkontrolovat zatížení procesoru

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
cs: Zda se má zkontrolovat zátěž procesoru před zahájením nečinnosti.

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
cs: Zda má být při uspávání připojována a odpojována síť aplikací NetworkManager.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
cs: Zda má NetworkManager před uspáním odpojit síť a po probuzení ji zase připojit.

en: Use mate-screensaver lock setting
cs: Používat nastavení zamykání šetřiče obrazovky MATE

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
cs: Zda používat nastavení mate-screensaver ke zjištění, jestli má být obrazovka uzamčena při uspání počítače nebo obrazovky.

en: Lock screen when blanked
cs: Uzamknout obrazovku při jejím smazání

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
cs: Zda má být obrazovka uzamčena při vypnutí. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto lock_use_screensaver_settings.

en: Lock screen on suspend
cs: Uzamknout obrazovku při uspání do paměti

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
cs: Zda má být po probuzení počítače z uspání do paměti uzamčena obrazovka. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto lock_use_screensaver.

en: Lock screen on hibernate
cs: Uzamknout obrazovku při uspání počítače na disk

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
cs: Zda má být po probuzení počítače z uspání na disk uzamčena obrazovka. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto lock_use_screensaver.

en: Lock GNOME keyring on sleep
cs: Při usnutí uzamknout klíčenku GNOME

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
cs: Zda při uspání do paměti neboli RAM, uzamknout klíčenku GNOME. Klíčenka se při probuzení odemkne.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
cs: Zda při uspání na disk neboli hibernaci, uzamknout klíčenku GNOME. Klíčenka se při probuzení odemkne.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
cs: Zda se má v případě poškozené baterie zobrazovat varování

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
cs: Zda se má v případě poškozené baterie zobrazovat varování.

en: Notify when AC adapter is disconnected
cs: Upozornit na odpojení síťového adaptéru

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
cs: Zda má být uživatel upozorněn na odpojení síťového adaptéru.

en: Notify when fully charged
cs: Upozornit na plné dobití

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
cs: Zda se má zobrazit varování při plně nabité baterii.

en: Notify on a sleep failure
cs: Upozornit na chybu při uspání

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
cs: Zda se má zobrazit varování, jestliže uspání do paměti nebo na disk selhalo.

en: The URI to show to the user on sleep failure
cs: Adresa URI, která se zobrazí uživateli při chybě

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
cs: Pokud se nezdaří uspání počítače, lze uživateli zobrazit tlačítko pro řešení situace. Pokud jej nechcete zobrazovat, nechte pole prázdné.

en: Notify on a low power
cs: Upozornit při nízkém nabití

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
cs: Zda se má zobrazit varování při téměř vybité baterii.

en: Notify on low capacity of mouse battery
cs: Upozornit na nízkou kapacitu baterie myši

en: Whether we should show the history data points
cs: Zda mají být zobrazována data z historie

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
cs: Zda mají být zobrazována data z historie v okně statistiky.

en: Whether we should smooth the history data
cs: Zda mají být data historie v grafu vyhlazována

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
cs: Zda mají být data historie v grafu vyhlazována.

en: The default graph type to show for history
cs: Výchozí typ grafu pro zobrazení historie

en: The default graph type to show in the history window.
cs: Výchozí typ grafu pro zobrazení v okně historie.

en: The maximum time displayed for history
cs: Nejdelší čas pro zobrazení historie

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
cs: Maximální délka času zobrazená na ose X grafu historie.

en: Whether we should show the stats data points
cs: Zda má být zobrazována statistika datových bodů

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
cs: Zda má být zobrazována statistika datových bodů v okně statistiky.

en: Whether we should smooth the stats data
cs: Zda mají být data statistiky vyhlazována

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
cs: Zda mají být data statistiky v grafu vyhlazována.

en: The default graph type to show for stats
cs: Výchozí typ grafu pro zobrazení statistik

en: The default graph type to show in the stats window.
cs: Výchozí typ grafu pro zobrazení v okně statistik.

en: The index of the page number to show by default
cs: Index čísel stránek zobrazit ve výchozím nastavení

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
cs: Index čísla stránky zobrazený ve výchozím nastavení, který je použit k návratu na správnou stránku.

en: The ID of the last device selected
cs: ID posledního vybraného zařízení

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
cs: Identifikátor posledního zařízení, který je použit k návratu ke správnému zařízení.

en: Percentage considered low
cs: Procento považované za nízké

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
cs: Procento nabití baterie považované za nízké. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: Percentage considered critical
cs: Procento považované za kritické

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
cs: Procento nabití baterie považované za kritické. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: Percentage action is taken
cs: Je vykonána akce založená na procentech

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
cs: Procento nabití baterie, při kterém je provedena kritická akce. Používáno pouze, není-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: The time remaining when low
cs: Zbývající čas při nízkém stavu

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
cs: Zbývající čas v sekundách, je-li baterie téměř vybitá. Používáno pouze, je-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: The time remaining when critical
cs: Zbývající čas při kritickém stavu

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
cs: Zbývající čas v sekundách, je-li baterie v kriticky nízkém stavu. Používáno pouze, pokud je zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: The time remaining when action is taken
cs: Zbývající čas při vykonání akce

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
cs: Zbývající čas v sekundách, než se provede akce při kriticky nízkém stavu baterie. Používáno pouze, je-li zaškrtnuto use_time_for_policy.

en: Sleep timeout computer when on battery
cs: Čas pro uspání počítače při napájení z baterie

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se počítač pokusí přejít do režimu spánku, je-li napájen z baterie.

en: Sleep timeout computer when on AC
cs: Čas pro uspání počítače při napájení ze sítě

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se počítač pokusí přejít do režimu spánku, je-li napájen ze sítě.

en: Sleep timeout computer when on UPS
cs: Čas pro uspání počítače při napájení ze záložního zdroje

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se počítač pokusí přejít do režimu spánku, je-li napájen ze záložního zdroje.

en: Sleep timeout display when on AC
cs: Čas pro uspání displeje při napájení ze sítě

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se displej pokusí přejít do režimu spánku, je-li napájen ze sítě.

en: Sleep timeout display when on battery
cs: Čas pro uspání displeje při napájení z baterie

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se displej pokusí přejít do režimu spánku, je-li počítač napájen z baterie.

en: Sleep timeout display when on UPS
cs: Čas pro uspání displeje při napájení ze záložního zdroje

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
cs: Doba prodlevy v sekundách před tím, než se displej pokusí přejít do režimu spánku, je-li počítač napájen ze záložního zdroje.

en: If sounds should be used
cs: Zda má být používán zvuk

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
cs: Zda se má přehrát zvuk při kriticky nízkém stavu nabití nebo při zákazu šetření energií.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
cs: Zda by měly být v kontextové nabídce zobrazené položky pro předvolby a statistiky

en: When to show the notification icon
cs: Kdy zobrazit oznamovací ikonu

en: Display options for the notification icon.
cs: Zobrazovat možnosti pro ikonu upozornění.

en: Power Management
cs: Správa napájení

en: Configure power management
cs: Nastavit správu napájení

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;power;management;preferences;settings;
cs: MATE;napájení;správa;předvolby;nastavení;

en: Power Statistics
cs: Statistika napájení

en: Observe power management
cs: Sledovat správu napájení

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Graph type:
cs: Typ grafu:

en: Data length:
cs: Délka dat:

en: There is no data to display.
cs: Nelze zobrazit žádná data.

en: Use smoothed line
cs: Použít vyhlazenou křivku

en: Show data points
cs: Zobrazovat v datech bod

en: History
cs: Historie

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Power Management Preferences
cs: Nastavení správy napájení

en: Make Default
cs: Nastavit jako výchozí

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Put computer to _sleep when inactive for:
cs: U_spat počítač, když se nepoužívá:

en: When laptop lid is cl_osed:
cs: Zavřete-li _víko notebooku:

en: Actions
cs: Akce

en: Put _display to sleep when inactive for:
cs: Uspat _displej, když se nepoužívá:

en: Set display _brightness to:
cs: Nastavit _jas displeje na:

en: Di_m display when idle
cs: Zt_mavit displej při nečinnosti

en: Display
cs: Zobrazit

en: On AC Power
cs: Síťový provoz

en: When battery po_wer is critically low:
cs: Při téměř vybité _baterii:

en: _Reduce backlight brightness
cs: Zeslabit _jas podsvícení

en: _Reduce keyboard backlight
cs: Ze_slabit podsvícení klávesnice

en: Keyboard | Keyboards
cs[0]: Klávesnice
cs[1]: Klávesnice
cs[2]: Klávesnice
cs[3]: Klávesnice

en: On Battery Power
cs: Bateriový provoz

en: When UPS power is l_ow:
cs: Při téměř vybitém zá_ložním zdroji:

en: When UPS power is _critically low:
cs: Je-li k_riticky nízký stav záložního zdroje:

en: On UPS Power
cs: Provoz ze záložního zdroje

en: When the power _button is pressed:
cs: Stisknete-li tlačítko _napájení:

en: When the _suspend button is pressed:
cs: Stisknete-li tlačítko u_spání do paměti:

en: _Never display an icon
cs: _Nikdy nezobrazovat ikonu

en: _Only display an icon when battery power is low
cs: Z_obrazit ikonu pouze, když je baterie málo nabitá

en: Only display an icon when charging or _discharging
cs: Zobrazit _ikonu pouze, když se baterie nabíjí nebo vybíjí

en: Only display an icon when a battery is p_resent
cs: Zobrazit ikonu pouze, je-li přítomna _baterie

en: _Always display an icon
cs: _Vždy zobrazit ikonu

en: Notification Area
cs: Oznamovací oblast

en: General
cs: Všeobecné

en: Set the current brightness
cs: Nastavit stávající jas

en: Get the current brightness
cs: Získat stávající jas

en: Get the number of brightness levels supported
cs: Získat počet podporovaných úrovní jasu

en: MATE Power Manager Backlight Helper
cs: Pomoc s podsvícením ve Správci napájení MATE

en: No valid option was specified
cs: Nebyla specifikována žádná platná volba

en: No backlights were found on your system
cs: Ve vašem systému nebylo nalezeno žádné podsvícení

en: Could not get the value of the backlight
cs: Nebylo možné získat hodnotu úrovně podsvícení

en: Could not get the maximum value of the backlight
cs: Nebylo možné získat maximální hodnotu úrovně podsvícení

en: This program can only be used by the root user
cs: Tento program může být použit pouze uživatelem root

en: This program must only be run through pkexec
cs: Tento program může být spuštěn jedině přes pkexec

en: Could not set the value of the backlight
cs: Nebylo možné nastavit hodnotu úrovně podsvícení

en: Unknown time
cs: Neznámý čas

en: %i minute | %i minutes
cs[0]: %i minuta
cs[1]: %i minuty
cs[2]: %i minut
cs[3]: %i minut

en: %i hour | %i hours
cs[0]: %i hodina
cs[1]: %i hodiny
cs[2]: %i hodin
cs[3]: %i hodin

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin
cs[3]: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut
cs[3]: minut

note: Translators: This is %.1f Watts
en: %.1fW
cs: %.1f W

note: Translators: This is %.1f Volts
en: %.1fV
cs: %.1f V

en: Show version of installed program and exit
cs: Zobrazit verzi nainstalovaného programu a skončit

en: Exit after a small delay (for debugging)
cs: Ukončit po malé prodlevě (pro účely ladění programu)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
cs: Ukončit poté, co se načte správce (pro účely ladění programu)

en: MATE Power Manager
cs: Správce napájení MATE

en: Battery is very low
cs: Kriticky nízký stav baterie

en: Power plugged in
cs: Napájení bylo připojeno

en: Power unplugged
cs: Napájení odpojeno

en: Lid has opened
cs: Víko bylo otevřeno

en: Lid has closed
cs: Víko bylo zavřeno

en: Battery is low
cs: Nízký stav baterie

en: Battery is full
cs: Baterie je nabitá

en: Suspend started
cs: Započato uspávání

en: Resumed
cs: Obnovený

en: Suspend failed
cs: Uspání selhalo

en: Computer failed to suspend.
cs: Selhalo uspání počítače do paměti.

en: Failed to suspend
cs: Selhalo uspání do paměti

en: Computer failed to hibernate.
cs: Selhalo uspání počítač na disk.

en: Failed to hibernate
cs: Selhalo uspání na disk

en: Failure was reported as:
cs: Selhání bylo nahlášeno jako:

en: Visit help page
cs: Navštívit stránku nápovědy

en: Display DPMS activated
cs: Správa napájení displeje aktivní

en: On battery power
cs: Při napájení z baterie

en: Laptop lid is closed
cs: Víko notebooku zavřeno

en: Power Information
cs: Informace o napájení

en: Battery may be broken
cs: Baterie může být poškozena

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
cs: Baterie má velmi malou kapacitu (%1.1f%%), což znamená, že může být stará nebo poškozená.

en: Battery Charged | Batteries Charged
cs[0]: Baterie nabita
cs[1]: Baterie nabity
cs[2]: Baterie nabity
cs[3]: Baterie nabity

en: Battery Discharging
cs: Baterie se vybíjí

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
cs: Zbývá %s provozu na baterie (%.0f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
cs: %s se vybíjí (%.0f%%)

en: UPS Discharging
cs: Záložní zdroj se vybíjí

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
cs: Zbývá %s provozu na záložní zdroj (%.0f%%)

en: Battery low
cs: Nízký stav baterie

en: Laptop battery low
cs: Baterie notebooku je téměř vybitá

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
cs: Zbývá přibližně <b>%s</b> (%.0f%%)

en: UPS low
cs: Záložní zdroj je téměř vybitý

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
cs: Zbývá vám přibližně <b>%s</b> výkonu záložního zdroje (%.0f%%)

en: Mouse battery low
cs: Baterie v myši je téměř vybitá

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
cs: Bezdrátová myš je téměř vybitá (%.0f%%)

en: Keyboard battery low
cs: Baterie v klávesnici je téměř vybitá

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
cs: Bezdrátová klávesnice je téměř vybitá (%.0f%%)

en: PDA battery low
cs: Baterie v PDA je téměř vybitá

en: PDA is low in power (%.0f%%)
cs: PDA je téměř vybité (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
cs: Baterie mobilního telefonu je téměř vybitá

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
cs: Mobilní telefon je téměř vybitý (%.0f%%)

en: Media player battery low
cs: Baterie přenosného přehrávače je téměř vybitá

en: Media player is low in power (%.0f%%)
cs: Přenosný přehrávač je téměř vybitý (%.0f%%)

en: Tablet battery low
cs: Baterie tabletu je téměř vybitá

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
cs: Tablet je téměř vybitý (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
cs: Baterie připojeného počítače je téměř vybitá

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
cs: Připojený počítač je téměř vybitý (%.0f%%)

en: Battery critically low
cs: Kriticky nízký stav baterie

en: Laptop battery critically low
cs: Kriticky nízký stav baterie notebooku

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
cs: Připojte svůj síťový adaptér, abyste zabránili ztrátě dat.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač nepřipojíte k napájení, bude velmi brzy uspán do paměti.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač nepřipojíte k napájení, bude velmi brzy uspán na disk.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
cs: Pokud počítač nepřipojíte k napájení, bude velmi brzy vypnut.

en: UPS critically low
cs: Kriticky nízký stav záložního zdroje

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
cs: Zbývá vám přibližně <b>%s</b> výkonu záložního zdroje (%.0f%%). Obnovte napájení z elektrické sítě, abyste předešli ztrátě dat.

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Bezdrátová myš je téměř vybitá (%.0f%%). Jestliže ji nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Bezdrátová klávesnice je téměř vybitá (%.0f%%). Jestliže ji nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: PDA je téměř vybité (%.0f%%). Jestliže jej nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Mobilní telefon je téměř vybitý (%.0f%%). Jestliže jej nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Připojený počítač je téměř vybitý (%.0f%%). Jestliže jej nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
cs: Tablet je téměř vybitý (%.0f%%). Jestliže jej nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
cs: Připojený počítač je téměř vybitý (%.0f%%). Jestliže jej nenabijete, přestane brzy pracovat.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
cs: Baterie je pod kritickou úrovní; jakmile se baterie zcela vyprázdní, bude <b>přerušeno napájení</b> počítače.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
cs: Baterie je pod kritickou úrovní a počítač bude uspán do paměti.<br><b>POZOR:</b> K udržení počítače v uspaném stavu je třeba stálý přísun malého množství energie.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
cs: Baterie je pod kritickou úrovní a počítač bude uspán na disk.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
cs: Baterie je pod kritickou úrovní a počítač bude vypnut.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
cs: Záložní zdroj UPS je pod kritickou úrovní. Jakmile se záložní zdroj zcela vybije, bude <b>přerušeno napájení</b> počítač.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
cs: Záložní zdroj UPS je pod kritickou úrovní nabití a tento počítač bude záhy uspán na disk.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
cs: Záložní zdroj UPS je pod kritickou úrovní nabití a tento počítač bude záhy vypnut.

en: MATE Power Preferences
cs: Nastavení napájení MATE

en: Shutdown
cs: Vypnout počítač

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Blank screen
cs: Prázdná obrazovka

en: Ask me
cs: Zeptat se

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: Never
cs: Nikdy

en: Charge
cs: Nabíjení

en: Time to full
cs: Čas do nabití

en: Time to empty
cs: Čas do vybití

en: 10 minutes
cs: 10 minut

en: 2 hours
cs: 2 hodiny

en: 6 hours
cs: 6 hodin

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 week
cs: 1 týden

en: Charge profile
cs: Profil nabíjení

en: Discharge profile
cs: Profil vybíjení

en: Charge accuracy
cs: Přesnost nabíjení

en: Discharge accuracy
cs: Přesnost vybíjení

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Image
cs: Obrázek

en: Description
cs: Popis

en: Unknown
cs: Neznámé

en: %.0f second | %.0f seconds
cs[0]: %.0f sekunda
cs[1]: %.0f sekundy
cs[2]: %.0f sekund
cs[3]: %.0f sekund

en: %.1f minute | %.1f minutes
cs[0]: %.1f minuta
cs[1]: %.1f minuty
cs[2]: %.1f minut
cs[3]: %.1f minut

en: %.1f hour | %.1f hours
cs[0]: %.1f hodina
cs[1]: %.1f hodiny
cs[2]: %.1f hodin
cs[3]: %.1f hodin

en: %.1f day | %.1f days
cs[0]: %.1f den
cs[1]: %.1f dny
cs[2]: %.1f dnů
cs[3]: %.1f dnů

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Device
cs: Zařízení

en: Type
cs: Typ

en: Vendor
cs: Dodavatel

en: Serial number
cs: Sériové číslo

en: Supply
cs: Napájení

en: %d second | %d seconds
cs[0]: %d sekunda
cs[1]: %d sekundy
cs[2]: %d sekund
cs[3]: %d sekund

en: Refreshed
cs: Obnoveno

en: Present
cs: Současný

en: Rechargeable
cs: Dobíjitelný

en: State
cs: Stát

en: Energy
cs: Energie

en: Energy when empty
cs: Energie při úplném vybití

en: Energy when full
cs: Energie při plném nabití

en: Energy (design)
cs: Energie (výrobní)

en: Voltage
cs: Napětí

en: Percentage
cs: Procento

en: Capacity
cs: Kapacita

en: Technology
cs: Technologie

en: Online
cs: Připojeno

en: Device Information
cs: Informace o zařízení

en: Device History
cs: Historie zařízení

en: Device Profile
cs: Profil zařízení

en: Time elapsed
cs: Uplynulý čas

en: Power
cs: Mocnina

en: Cell charge
cs: Nabití baterie

en: Predicted time
cs: Odhadovaný čas

en: Correction factor
cs: Korekční faktor

en: Prediction accuracy
cs: Odhadovaná přesnost

en: Select this device at startup
cs: Vybrat toto zařízení při spuštění

en: Copyright © 2011-2021 MATE developers
cs: Copyright © 2011-2021 vývojáři MATE

en: %s remaining
cs: %s zbývající

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: %s not present
cs: %s není přítomen

en: %s charging (%.1f%%)
cs: %s se nabíjí (%.1f%%)

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
cs: Baterie je plně dobita.
    Umožňuje notebooku %s provozu

en: %s is fully charged
cs: Zařízení %s je plně dobito

en: %s %s remaining (%.1f%%)
cs: Do vybití zařízení %s zbývá %s (%.1f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
cs: %s se vybíjí (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
cs: %s se bude dobíjet %s (%.1f%%)
    Poskytne %s běhu na baterie

en: %s %s until charged (%.1f%%)
cs: Do plného nabití zařízení %s zbývá %s (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
cs: %s čeká se na vybití (%.1f%%)

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
cs: %s čeká se na nabití (%.1f%%)

en: %s empty
cs: %s prázdný

en: Product:
cs: Produkt:

en: Status:
cs: Stav:

en: Missing
cs: Chybí

en: Charged
cs: Plně nabito

en: Charging
cs: Nabíjí se

en: Discharging
cs: Vybíjí se

en: Percentage charge:
cs: Procento nabití:

en: Vendor:
cs: Dodavatel:

en: Technology:
cs: Technologie:

en: Serial number:
cs: Sériové číslo:

en: Charge time:
cs: Doba nabíjení:

en: Discharge time:
cs: Doba vybíjení:

en: Excellent
cs: Vynikající

en: Good
cs: Dobrá

en: Fair
cs: Slušná

en: Poor
cs: Mizerný

en: Capacity:
cs: Kapacita:

en: Current charge:
cs: Aktuální nabití:

en: Last full charge:
cs: Poslední plné dobití:

en: Design charge:
cs: Původní kapacita:

en: Charge rate:
cs: Stupeň nabití:

en: AC adapter | AC adapters
cs[0]: Síťový adaptér
cs[1]: Síťové adaptéry
cs[2]: Síťové adaptéry
cs[3]: Síťové adaptéry

en: Laptop battery | Laptop batteries
cs[0]: Baterie notebooku
cs[1]: Baterie notebooku
cs[2]: Baterie notebooku
cs[3]: Baterie notebooku

en: UPS | UPSs
cs[0]: Záložní zdroj
cs[1]: Záložní zdroje
cs[2]: Záložní zdroje
cs[3]: Záložní zdroje

en: Monitor | Monitors
cs[0]: Monitor
cs[1]: Monitory
cs[2]: Monitory
cs[3]: Monitory

en: Mouse | Mice
cs[0]: Myš
cs[1]: Myši
cs[2]: Myši
cs[3]: Myši

en: PDA | PDAs
cs[0]: Zařízení PDA
cs[1]: Zařízení PDA
cs[2]: Zařízení PDA
cs[3]: Zařízení PDA

en: Cell phone | Cell phones
cs[0]: Mobilní telefon
cs[1]: Mobilní telefony
cs[2]: Mobilní telefony
cs[3]: Mobilní telefony

en: Media player | Media players
cs[0]: Přenosný přehrávač
cs[1]: Přenosné přehrávače
cs[2]: Přenosné přehrávače
cs[3]: Přenosné přehrávače

en: Tablet | Tablets
cs[0]: Tablet
cs[1]: Tablety
cs[2]: Tablety
cs[3]: Tablety

en: Computer | Computers
cs[0]: Počítač
cs[1]: Počítače
cs[2]: Počítače
cs[3]: Počítače

en: Lithium Ion
cs: Li-Ion

en: Lithium Polymer
cs: Li-Pol

en: Lithium Iron Phosphate
cs: LFP

en: Lead acid
cs: Olověný

en: Nickel Cadmium
cs: Ni-Cd

en: Nickel metal hydride
cs: NiMH

en: Unknown technology
cs: Neznámá technologie

en: Empty
cs: Prázdné

en: Waiting to charge
cs: Čeká se na nabití

en: Waiting to discharge
cs: Čeká se na vybití

en: Unknown state
cs: Neznámý stav
